Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Nutrend - Unisport Zero koncentrát
Autor Zpráva
Martin

Administrátor

# Zasláno: 26 Úno 2016 12:01:48


Nutrend - Unisport ZeroUNISPORT ZERO 1l s 0% sugar. UNISPORT ZERO je koncentrovaný sportovní nápoj s mírnou mineralizací a nulovým obsahem cukru.

Unisport Zerokoncentrát v E-shopu

RomanH

Člen

# Zasláno: 26 Zář 2017 07:50:57


No, UNISPORT ZERO je podle mě jeden z nejlepších sportovních nápojů. Skvěle se mi hodí k hubnutí. Jedinné, co bych uvítal je příchuť jahoda, ale to výrobce asi v plánu nemá. Každopádně za nápoj a práci E-shopu dávám 5 hvězdiček. Opačně pak hodnotím společnost, která mi balík přivezla, PPL. Takovou aroganci, neochotu a zhnusení z práce jsem viděl zatím jen u PPL. O tom, že mi balík dovezli poškozený ani nemluvím. Celá krabice byla roztrhaná a slepená lepící páskou PPL. Řidiči to absolutně nevadilo. Kdyby to nebyl Isodrink, kterému se nic nestane, zásilku bych nepřevzal. Osobně bych byl radši za GLS, jejich ochota, komunikace se zákazníkem a příjemné vystupování je naprosto na jiné úrovni.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!