Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Nutrend - Endurosnack
Autor Zpráva
Logan

Člen

# Zasláno: 20 Čen 2010 10:51:36


Endurosnack - Nutrendhttp://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=897

Specializovaný energetický gel s postupným uvolňováním energie. Hlavní energetický podíl tvoří speciální druh sacharidu (Palatinosa), který vyniká postupnou vstřebatelností a vysokým energetickým potenciálem, aniž zvyšuje osmolalitu nápoje. Praktické balení energie na cesty - umožňuje opakované uzavření tuby.

japp

Člen

# Zasláno: 23 Čen 2013 18:14:17


Výborný gel na rychlé zásobení sacharidy před i během výkonu. Snadno se konzumuje a tráví. Díky chytrému složení se přísun energie rozloží do delšího období. Praktické balení které se dá znovu uzavřít. Vyzkoušeno několikrát při dlouhých bězích a spokojenost.

MrMooN

Člen

# Zasláno: 22 Bře 2014 10:05:18


Super věcička akorát bych doporučil brát když poběžíte "trošku" dál... Nemá to cenu brát když běháte třeba jen do 5km. To samé s bikem... tak 50km a více. Můj názor a má zkušenost.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 9 Kvě 2018 08:56:17


Nutrend - Endurosnack Nový uzávěr - sáčekPraktické balení oblíbeného energetického gelu po běžce a cyklisty umožňující opakované uzavření sáčku - NOVÝ JEDINEČNÝ UZÁVĚR. Sáček se pohodlně vejde do dresu, nemá žádné ostré hrany.

Endurosnack Nový uzávěr - sáček v E-shopu

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!