Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - všeobecně / Tomáš Hron - co používá profesionální thaiboxer v přípravě
Autor Zpráva
Martin

Administrátor

# Zasláno: 9 Úno 2011 23:24:33 ° Změnil/a: Martin


Tomáš Hron - nakupuje u násPojďte se podívat co si do přípravy kupují profíci a jak to kombinuji. Sportovní výživa dokáže atletům v přípravě opravdu pomoct.

článeček je zde

Otázky můžete pokládat v tomto tématu

Martin

Administrátor

# Zasláno: 15 Úno 2011 10:43:28


normálně je denně několi dotazů z řad boxerů nejrůznějších typů a teď nic...

že by stačily informace v tom článku

Martin

Administrátor

# Zasláno: 17 Úno 2011 09:52:56
xdrax

Člen

# Zasláno: 18 Úno 2011 22:23:25 ° Změnil/a: xdrax


zdravím, měl bych dotaz, mám 66kg a boxuju 64 což vždy do zápasu v pohodě zhodím a uvažuju o pár doplncích jako jsou creatin ethyl ester malate, xtreme napalm, stimulant nutrex,aminomass a popřípadě nějaký spalovač tuku. Ted akorát nevím co můžu a nemůžu kombinovat.Potřebuju hlávně něco na sílu tvrdost výbušnost a výdrž a taky aby se mi "chtělo", často krát příjdu na trénink po škole s pocitem že se mi vůbec nechce a že bych nejradší šel domů a taky tak ten trénink vypadá takový ošulený i když se snažím přemoct, a to právě nechci. děkuji za radu.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 19 Úno 2011 00:00:57


xdrax
vzhledem k tomu, že s creatinem nebudeš dělat cykly, tak nebude vadit, že tam máš kofein v těch stimulantech.
Napalm obsahuje kreatiny, takže nemá cenu ho brát ve stejnou chvíli jako Creatin Ethyl ester malate. Nejlépe tedy brát Napalm před tréninkem a CEEM po tréninku a v netréninkové dny (pokud takové máš).

Ten Napalm by měl před tréninkem právě navodit ten pocit, že se člověku chce, obsahuje i stimulanty a půjdš do tréninku se sílou a nabušený. Pro ostřejší výsledek se dá vzít před tréninkem i stimulant (nebo lcarnitin). Ale to až po delší době zkušenosti s oběma. Vlastně se tak předávkuješ, tak jen opatrně.

Nevím jaký stimulant Nutrex máš, tak nemůžu říct, ale myslím, že to funguje i jako spalovač, takže spalovač už nepotřebuješ.

FullAminoMass už je pak navíc, je to NOčko, ale bez stimulantu a bez kreatinů. Pokud už ho máš, tak ho taky ber po tréninku, ale další už nekupuj.

Co bych doporučil koupit, jsou aminokyseliny, brát několikrát denně, maji vliv na regeneraci a celkově tě povzbudí. Zároveň maji dobrý vliv na formu. Pokud ti nedělaji problém velké tablety (MP to kapku přehnali) pak doporučuji tyto Amino 2200 NEW, jinak tyto Super Amino 4800.

Pokud si nebral ZMA, pak je určitě zkus, když je bereš tak jednou za čtvrt roku, tak perfektně pomůžou s regeneraci a zase budeš mít více energie ZMA

xdrax

Člen

# Zasláno: 19 Úno 2011 09:18:02


děkuji vážně mnohokrát, ted už bych chtěl jen vědět kdy a jak brát ten stimulant(spalovač tuku) jmenuje se to Ignite od nutrexu

xdrax

Člen

# Zasláno: 19 Úno 2011 09:29:45


a ještě jedna prozba, nepůjdu s váhou nahoru že ne?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 21 Úno 2011 22:54:47


xdrax
Ignite je perfektní a extrémně silný, už bych k němu spalovač nedával. Po těchto doplňcích váha nepůjde, tedy né z tuku. Svaly by měl držet v normě tvrdý boxerský trénink.

xdrax

Člen

# Zasláno: 24 Úno 2011 13:17:31


tak dneska mi přišli ty doplnky,a jsem vážně spokojen s rychlostí a komunikaci F-sportu jen mám ještě jednu otázku,můžu brát i dvě odměrky toho napalmu?

507

Člen

# Zasláno: 24 Úno 2011 17:14:24


xdrax
začni pokud možno na nižším dávkování. Jakmile nebude zabírat jak si představuješ, můžeš postupně přidávat. Nárazové změny příp. začít s nějakým velkým množstvím bych nedoporučoval. Na NOčkách se obvykle píše jak se má "zajíždět"

Martin

Administrátor

# Zasláno: 24 Úno 2011 22:30:04


xdrax
přesně jak píše 507

Martin

Administrátor

# Zasláno: 4 Kvě 2011 21:35:07 ° Změnil/a: Martin


postupně aktualizuji i když není čas

Tomáš Hron - nakupuje u nás

Ať také máte inspiraci co je dobré pro bojové sporty a proč

Martin

Administrátor

# Zasláno: 7 Říj 2011 11:15:55Nové fotky z LA


Tak jsem se tak koukal na Ulici a najednou příjde Tino a mlátí nám tam hlavní hrdiny Tak já jen, že F-sport.cz jako jeden ze sponzoru Tina se distancuje od nákladačky, kterou dostali Vojta a (jak, že se jmenuje ta smažka) v uliciNebojte se i Vy využit zkušeností, ktere máme s přípravou a doplňky pro bojové sporty

A klidně se zde ptejte.

Dago

Člen

# Zasláno: 13 Lis 2011 21:20:38 ° Změnil/a: Dago


Ahoj,

jsem ráda za tuto diskusi a mám pár otázek ohledně doplňků. Je mi 23 let a již 5 let trénuji Thaibox,zápasím ve váze 60 kg, trénuji po a st dvoufázově a ut,ct,pa po jednom tréninku. Ráda bych se poradila ohledně doplňků. Nedávno jsem u vás zakoupila od firmy Nutrex Lipo 6 X a L-Carnitine 100.000 mg dále mám zakoupen stimulant před tréninkem od Muscletech:Neurocore. Jmenované doplňky beru následovně: stimulant podle návodu 1 odměrku 30 min. před tréninkem společně s dvěma kapslemi Lipo X 6 a 5ml Carnitinu. Ráda bych doplnila něco na regeneci, uvažovala jsem buď o proteinu nebo BCAA. Nemám velké zkušenosti ohledně doplňků, ráda bych se poradila jestli to co užívám a jak, je o.k a jestli byste mi jako ženě mohli doporučit něco do tréninku, co by podpořilo sílu, tvrdost, výbušnost a po tréninku něco na regeneraci, tak aby to výrazně neohrozilo mou váhu.

Předem děkuji za komentáře a připomínky.

S pozdravem Dago.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 14 Lis 2011 23:12:33


Dago
výběr je dobrý.

Nyní bych doplnil o Aminokyseliny 3x denně 6až12 tablet, například tyto:
Beef Extra Amino
Pokud neni cíůlem zvětšení hmotnosti, tak protein už nemusí být.

Stimulant bych (po jeho dobrání) nahradil NOčkem:
CellEx Unlimited

Případně bych se nebal nasadit tribulus:
Tribu ZMA
tenhle navíc obsahuje i ZMA

Martin

Administrátor

# Zasláno: 14 Lis 2011 23:15:13


Jinak rozhovor s Tomášem na b-tv.cz

Dago

Člen

# Zasláno: 15 Lis 2011 09:32:16


Ahoj Martine,

děkuji za odpověď a tipy, vyzkouším a potom pošlu výsledek v podobě vyhraného zápasu

Rozhovor jsem viděla. Tomáš je výborný zápasník!

Tak zatím,

Dago.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!