Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Osobní deníčky - hubnutí / Nevolnost po běhu
Autor Zpráva
adriM

Člen

# Zasláno: 14 Kvě 2016 20:06:29


Kdysi (po prvním porodu) jsem tady s vámi krásně zhubla. Bohužel jsou to léta zpět, mezitím bylo dost potíží s dalším otěhotněním atd atd a dostala jsem se zase nahoru a o dost více než předtím. Nyní jsou to už dva roky co tak různé bojuji, nejdřív 20 kg dolů, pak se váha zastavila anebo (v případě Vánoc a kratších pauz) šla ještě mírně nahoru. Jsem možná přeinformovaná, z neustále měnících informací týkajících se jak cvičení tak jídla už jsem úplně paf, protože jsem se vrátila tady, přestala řešit bazál atd, jím možná poměrně stereotypně, ale věřím, že nějaký výsledek se po té době opět dostaví.
Co se týče cvičení, jela jsem dlouho trénink z těchto stránek - cvičení pro ženy, nicméně si tělo zvyklo, teď tak cca 2x týdně chodím do fitka. Jeden den jedu nohy, zadek, běhací pás po tomto cvičení jen 10 minut, další den záda, vrch a běhací pás na konci 20 minut. To většinou jedu v pondělí a úterý, pak si dávám středu pauza, ve čtvrtek nějaký heat, tabata apod podle youtube, pátek volno, v sobotu si chodím zaběhat. Nemám moc hlídání, takže to látám jak to jde, proto běhám jen v sobotu, přes týden většinou cvičím až večer a to už bych se bála, při tom běhu si ale krásně vyčistím hlavu. Dnes se mi ale stalo a nebylo to poprvé, i když při běhu /střídání s chůzí/ se cítím skvěle, přijdu domů a je mi dost zle, nevolno, zimnice, nejradši bych šla spát. Čím to je? Dnes jsem běžela hodinu a půl až dvě po obědě - kuř. prsa pečená s rýží a mrkvový salát. Měla jsem si před tím během dát nějakou energetickou bombičku? I když chci hubnout, bojím se dávat do sebe cukry, protože pak mám problém vědět kdy mám dost..

Orsa

Člen

# Zasláno: 16 Kvě 2016 17:59:14 ° Změnil/a: Orsa


adriM po větším jídle běhat tak nejdříve po 3 hodinách, po lehčím jídle po 2 hodinách, a běhat v TF tak aby se při běhu dalo s někým povídat.... jinak nevím. Já si po 40 minutovém běhu dám banán, neperlivou magnezii ...

Orsa

Člen

# Zasláno: 16 Kvě 2016 18:16:11 ° Změnil/a: Orsa


Ještě tohle, tady je to přesně:

Jak se stravovat, jak a co pít, jak dlouho, před během:

- lehké jídlo – můžete si dát hodinu před vyběhnutím
- lehké jídlo a pití – hodinka až dvě před během
- jídlo s malým množstvím masa – dvě až tři hodiny před během
- jídlo s velkým množstvím masa – tři až čtyři hodiny před během

Před těžkým tréninkem – intenzivním (výběhy do kopce, intervalový trénink) – si na trávení poskytněte raději delší dobu.

Ale jinak radím proguglit stránky o běhání, tohle není až tak správná site

Martin

Administrátor

# Zasláno: 17 Kvě 2016 08:26:40


adriM
Orsa
akorát je čím dál tím běžců, kteří běhají a běhají a nehubnou. Je třeba si ujasnit, zda je cíl hubnutí nebo dobrý výkon při běhu. To se dokáže, a to zejména u žen, úspěšně míjet.

adriM
V tomto případě, co popisuješ, to jistě nevyřeší minerálka, to vypadá na přetrenování, případně v kombinaci s nějakou propukající vírózou.
I kolem mě to tak pobíhá okolo Řeším to tak, že zvolňuji tempo a třeba odsunu trénink, když se necítím dobře. Protože pokud dám do propukající vírozy těžký trénink, tak mě to 100% složí.

adriM

Člen

# Zasláno: 17 Kvě 2016 10:17:56


Aha, děkuji za postřehy. Na virózu to úplně nevidím, protože se mi to stalo už nejednou a třeba s odstupem dvou týdnů... A právě jen po tom běhu. Jak jsem teda psala já se k běhu dostanu 1x týdně, mezitím posilka anebo hiit a až tak moc s tím časem - čekat tři hodiny po jídle apod manipulovat nemůžu, hlídání spíš nemám než mám, takže prostě když mám možnost, že mi někdo hodinu až dvě dohlídne na dítě, tak jedu no..Přes týden to řeším večer, když spí, naštěstí tu je fitko do 22h. Každopádně snad úplně marné to není, dnes jsem si stoupla po měsíci na váhu, ale hubnu tak 0,9kg za měsíc, je to malilinko, ale aspoň se to trochu hne po dlouhé době no :/

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!