Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Jak nabrat svalovou hmotu / Vlastní potréninkový koktejl
Autor Zpráva
Typhon92

Člen

# Zasláno: 6 Bře 2015 17:36:06


Ahoj všichni,
potřeboval bych poradit. Rich Piana mě přivedl na zajímaví nápad ohledně domácího potréninkového koktejlu. On říká dát tam ovesné vločky, banán, arašídové máslo a bílky. Já jsem trochu snížil množství (přeci jen jeho proporce jsou jinačí ) a nahradil jsem bílky syrovátkovým proteinem. Plus jen pro zajímavost ovesné vločky tam dávám rozmixované a bez jakéhokoliv zpracování.
Dávám cca 300ml vody, 100ml mixovaných vloček, jeden banán, lžíci arašídového másla a odměrku a půl (cca 45g) 80% syrovátkového proteinu.
Mám ale maličko obavy ohledně toho, jestli se smícháním s těmito surovinami nebude protein pomaleji vstřebávat (mimo jiné taky kvůli vláknině) a jestli to splňuje požadavky na správné sacharidy a GI.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 9 Bře 2015 11:13:58


Typhon92
protein se z tohohle nebude vstřebávat prakticky vůbec a ten mišmaš je asi stejně nutričně vhodný jako Sachrův dort, ale Sachrův dort asi bude chutnější a nep...š se

Typhon92

Člen

# Zasláno: 9 Bře 2015 12:56:03


Ok, tak to teda vynechám díky za radu

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!