Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Jak nabrat svalovou hmotu / Objemové období
Autor Zpráva
zajla

Člen

# Zasláno: 30 Čec 2011 12:20:26


Ahoj
Nedávno jsem zde založil téma, že z nějakého důvodu nenabírám. To už je naštěstí minulostí, díky výměně suplementů. Nechci dělat někomu reklamu, ale beef protein 90% od amixu v kombinaci s kvalitnim tribulusem a bcaa jsou naprosto super a váha opět stoupá a to na žádoucích místech. Samozřejmě se správnou pravidelnou stravou.
Ale k tématu.. ještě 2 kg a jsem na váze, kterou jsem si v únoru určil jako cíl=95kg. V nabírání samozřejmě i přibyde nežádoucí tuk, který chci po dosažení cílené váhy redukovat. takže by mě zajmalo:

A, jestli je vhodné darasticky ihned s objemovky přejít na dietu a tedy rýsovací období se správným aerobním cvičením (do ted jsem jen strečoval a minimálně kolo)
B, jestli svaly v tomto období nadále rostou, nebo se jen tvarují. Jelikož bych rád aby svaly dál rostly, ale zároven schodit nežádoucího miloše v oblasti pupku.
Díky moc za rady a bušení zdar!

Martin

Administrátor

# Zasláno: 2 Srp 2011 10:47:24


zajla
přejdi prudce den ze dne. Budeš střídat zuřivé krmení svalu okolo tréninku (NOčko - trénink - Gainer, creatiny) s dietou ve zbytku dne (spalovače, carnitiny, proteiny a amina), běžně se to doplňuje anabolizéry, tribulusy nebo HMB pro udržení svalů

Kolik zůstane svalů, záleži na kvalitě tréninku a diety. Navíc po každém cyklu objem/rýsovačka zůstane po vyrýsování více svalů.

Jídlo se změní prudce, kvalitní bílkoviny nechat na stejném množství, případně jen pomalý pokles. Sachry přehodit hned na novou hladinu. Ono se to na poprvé stejně blbě odhaduje, ale při 95kg je třeb počítat, že aktivní vávha je cce 88Kg a no to ty hodnoty namířit.

Filip90

Člen

# Zasláno: 9 Kvě 2013 20:45:37


Martin

Budeš střídat zuřivé krmení svalu okolo tréninku (NOčko - trénink - Gainer, creatiny)


takze po treninku je i pri rysovani vhodny brat gainer? diky

Martin

Administrátor

# Zasláno: 13 Kvě 2013 14:09:34


Filip90
ano

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!