Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Osobní deníčky - hubnutí / Grace Marcy1 28 let- 78/165 dnes 71kg
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 22 Led 2007 23:11:49 ° Změnil/a: Grace Marcy1


Grace Marcy1 28 let/ 165 cm/ 78 kg
Moc Vás všecky tadyk zdravím a obdivuji Vás. Objevila jsem toto fórum dajako náhodou a jsem moc ráda. Připojím se ve svém snažení k Vám, společný cíl nás spojuje.
Chci se do začátku letošní motosezóny dostat na 65 kg. Jedním z důvodů mého snažení je motivace k zaměstnání / novému/, páč kdo ví, co bude až nás-ČR začlení do Schengenského prostoru??? Ministerstvo obrany a služba vlasti / ne Vlastě/ se jeví jako dobrá volba, ale je třeba něco fofrem se sebou dělat, še jo??? Časově mě ta motosezóna tláčí víc, je tedy na prvním místě, páč je za dveřma a je třeba borcům v sedlech silnejch strojů vokázat pořádnou babu na mašině a to v těhle kilech opravdu nende! Tím popíchnutím je aj jeden kámoš/ne můj, ale mé drahé polovičky/, kterej nade mnou vohrnuje nos, ale tuto sezónu ho rozsekám na hadry /nejen v jízdě na moto, ale svojí proměnou z larvy v motýla/. Jsem ale ukecaná na začátek! Martin psal, ať napíšem něco o sobě, tak tedy se teho ujímám. A též jsem viděla fotky z poslední doby a je to naprosto ukrutný, ble, nemůžu se ani na sebe podívat!!! Služební silvestrovská fotogalerie byla poslední kapkou!!! Mám dobrý základ v podpoře kámošů a přítele, kteří mi fandí a drží palce, abych to zvládla dotáhnout do 65kilového konce.
Bojuju s váhou v rozmezí pposledních 12 ti let 65-85 kg. 1. ledna 2007 jsem bouchla do stolu a řekla "dost", něco jsem přečetla, něco mi poradili ve fitku a snažím se podle toho řídit. 1.1.07 jsem začínala s 82,5 kg. Poctivě si píšu všechno, co sním a samo nějaký ten pohyb. Dnešním dnem jsem na 78 kg. Do konce ledna se chci dostat na 75 kg! Na začátku ledna jsem provedla měření stehna 65cm, lýtka 40,5 cm,boky 109 cm, pas 97,5 cm, prsa 114 cm, paže 33,5 cm. 20.1. jsem provedla opětovné přeměření a jsem se 78 kg, stehna62cm/-3cm/, lýtka 40 cm/-0,5cm/, boky 105 cm /-4cm/, pas 89 cm /-8,5cm/,prsa 109 cm /-5cm/, paže 32,5 cm/-1 cm/. Každé ráno dávám 1 hod na rotopedu/rychlost 26-28km/hod, lehčí převod/. 4-5 krát do týdne chodím běhat, začínala jsem trasou 2,5 km, dneska si jdu už opravdu zaběhat jako velká holka 7,5 km. Když se nedostanu na běhání dám 1 hod na rotopedu večer. 1 x týdně plavání 30 min, pak sauna 2 hod. Před běháním a rotopedem ráno na lačno karnitin a BCAA, po BCAA/doporučení kulturisty od nás z kolbenky/. Snad to není špatně??? Vynechala jsem sladké/na to jsem úchylná/, slazené nápoje, jím 5-6 krát denně JPP/jez jen polovinu/a piju jak duha 4-5 l denně neslazený čaj. Změna oproti mému minulému stravování 3x denně jsem jedla a docela dost. Pohyb nic moc. Pravda přes léto jsem lítala jak hadr na holi během dělání sena pro ty hajtry,co máme doma, ale jinak nic moc. Ježdění na koni neberu jako fyzicky namáhavou aktivitu, pro mě je to odpočinek a relax, pokud zrovná nelítám vzduchem a neprovádím leteckou akrobacii, když jsou divocí.
To je asi doposavad všecko. Moc mi chybí váha na jídlo, takže ta bude doma v brzké době, špatně se mi cokoliv odhaduje na váhu. Se skladbou jídla a počítáním bílkovin, sacharidů a tuků to mám všelijak respekt. to nepočítám. Jsem úplnej matěj na to si sestavit jídelníček. Podle toho na co mám chuť z vhodných věcí pro stravu hubnoucí děfčici si vyberu. Ale jak jsem to tu pročetla určo mi haprujou bílkoviny, těch tam to správné množství nebude.
Neuvěřitelným způsobem mě láká spinning, žel mám to 65 km do nejbližšího spinning centra, au. Takže to ladím tím směrem, že když jsem v Brně na škole 1 x za 14 dnů půjdu alespoň tam na spinning místo se študákama do knajpy. A to je už tento čtvrtek!!!!

cikorka

Člen

# Zasláno: 23 Led 2007 06:49:40


Grace Marcy1
Ahoj motofando,

tak motorkářská sezona začíná vítáním netopýrů v Pekle kolem dubna jako vždy, takže do té doby habaděj času se sebou něco udělat . jak jsi psala tak už jsi se do toho pustila a máš i výsledky, takže to ještě trochu poladit.
Ty hodnoty jsou skutečně důležité na F-ku je v horní nabídce tabulka kal.hodnot, tak být tebou začnu jí používat a popřípadě si tam doplním tvoje oblíbené papů. Na první stránce si zadej tvojí aktuální váhu a zjistíš do jakých hodnot by ses měla vejít. S tím jídelníčkem, rozložené to máš dobře, pitný režím také, takže jenom se zaměřit na ty lehce stravitelné a nízkotučné potravin a bude to .
Jo pohyb je fajn, na hubnutí asi pro začátek ideální ta aerobka, takže tím běháním to máš celkem splněno, spinn je úžasná aktivita aspoň od jara do podzimu, takže pokud budeš mít možnost na něj zavítat doporučuju .
Tak nám napiš nějaký tvůj jídelníček i s hodnotami a uvidíme jestli je tam třeba ještě něco vychytat. Chutě na sladké atd. nemáš ?

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 23 Led 2007 21:12:07


Hezký večer Cikorko, děkuju za písmenka. Tak jsem dala na Tvé rady a sčítla jsem to papání za dnešek. A docela děsný hodnoty mi vylezly!!!!
Na mou váhu podle tabulek mám mít
4,228 kj, B 76,5/ T 18,3/ S 129,6 a mně za dnešek vyšlo 5.776 kj, B 85,1/ T 19,7/ S 201,9

Jídelníček byl následující 10.45 1 plátek celozr.chleba+cottage
12.30 1 activia + müsli
14.00 150 g kuře dušené+rýže
16.30 100 g kuře+ rýže
19 .45 80g kuře+ zelenina
- váhu prozatím odhaduju.

Připadá mi tedy, že bych měla zmenšit porce či rozdělit do vícero jídel????????????????????

No nic zítra nákup v ruce se seznamem,co má být v lednici, okouknu jídelníčky a holt pro začátek budu inspiraci hledat tam. Docela mě to rozhodilo. To počítání je fakt hustý zjištění!!!!

Uvítám jakoukoliv radu .......a Tobě Cikorko díky moc ještě jednou za odezvu.

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 23 Led 2007 21:15:30


je e jsem zapomněla, ptala jsi se na sladké. Samo že ve skříňce v kuchyni je košíček se sladkostmi, ale dajako je bez mého povšimnutí. A když teda fakt mě honí mlsná tryskáčovou rychlostí, dám si k snídani lehounce namazaný plátek celozrnného chlebíku ramou a maličko potřené medem. A to jsem měla od začátku roku asi tak 3x.

Musím se mrknou na Tebe Cikorko, abych byla v obraze.....

cikorka

Člen

# Zasláno: 24 Led 2007 06:47:53


Grace Marcy1
Ahoj ,

tak jen pár technických a klidně mě někdo opravte :
4,228 kj, B 76,5/ T 18,3/ S 129,6 a mně za dnešek vyšlo 5.776 kj, B 85,1/ T 19,7/ S 201,9
- ty hodnoty ti celkem sedí, lépe začínat na vyšších hodnotách a snižovat než to hned uškrtit a nemít pak co stahovat. Takže ty bílkoviny ti sedí, sachry zkus stáhnout o trochu dolu a tuky si hlídej na hranici 15 -20, samozřejmě čím méně tím lépe .
Jídelníček byl následující
10.45 1 plátek celozr.chleba+cottage - OK
12.30 1 activia + müsli - OK
14.00 150 g kuře dušené+rýže - OK
16.30 100 g kuře+ rýže -OK
19 .45 80g kuře+ zelenina - může být, ale chtělo by to aspoň zakousnou nějaké racio, aby byly dlouhé sachry na noc
- váhu prozatím odhaduju.
-chyba, váhu si přesně pohlídej, ani k tomu nepotřebuješ mít váhu doma, dá se porcovat a odvažovat třeba podle lžic nebo balení atd., ale tohle nepodcenuj jinak všechno počítat ve stavu před uvařením.
Ty porce bych opravdu rozhodila na několik menších třeba :
Snídaně : plátek pečiva + cottage
Svačina : nějaké to racio + cottage či co tě napadne nebo ten jogurt + müsli ( když tak raději po ránu, ale bacha na hodnoty u müsli tam opravdu ber to co má hodnoty nejníže )
Oběd : klidně bych dala 100g masa + příloha ( brambor,rýže )
Svačina : racio + něco
Večeře : 100g masa + příloha
Svačina : racio + něco ( bílkovina )
Ideální by bylo pokud se dostaneš na nějakých 6 -7 jídel denně, záleží kdy vstáváš a v kolik jdeš spát.
Jinak platí, že ráno více sachrů a k večeru více bílkovin + nezapomínej na zeleninku jako třeba papriky, rajčata, okurky a pokud nemáš problém s nadýmáním tak i čínské zelíčko .
Pokud jde stále váha dolů klidně zatím zůstaň na svých hodnotách, snižovat můžeš vždy.
To počítání je fakt hustý zjištění!!!! -to teda je, ale je to správnej bič a člověk si aspoň ohlídá, kde dělá chybu a časem to už budeš mít v oku

Betullka

Člen

# Zasláno: 24 Led 2007 08:20:28


Jé ahoj motorkářko, tak jak to jde??? Četla jsem si tvůj kraťounký úvodníček...máš dobrou motivaci.... tak pojď do toho, to zvládneš

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 24 Led 2007 22:27:44


hezký večer Cikorko....
mrkla jsem na Tvůj deníček a je to mazec, jak to válíš s tím fitkem. Ještě že Tě nevidím live, asi bych si to šla hodit. Nebo by jsi byla mým novým a asi nejsilnějším motivačním motorem, kdo ví. Ty jsi sundala těch 8 kg za 2-3 měsíce???? To jsi dobrá!!!
Díky za info, dost jsi mi hlefla. Myslíš tedy, že to mám nechat zhruba na těch hodnotách, co mi vyšly???? Vyšlo mi hafo sachrů....tzn. ubrat přílohy, když dám racio tak mi sachry neubudou ba naopak???? Zatím se v jídle, hodnotách atd. poněkud ztrácím. Raciem myslíš ty dexi chlebíky, celozrnný pečivo, ovesný vločky???? Dál mě nic nenapadá. to müsli má děsný hodnoty, co se týče sachrů a energie, a je tak mňam. Řeknu si, že holt nejni tak dobrý jak je a je po myšlenkách na müsli. :o) Jsem roura na odhad váhy jídla, takže dneska přítel bouchnul do stolu a váha už je objednaná. V pátek počítám, že už bude mít místečko na lince v kuchyni. Je od Ety a počítá kalorický hodnoty aj hodnoty B/T/S, je tam v paměti na 500 druhů potravin. Přítel se začíná zapojovat, takže jsem zjišťovala hodnoty B/S/T co má mít na svou váhu a mrkla na jídelníčky obdobně vážících hubnuvší borců. Mám to jednodušší s vařením, dám jídlo double akorát Mišákovi přidám drobet víc, jak má mít. Představa vařit se se svíčkovou a knedlama jemu a sama být o kuřec. prsách....mi zrovna nelahodí. Takhle je po problému.
Když jsem doma a nemusím do rachoty, tak vstávám kolem osmé, půl deváté. Chodím spát kolem půlnoci. Takže ráno dám carnitin a BCAA, za půl hoďky potom vlítnu na rotoped, dám hoďku a tak za 20-30 min první jídlo, tzn. mezi 10-10,30 hod. A pak každé 2,2-3 hod. jím. Někdy mi tam vlítne i 4 hod.pauza. V práci je to jednoduchý, připravím si jídlo předem a pak už postupně otevírám krabičky s jídlem po 3 hoďkách.
Provedla jsem nákup a mám všecičko, co lednice hubnuvších patří. Je úplně krásná, když je tam všecko pokupě a člověk si může vybrat....A hlavně ...připadám si jak roura, nákup mi trvá dýl než jindy, páč všecičko študuju v hodnotách bílkovin, tuků a sacharidů. Ale tak co....še jo, je to pro moje dobro a ostatní remcálkové ať se staraj o sebe.
Zítra valím do Brna za kolegyňkou, dáme fitko s trenérem a pak konečně má první vytoužená hodina spinningu. Pak strávím noc na ubytce, v pátek zkoušku a zasecj valím dom. Víkend si snad konečně zalyžuju, máme tu ňákejch 40 čísel sněhu. [b][/b]
Ozvu se až v pátek večer, budu ráda za písmenka, když Ti vyjde chvilka a samo komukoliv, kdo by mi mohl, chtěl a měl chuť poradit. Uvítám cokoliv. Měj se moc krásně fitnessko Cikorková a napísmenkovanou se těší Grace.

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 24 Led 2007 22:33:53


For Betullka.....aoj motokotě???? Že by??? Díky za pozvání, bojuju...teď hlavně s hodnotami, jídelníčkem atd. dyk to znáš. A jak se daří Tobě zvládat kilogramy??? A ten ostatní blázinec??? Kraťoučky úvodníček.....jo, moc toho nenamluvím, víš jak....
Jdu mrknout zrovinka k Tobě Betullko....jmenuješ jako má nejlepčí kamarádka....sympatické a neobvykle Alžběta....

Betullka

Člen

# Zasláno: 24 Led 2007 22:47:21


neboj ono si to sedne a pak budeš vše zvládat levou zadní, ty začátky jsou docela drama asi pro všechny....mě zatím první kilíčka ubývají až jaksi rychle, tak nevím jestli třeba své tělíčko netrýzním až moc...no uvidíme...až budeš mít výsledky, ozvi se jo???Mě dnes ale honí taková žravá, ani ne mlsná...nemám chuť na sladké, ale něco bych do té pusy furt házela....zašit a basta

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 24 Led 2007 23:17:37


ještě písnu jídelníček ze dneška....

11.00 1 plátek celozrnného chleba + nizkotuč.tav. sýr
14.30 100 g kapra+ 100g brambor
17.45 100 g kuře+10g těstovin+100g zelenina

4.075 kj B 67,6 / T 13,4 / S 146,25

- dneska jsem to nějak nezvládla jak tak koukám, sedla jsem k učení a ejhle hodin jak na kostele a já jen 3 jídla , v plánu bylo jídl okolem 21.00 a je 23.15, pořídila jsem si na doporučeni protein night efects tak dám alespoň ten, píšou půl hoďky před spaním....Snad nenadělám víc škody jak užitku?????

Betullka

Člen

# Zasláno: 25 Led 2007 10:01:13


Motorkářko ty zlobíš ....tolik málo papáníčka...zkus aspoň 5-6 jídel denně...aspoň si to myslím, že by to bylo lepší....

Co se vlastně učíš nebo spíš učila???

cikorka

Člen

# Zasláno: 25 Led 2007 10:05:39


Grace Marcy1
Ahoj tak teda pár písmenek

Takže poslední jídelníček tragedie, málo jídel, ale to sis už sama vyčinila, takže hodnoty bych nechala jak ti vyšly, ale je potřeba opravdu to jídlo rozdělit do více porcí, účel je tělo pořád krmit, nenechat ho hladovět a donutit ho neukládat rezervy, což s jídlem 3xdenně nanastartuješ, ale to je o zvyku, já jsem ze začátku pořád nechápala, že mám jíst už za 2 -2/5 hod. a te´d už se nemůžu dočkat až ty dvě hodiny uplynou .
Jinak na kapra bacha, taky ho miluju, ale je dost tučný, toho si nech na nějaký volnější den jako odměnu, jinak je lépe dát třeba tresku nebo jinou rybičku s menším množstvím tuku.
Do posilky ti budu držet palce, taky jsem před měsícem začala a je to trochu jiná zátěž než aerobka, ale chytlo mě to a mám pocit, že mě to jen tak nepustí. Takže hezky v klídku , dobře, že máš trenéra, který na tebe dohlídne a žádný trhání vah, jde nám o techniku, váhy přijdou jednou ..snad ...až později .
Ještě k tvým dotazům : těch 8 kilo jsem shodila za tři měsíce, ale bylo to tak -1kg/14dní takže myslím velice uvážené a pomalé hubnutí a jsou tady borci co sundali i 4-5 kilo týdně, čím méně ti bude sházet do finiše tím hůře to půjde, zvlášť pokud budeš sílit na svalíkách, takže se taky poměř a sleduj hodně míry ty jsou důležitější. Jinak mě netituluj fitnesska, je to hanobení všech fitnessek, říkejme mi třeba snaživec obecný . Moc ti budu držet palce a dýchat ti na záda, jsi na začátku, plná elánu a sil, tak se do toho pusť a buď k sobě nesmlouvavá, čím více si budeš odpouštět a ulítávat, tím hůře se ti bude vracet zase do startu a je tu dost lidí, kteří tu po roce a více stojí pořád na tom samém místě a ani se nedivím, že už nemají sílu s tím pohnout dál. Takže do toho a piš sem všechny jídeláky i pocity, ráda ti sem budu vkládat nová písmenka

cikorka

Člen

# Zasláno: 25 Led 2007 12:50:00


Grace Marcy1
Ještě k tomu müsli .... je lépe se na něj vybodnout a dělat si domácí, tedy do jogurtu nebo tvarohu dát vločky nějaký ten ořech atd., ale jinak já ho baštila sice ne každý den a jen po ránu, jen je třeba opravdu číst etikety. Je müsli co má na 100g 35g tuku a pak je müsli co má třeba jen 5g je sice sušší a je tam méně čokolády, ale rozhodně se do diety hodí lépe . Teď mám doma nějaké pro sportovce, které obsahuje asi 8g tuku a má v sobě více dlouhých sachrů a je dokonce čoko, koupila jsem ho v Kaufu 400g asi za 39 Kč.

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 27 Led 2007 20:05:49


aoj a pěkný večer Cikorko....nejdříve omluva za titulování mylné a Tobě nemilé. Možná by pro mě bylo snazší Ti říkat nějakým jménem, pokud je Tvé tajné....???
Su zpátenky z Brna, jídelníček jsem psala aj tam, abych něco neopomněla.
čtvrtek 9,30 1 plátek chleba+sýr nízkotuč.+šunka kuřecí
12,00 100g kuře+50g rýže+zelenina
14,00 1 celozrný rohlíček s ořechy
17,30 1 plátek chleba+sýt+šunka
19,15 200 g filé+ zelenina
21,30 40 g kuře+ zelenina+těstoviny

5.221 kj, 107 B/ 22 T/ 147 S

pátek 8,30 1 activia + 40 g musli
11,30 100 g kuře + 50 g rýže
14,30 1 plátek chleba+sýr
21,30 125 g šmakoun
23,30 1 celozrnný dalamánek
3.630 kj, 56 B/ 15 T/ 117 S

sobota 9,15 1 plátek chleba+cottage 50 g+ 20g šunka kuř.
12,00 50 g knuspi + 50 g tvarůžky+10 g šunky
14,30 100g filé + 50 g brambor+zelenina
17,00 1 activia + 5 ks activia rohlíčků
19,30 125 g šmakoun + 100g zelenina
4.289 kj, 81 B/ T 19,8 / S 131

Zkusila jsem spinning v Brně a musím říct, že jsem byla naprosto vyřízená. takže nějaký fitko jsem nezvládala ani omylem. V Brně jsem zmákla zkoušku a v pátek po návratu dom jsem ještě obvolala v Českých Budějovicích spinning a vyrazila tam, no ale to bylo asi tak 2 x náročnější než v tom Brně. Ale musím říct, že se mi to moc líbilo a takhle jsem na kole ve svým životě si ještě nemákla.
Požádala jsem kolegu z práce, esli by mě vzal sebou do fitka a prý jo, takže su ráda, jen teďky do středy marodí tak budu doma rotopedovat.
A jakpak se daří Tobě Snaživenko obecná, bo jak Ti to mám říkat??? Vůbec těm slovům, které v trénincích používáš nerozumím, holt ty cizí termity , v těch nejsem zrovna suterén!!!
Prosím Tebe v čem všem jsou ty dlouhý sachry Cikorko???? Jsou to celozrnný výrobky???
Mrkla jsem do deníčku pár dalších hubnuvších lidiček pro inspiraci co baštit. Tak ty hodnoty poladím a přidám zátěže. Konec ledna na krku a 31.1. bych ráda byla na 75 kg. Nevíš jak kam dát fotky a taky ty údaje ke jménu prosím Tebe??? Nějak se v tom ztrácím.[b][/b][u][/u]

Díky moc za Tvůj čas a písmenka, těším se na další. Hezký zbytek dnešního dne a opatruj se ....pa Marca

cikorka

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 07:28:31


Grace Marcy1
Pa pa

tak jdu spamovat...dlouhý sachry mají nižší glykemický index, tedy tělo s nimi déle vydrží jako se zásobárnou energie a proto by se měly baštit především, patří tam všechny celozrnné výrobky, rýže, brambor, celozrnné těstoviny a vůbec výrobků je k dostání hodně, určitě bude na netu nějaký zajímavý odkaz. Mimochodem snídám právě Míša řezy, to jsou představitelé krátkých sachrů a ty ti rovnou promasírujou slinivku a zvýší krevní cukr tak, že dokud tady nedojím celou krabici nebudu mít dost , ale já můžu já už nedietím . Fotky pro tvoje stránky můžeš poslat Martinovi na f-sport@f-sport.cz . Jídelníky máš taky zvládnuté, jestli jsi ten typ člověka, co jí všechno, tak si stačí jenom trochu zakulinařit a načančat to na talíř a budeš si připadat, že se vlastně rozmazluješ.
Jinak já mám jméno z jedné notorické Staročeské pověsti, ale tady jsem prostě Ciky nebo jak budeš chtít, tak jsem zvědavá jak tě chytne posilka a dej reference

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 09:08:10


fajne ránko Cikorko....že by Libuška???? Nebo Liduška????

děkuju za Tvůj čásek a písmenka s vysvětlenou. Akorát jsem přišla z noční. Vidíš a rovnou se Tě optám, když vlastně funguju přes den a ještě v noci nepřetržitě 24 hodin jak to udělat s jídlem???? Jím aj v noci v těch 2-2,5 hod intervalech, ale dajako se mi to dneska pomíchalo, páč jsem k ráno nevyšla s bilkovin.baštou a musela sáhnout po sacharidech. No sčítnu to a uvidím. Jdu do hajan, takže do jedné odpol. budu k.o.
Asi to mám dajako dobře poladěné, páč nemám chuť na sladké a to jsi měla vidět předtím než jsem začala hubnout, buchtičky, čokoládky, maxi king, kakaíčka, rohlíčky s máslem a medíkem. teď si na to ani nevzpomenu. Určo je to kouzlo těch dlouhatánskejch sacharidů.
Dneska snad semka dostanu kámošku, aby mi udělala fotečky a pošlu je Martinovi. Dík za info. A tu váhu, věk a výšku ke jménu v seznamu deníčků se dá dát jak Ciki???? Ty máš na všechno odpověď.
Teďka mám do 16. 2. volno, tak bych s tou váhou chtěla pohnout. vyhlašuji boj své váze. Dneska bych se měla zvážit a přeměřit....je den D.
Míšánkovy řezy též jsem dělávala a byly moc dobrounký. Jím skoro všechno, krom rajčat. A po včerejšku makrely, ble tu taky už nejím.
S tím fitkem asi počkám na kolegu, zatím budu něco cvičit doma.
A jakpak se daří Tobě Ciky???? Půjdu mrknout do Tvého deníčku. Zatím se opatruj a brzo napísmenkovanou.

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 09:19:59 ° Změnil/a: Grace Marcy1


takže jídelníček den a noc....
9.00 1 activia+3 ks active rohlíčky
11.00 2 ks active rohlíčky+cottage + paprika
13.30 70 g makrela pečená+50 g brambor+100 g zelenina
15.30 1 activia+ 2 ks active rohlíčky
18.45 75 g šmakoun+40 g brambor+50g zeleniny
21.30 1/2 activia
23.30 75 g šmakoun+40g brambor+ 50 g zeleniny
02.15 1/2 activia
06.00 1/2 kaše emco

hodnoty 4.587 kj B 59,3 / T 26 / S 154

takže víc masa, míň sacharidů a tuků. Čím naskočily ty tuky???? Že by activiema??? No a musím říct, že teďka mám brutální hlad!!!!

a pak taky nevím jak jíst když vlastně jdu na noční, přijdu ráno domu a ještě ten den jdu zase na noční. Mezi spím tak 5 hod.

Mahamotti

Moderátor

# Zasláno: 29 Led 2007 09:26:07


Grace Marcy1
Čím naskočily ty tuky????
active rohlíčky 100g = 7,5T
makrela .. taky dost tuků
kaše emco 100g = 7T
cottage 100g=5T

..těma activiema spíš naskočily sachry...

btw. když příjdeš z noční a deš spát, tak si dej bílkoviny - třeba tvaroh, určitě ne kaši a jít spát... to si nech až po probuzení

cikorka

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 13:05:33


Grace Marcy1
když vlastně funguju přes den a ještě v noci nepřetržitě 24 hodin jak to udělat s jídlem???? - dokud jsi vzhůru dodržovat pravidelné svačinky po 2 -3 hodinách
Asi to mám dajako dobře poladěné, páč nemám chuť na sladké - tak tohle období jsem taky měla, hlavně když to šlo dolů a člověk měl ze sebe trochu radost, pak ti to v hlavě tak nějak přepne a baví tě to, tak ať ti to vydrží, jinak mlsat se dá i zdravě
A tu váhu, věk a výšku ke jménu v seznamu deníčků se dá dát jak - to klidně pošli s těma fotkama a Martin, ti už udělá komplet stránku
Míšánkovy řezy též jsem dělávala a byly moc dobrounký -hm teď toho lituju, že jsem ráno neodolala, zjistila jsem, že tu ležely 14 dní a nějak mi neudělaly dobře, ale dobře mi tak hubě nevymáchaný
S tím fitkem asi počkám na kolegu, zatím budu něco cvičit doma
- já osobně si myslím, že když se člověk doma donutí, dá se hodně odcvičit doma aspoň budeš mít nějaký základ
Koukám na ty jídelníčky, to ti stačí 1/2 Activie ? Fuj vyhoď to a dej si raději ochucený tvaroh nebo jak je libo, ale ty jogurty bych nechávala jako přesnídávku a rozhodně s nějakým dlouhým sachrem - vločky, racio .....
Co děláš jestli se mohu zeptat, že máš noční provoz, to je docela divoký co

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 13:06:15


zdravím Mahamottiho...
díky za info. Pravda ta makrela asi nejni žádný terno na hubnutí, takže škrtám navždy, beztak byla hnusná. Asi bych to měla dělit ty activie na polovinu. Je to řešením asi nejjednodušším.
Nějak jsem nemohla usnout, tak snad to nebude zas až takový prohřešek s kaší. Teď jsem vylezla z peří. Mám teda si vlastně ten fungující 24 hod.den rozdělit na 12 hod. s tím, že v první polovině více sacharidů a v druhé polovine 12 hod. více bílkovin????
Díky za radu, opatruj se a měj krásně pa Marca.

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 13:14:59


aoj Cikorko majinká
zrovinka jsem na příjmu. Dík za písmenka. a informace.

Dobrá tedy budu jíst každé 2-3 hoďky. Ten zbytek pošlu Martinovi.
14 dní???? Tak to se asi brzo půjdou podívat, kdopak je snědl????
Esli mi stačí 1/2 activie???? No musí. Víc nic jsem sebou neměla. Myslíš, že ochucenej tvaroh je lepčí???? Já teda tvaroh zrovna nemiluju. neměla bys jinou náhražku prosím????

Jasně, ptej se na cokoliv a já Ti odpovím na co budu chtít. Ba ne, jen se ptej, jsem ráda, že semka za mnou chodíš. Pracuju u policie, normoš venku v terénu. Občas si připadám jak , ale jinak jsem hotovej A copak děláš Ty, když jsme u toho???? Býváš na netu brzo ráno a pak kolem poledne.

Mahamotti

Moderátor

# Zasláno: 29 Led 2007 13:17:03


Grace Marcy1
vzhledem k tomu, že tvoje aktivní část dne trvá dýl bys mohla mít o něco větší energetický příjem než my co spíme 10 hodin denně

Mám teda si vlastně ten fungující 24 hod.den rozdělit na 12 hod. s tím, že v první polovině více sacharidů a v druhé polovine 12 hod. více bílkovin????
to vypadá jako hezké řešení

jen teď přemýšlím jestli activii myslíš tu jogurtovou blbost nebo active rohlíčky .. pokud jde o "jogurty", tak se na to vybodni a nebo to omez - existují lepší zdroje bílkovin, jestli jde o rohlíčky, tak k tomu dycky zakousni kousek nějakých bílkovin (a měj bílkoviny i sachry a každém jídle)

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 13:23:39


Whau jsi pohotový!!!!
Díky. Myslím tím ten jogurt Activia Danone. Lepší zdroje bílkovin, když bych nechtěla jíst furt jen maso bo tvaroh???? Jdu mrknou na článek o bílkovinách, co by se dalo použít místo toho.
Takže každé jídlo sachry+bílkoviny?????

Mahamotti

Moderátor

# Zasláno: 29 Led 2007 13:44:02


Grace Marcy1
Takže každé jídlo sachry+bílkoviny?????
každopádně

jeden jogurt za den je fajn, ale jak jich jíš víc, tak zákonitě stoupají sachry a jejich kvalita je mizerná.. raději tam hoď nějaké bílky, šmakouna, tvrdé sýry, tvarůžky.. a nebo najdi nějaké nízkosachrové jogurty

LenkaD

Moderátor

# Zasláno: 29 Led 2007 14:23:07


Grace Marcy1
A co syrovátkový sýr, tunák ve vlastní štávě, cottage....a nebo si jogurt vezmi napůl s tvarohem

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 21:34:16


For Mahamotti....díky, tak jsem to poladila, jsem zvědavá, co tomu řekneš???

9.00 1/2 activia
9-13.00 hají po noční
14.30 1 plátek chleba+50g cottage+70 g paprika
17.00 1 plátek chleba+50g cottage+70 g paprika
19.30 50 g šmakoun+1 vejce+ 100 g zeleniny+1 pl. chleba
21.45 50 g šmakoun+3 bílek+ 100 g zeleniny+1 pl. chleba

4.020 Kj 71,6 B / 20,9 T / 121,45 S

For Lenočka D děkuju za nákuk do deníčku, syrovátkový sýr jsem zatím nikde nesplašila, až v pátek pojedu do Č.B. tak se mrknu. A co tuňák v pikantní omáčce, baštila bych jen toho tuňáka, tu majdu rajčatovou atd. bych nejedla???[/b][/u][u][b]

Grace Marcy1

Člen

# Zasláno: 29 Led 2007 21:42:14


For Cikorka....aoj kočko, tak jsme s kamarádkou poladily ty fotky, pošlu je dneska Martinovi.

cikorka

Člen

# Zasláno: 30 Led 2007 09:12:29


Grace Marcy1
Posílám

No tak to si mě dostala s tím zaměstnáním, kdysi jsem taky chtěla být ruka zákona no já toho chtěla, ale tak to je jasný tady se ještě rýsuje další důvod k hubnutí, aby nám chodily po ulici pěkný policajtky .
K tomu tvýmu nočnímu fungování, celkově to lidi, kteří mají "noční provoz" složitější, je potřeba opravdu dostatečně spát a tuplem je potřeba ty svačinky dodržovat, no jsi šikovná tak si to nějak uzpůsobíš .
Ještě tedy k těm jogurtům všeobecně mléčné výrobky obsahují laktózu tedy mléčný cukr a ten je zvláště pro ženy hůře stravitelný, ale pokud si dáš opravdu jeden jogurt a ještě v první polovině "dne" tak si myslím, že nic strašnýho se nestane a pokud ti dělá problém tvaroh, tak ani nic jiného nezbyde. Tvarohy bych doporučila zkusit ochucené prodávají snad jahodu a ananas, ale výrobce nevím nebo kupovat čistý bílý a mrsknout do něj vločkové müsli, po sportu s ovocem nebo se dá použít na výrobu spousty zdravých a chutných pomazánek, to by pro tebe bylo to správné využití. Jinak zakysané výrobky jsou na tom se stravitelností o něco lépe, ale zase mluvím o nízkotučných, já jsem třeba měla fígl, když mě honila mlsná nebo jsem se chtěla nějak dokrmit sklenici podmáslí 1% . Syrovátkový sýr mají především v Kaufu podobné jsou naše Olomoucké syrečky, ty používám především při zapékání masíčka a je to teda mňamka vesmírná .
Jo já dělám jak bych to definovala....vedoucí jedný opičárny celkem 6 lidí a jsem z nich nejmladší, naštěstí máme pěkné vztahy a co nevidět stejně půjdeme do kytek, takže mě letos čeká hledání nového zaměstnání a nějak nevím kam, vařit někde kafíčko nějakýmu opičákovi se mi nechce .
Tak já ju brouzdat dál a ještě tady hodím očko

Mahamotti

Moderátor

# Zasláno: 30 Led 2007 09:25:17


Grace Marcy1
měla bys jíst hned po probuzení

a před spaním ta activia.. no moc mě to nanadchlo.. nejsou tam žádné komplexní sachry a bílkovin tam bude málo a bude tam dost jiných cukrů ne? (když tak piš i hodnoty ke každému jídlu zvlášť)

já bych tam před spaním raději dal 100g tvarohu a jeden suchar

..jinak to nevypadá špatně

LenkaD

Moderátor

# Zasláno: 30 Led 2007 09:47:33


Grace Marcy1
Syrovátkový sýr prodávají v Kauflandu. Kupovávala jsem si ten kulatý, co vypadá jako hermelín, ale v Praze ho ted nemůžu sehnat. Ale z hor jsem se vracela přes Strakonice a tam ho v Kauflandu měli...koupila jsem si rovnou celou krabici Olomoucké moc nemusím, takže baštím syrovátkový, dost zasytí a s ledovým salátem nemá chybu + dlouhé sachry, že?
Vážně se nabašti hned jakmile vstaneš, já nebyla vůbec zvyklá snídat a ted bez svojí ranní kaše s tvarohem nefunguji Máš to složitější, že děláš noční, ale dá se to zvládnout. Pa

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!