Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Recepty a jídla / Ovesné vločky 100x jinak
Autor Zpráva
rakosnicek1986

Člen

# Zasláno: 25 Bře 2016 17:15:32


Co se vloček týče, cpu se s nima od malička a ještě mě to nepřešlo, ale jak se říká, co se dlouho jí, tak se časem přejí, takže experimentuju, jak je udělat zase nějak jinak.

Včera jsem se probudil a už se mi v hlavě honilo, dal bych si vločky, ale jinak než s mlékem. Tak jsem vzal cca 30dkg míchaných vloček z Alberta, prodávají se v 1kg balení a výjdou na cca 50kč. Je v tom pozmála ořechů, nějaká ta rozinka a jedovatý kornfleiky. To jsem hodil do micéru a trochu rozšmelcoval. Ani ne na mouku, ani ne hrubé, prostě něco mezi.

Pak půl sáčku klasických ovesných vloček, to sámé, rozemlet. Vše co mám v míse zaleju koktejlem ze syrovátky. Koupil jsem si dvě bedny od bohemilku, cca za 40kč jedna, s pokusem že to budu pít, ale jaksi mě to prohnalo, takže z toho vařím. Zaleju a nechám nasáknout. Pak jsem do toho ještě nacpal jednu celou heru a asi 6 lžic kakaa, sypal jsem to od oka, takže nevím přesně. Aby toho nebylo málo, jeden tvaroh, polotučný, taky do těsta.

Následně až se to proleželo, nalámal jsem do toho ještě dvě tabulky čokošky na vaření a vyklopil na dva plechy do placek. Teď už vím, že je lepší dělat tenšejší, takže tohle dá tak na 3 až 4 placky na celý plech, takže na 4 plechy

Dám to upéct, na střední stupeň, takže asina 120stuňů. Doba pečení je orientační, ale vychází mě to v plynové troubě na asi 40 minut. Když je placka hotová, přišel nápad další, nějakou nátěrovku by to chtělo, a tak jsem vzal ještě 3 tvarohy, polotuky, 4 vanilkové cukry a aby to mělo grády, nacpal jsem tam ještě půl kostky másla. Když tohle rozetřete spolu, pribiňák se může jít zahrabat .

No, pak to napatlete na placku, přikrejete druhou a šoupnete do lednice na noc uležet.

Ráno snídáte kalorickou bombu, je to pecka a udělám to zas Až to budu dělat příště, rozhodně to navážím a popřípadě spočítám energetickou hodnotu a napíšu to trochu lidštěji

Martin

Administrátor

# Zasláno: 25 Bře 2016 21:20:31


Jojo napiš. I když to máslo se tam asi podepíše

rakosnicek1986

Člen

# Zasláno: 25 Bře 2016 23:35:29


No, bude to na rychlou konzumaci ale to je v pohodě, už mám půlku spasenou

arnold

Člen

# Zasláno: 26 Bře 2016 16:05:07


rakosnicek1986

Já ty vločky taky řeším, protože mě nechutnají, lépe řečeno nezasytí sladké varianty tak jdu tímhle směrem.http://www.f-sport.cz/bb/index.php?action=vthread&topic=8393&forum=15& page=-1

rakosnicek1986

Člen

# Zasláno: 26 Bře 2016 19:23:12


Arnolde

Mě chutnají, ale jak jsem psal, vše se časem přejí. Stejný problém jsem měl s jahodovým proteinem a to jsem myslel že jahoda je nejmenší zlo. Teď mám Dva gainery, jeden od Amixu ve vanilce a ještě není konec a už mi taky leze krkem a to vanilku miluju. Druhý od explomaxu v čokoládě a už mám cca kilo v sobě a v pohodě.

Myslím si že i s věkem se mění chuťové přednosti. Co taky vím, že už si nekoupím CellZoom v punči.

Jinak k těm vločkám, s masem mě to ještě teda nenapadlo. Já vím, že nám v děcáku dělali rybí karbanátky, obalované ve vločkách a byl to dobrej humus. Navíc tvrdý jak beton.

Ale zkusím to , mě třeba chutná i rajská s vločkama

Jinak asi jste si všimli, že neřeším tuky, cukry atd... já spálím i to co spálit nejde, takže proto to do sebe láduju, abych nebyl jako věšák na klobouky

rakosnicek1986

Člen

# Zasláno: 26 Bře 2016 20:13:48


Pánové, jeden dotaz mimo téma. Dá se ten CellZoom Mixnout s něčím? Mám opravdu problém to pozřít, ale jako pumpa to funguje na mě dost dobře, i přesto, že jsem kafař.

Dalo by se to mixnout v minimálním množství gaineru, nebo sirupu... nebo čehokoliv? Ten punč je vážně za trest

Martin

Administrátor

# Zasláno: 26 Bře 2016 21:36:16


Do různých sirupů nebo do džusu to můžeš dát.

rakosnicek1986

Člen

# Zasláno: 26 Bře 2016 21:46:57


Tak to jsem rád.

Jinak k těm sacharidům. Příjem za den držím kolem 4-500 a gainery tam cpu taky. Ty teda do příjmu už nepočítám, i když bych měl.

Denně spasu 30 až 40 dkg vloček, jako přílohy tlačím těstoviny a rýži, ale klasickou, neboť hold je levnější. Pak různý mlsky, jako je sojový suk, Corny tyčinky, klasické Musli tyčinky... A pufovaný chlebíky.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 26 Bře 2016 22:04:02


rakosnicek1986
Fakt jo? Tak si to téma rozjeď v daníčku. Třeba najdem tasemnici nebo vetřelce

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!