Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Explomax - CFM Whey Protein 100 Professional Economy
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 12 Říj 2015 09:03:36


Explomax - CFM Whey Protein 100 Professional EconomyProtein cca 75% CFM Whey Protein 100 Professional je moderní proteinový přípravek pro ty, kteří chtějí získat svalovou hmotu, udržet si ji. Je vhodný i do redukčních diet, jako plnohodnotný zdroj živočišných bílkovin. Obsahuje špičkové syrovátkové bílkoviny. NEobsahuje sóju a NEobsahuje Aspartam.

CFM Whey Protein 100 Professional Economy v E-shopu

PabloEmilio

Člen

# Zasláno: 7 Led 2016 00:48:47


Tak musím říct, že kvůli tomuto produktu jsem se zaregistroval do diskuze.

Na f-sportu nakupuju už dlouho a snažím se kupovat různé proteiny a gainery, abych si je vyzkoušel. Některé se líp míchají, některé líp chutnají, málokterý má všechna pro nebo proti, ale tendle produkt mě fakt dostal.

Naposledy jsem měl 80% protein od Syntraxu, který se výborně rozmíchával, trošku divně chutnal, ale s mlíkem a vločkama po ránu to byla mňamka, na kterou jsem si zvykl. Ideál snídaně.

Chtěl jsem ho pořídit znovu(!), ale vyskočila mi nabídka tohoto produktu. No, v životě je to tak- buď je to úspěch, nebo zkušenost. Tenhle kousek je zkušenost.

Ve shrnu proč:
Chuť (čokoláda) - asi by se dalo, kdyby se dalo normálně konzumovat. Je totiž problém s mícháním, a to takový, že velký. Zatím jsem zkoušel s šejkrem a 300ml mlíka nebo vody + 40g proteinu. Různé postupy- prášek mezi tekutinu nebo navrch. Pomalé i rychlé třepání. Výsledek vždy stejný.

Velké množství prášku se po styku s tekutinou změní v cement, který ať už jakkoliv násilným mícháním shejkru prostě nerozpustíš. Chytí se na stěnu a je po srandě. To, co se rozpustí, udělá z tekutiny pěnu řidší než čepice od Gambrinusu. Opravdu pěnu, tomu se ani nedá říkat šejk...takže piješ bublinky. To osobně nesnáším a pokud se týče kombinace s vločkama, tak to konzumaci přímo fyzicky znemožňuje.

Obrovské zklamání tímto výrobkem. Mám od stejného výrobce gainer a ten je vynikající. Jak konzistence, tak chuť. Todle mě těžce zklamalo zatím a doporučuju jiný protein, například zmíněný Syntrax. Amix mi fungoval taky velmi dobře bez problémů. Uplně jsem zapomněl, že se todle děje. Naposledy jsem měl stejný problém tak 3-4 roky zpátky.
Ještě zkusím experimenty typu nechat odstát přes noc v ledničce apod., ale moc si od toho neslibuju. Přidám info, jestli bude změna.

Pokud by chtěl jít někdo opravdu po ceně (myslím, že todle je mezi nejlevnějšími), tak taky nedoporučuju. Ono, když 1/5 prášku vyhodíš, páč je nalepená na stěně šejkru, tak to už taková cenová pecka není.

Akorát by mě zajímalo, jestli se ještě dá dosáhnout lepších výsledků míchání třeba za použití ručního mixéru, ale nemám bohužel doma.

Snad tohle někomu pomůže koupit dobrý, nebo aspoň nekoupit špatný protein.

Pablo

Martin

Administrátor

# Zasláno: 7 Led 2016 06:24:09


PabloEmilio
To musela být smůla a hlavně mokrý šejkr, já už mám druhé balení a míchám to bez problémů. Asi se ti ten prášek rozmočil a nalepil než si to rozmíchal. Chce to suchý šejkr se sítkem a normálněse to rozmíchá.
Akorát to fakt musím dělat více na řídko dávám na 40g cca 4 deci vody, do mléka jsem to nezkoušel..

Martin

Administrátor

# Zasláno: 7 Led 2016 07:07:45 ° Změnil/a: Martina nezůstalo nic jen pěna. Te je málo (cca 1cm v té sklence). Ale jinak jo, samotný protein je nadýchaný - po prvotním nadšení uvažujeme, že poprosíme výrobce, aby kapku ubral. Já to mám v příchuti káva, tam nadýchanost působí příjemně.
Když tak to po rozmíchání nech cca 5minut odstát (to je dobré u všech proteinů), on se ten protein i "dorozpouští" a nejenže ta pěna klesne, ale i chuť je rovnoměrnější

nastarykolena

Člen

# Zasláno: 3 Úno 2016 08:05:13


Zdravim, jak píše Martin, je potřeba, aby byl šejkr suchý. Pak se daří rozmíchat dobře. Chuť čokoláda mě přijde v pohodě, není moc sladký ani výrazný což mi přijde jako výhoda, protože se hned nepřepije. Množství vody si to chce vychytat.

uzivatel

Člen

# Zasláno: 12 Dub 2016 10:44:28 ° Změnil/a: uzivatel


Dobrý den,

musím se připojit k uživateli PabloEmilio, taky jsem se nechal zlákat reklamou(doporučením) a teď již najivní představou, že jsem vždy věřil majitelům, moderátorům f-sportu, že by neudělali reklamu něčemu jen pro peníze nebo možná pro nějáké osobní vazby na firmu explomax. Měl jsem zato, že je to vždy dle vlastní zkušenosti podle svého nejlepšího svědomí a vědomí, bohužel to už není pravda a zklamali tak mou důvěru. Vždy jsem byl totiž s doporučením více či méně spokojen. No a teď tady ještě přiletí moderátor a začne ten protein vychvalovat, tak to už je vážně moc. Zkusil jsem již mnoho protejnů a tento patří k těm nejhorším.

Hlavní nedostatky bych viděl vtom, že už samotný prášek nevoní lahodně ale jakoby byl prolitý nějákou chemii, po rozmíchání napění přes celý šejkr opravdu hustou pěnu, chuťově je jako gainer, hrozně sladký, úplně Vás to zalepí. Od doby kdy jsem začal s tímto protejnem a bcaa od explomaxu navíc trpím průjmy a bolesti hlavy. Toto však možná mají nasvědomí bcaa od explomaxu.

No abych to shrnul moc často do diskuzí nepřispívám, ale je to třeba začít dělat, jen tak se to může zlepšit a člověk bude mít větší naděje nato, že si nekoupí něco sčím není spokojený. Rád bych radši nakupoval suplementy od české firmy, bohužel se ukazuje, že je vše postavené na ceně a zisku a kvalita nikde. Na závěr bych si dovolil citovat uryvek od moderátora Martina ze článku obrovské svaly "Dnes klidně někdo koupí skoro až odpad, dá to do krásného obalu a prodává to - to laik nemůže poznat." jenže tady už ani ten krasný obal není.

sportu zdar

smilingghost

Člen

# Zasláno: 12 Dub 2016 20:25:39 ° Změnil/a: smilingghost


uzivatel
Mam podobnou zkusenost s 85.
Takovy AMIX Whey Pure Fusion, to je jina.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 13 Dub 2016 10:23:45


uzivatel
smilingghost
no rozhodně to není, jak jedovatě píšete reklamní podsouvání. Já sám ten protein používám, právě teď jim vločky s proteinem 85 a samozřejmě ho i piju (a teď si málem připadám jako blb, že ho piju, když je tak špatný). Myslím, že jeh chuť včetně hustější konzistence popisuju přesně.

Ta 85 i 100 jsou udělané tak, aby byly dostatečně kvalitní a zároveň dostatečné levné. A právě takto už si získali stovky spokojených uživatelů.

Je mi líto, pokud někomu protein nesedl, to se může vstát vždy a není třeba hned něco podsouvat. My samozřejmě nabízíme i další proteiny a Fusion je nyní jeden z nich. Někdo jiný mi zase nadává na Fusion - to je těžké ...

Ale my už se musíme dívat dopředu, právě teď Amix stáhl skvělou 65tku a my už musíme mít připravenou zálohu, proto zkoušíme pro Vás hledat další a další proteiny.

Je trochu škoda jak se dnes lidi hned vztekají a jsou agresivní, přitom mnohdy je vše jinak.

A vždy je v E-shopu hodnocení na které mají vliv jen zákazníci a to logo Bestseller, které se tvoří jen na základě nákupů:

smilingghost

Člen

# Zasláno: 13 Dub 2016 14:10:09 ° Změnil/a: smilingghost


Martin
Ja nejsem agresivni, jen jsem napsal, ze 85 mi tedy moc nechutna.

Neter po nem zvracela celou noc.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 14 Dub 2016 14:13:51


smilingghost
to je nějaké divné, ba přímo nesmysl, aby po něm přímo blila, tak by musel být skažený nebo by musela být těhotná

smilingghost

Člen

# Zasláno: 14 Dub 2016 15:56:15 ° Změnil/a: smilingghost


Martin
Asi je moc velka citlivka nebo co.
Tim tehotenstvim to nebude, neni tehotna.

soulstorm

Člen

# Zasláno: 18 Dub 2016 06:51:33


já sem z rozmícháním žádný problem neměl ,normalně protřepané v šejkru první voda potom dvě odměrky prášku , chuť káva taky ujde
akorat blbé je ,že to je napěněné jak prase a i když s tím potom jenom lehce kroutím dokola aby ty bubliny popraskaly tak jich tam stejně plno zůstane
takže když to vypijete polknete s tím i dost vzduchu (nejsem stoupencem tkzv lahodné pěny z ktere má potom člověk akorát nafouklé břicho) fitco 70 stokrát lepší

Martin

Administrátor

# Zasláno: 19 Dub 2016 09:46:11


A když tak tá silnější CFM Whey Protein 85 Professional je dělaná na řidší konzistenci ! Takže si může každý výbrat.

Tonik

Člen

# Zasláno: 24 Dub 2016 12:53:48


Chuť Explomaxu 100 neřeším. Míchání je záležitostí vhodného postupu. Nepoužívám šejkr ale skleněnou nádobku a obyčejnou kvrdlačku. Když opadne pěna je vše ok. Funguje to docela dobře.
Co mně vadí.Nemuselo by v něm být tolik umělého sladidla. Ale to je bolest téměř všech přípravků. Přitom jak známo, podle posledních výzkumů ( blíže viz např. Fořt P., K čemu jsou diety, Ikar 2016, str. 227) jsou téměř všechna umělá sladila nezdravá a některá vyloženě zdraví škodlivá.
Hlavní problém však vidím v tom, že v návodu a dokonce ani na stránkách výrobce není uvedeno podrobnější složení. (nenašel jsem ho ani nikde na webu). Takže člověk neví, co v Explomatu 100 je a v jakém množství. Samozřejmě dá se namítnout, že i když je složení na obalu uvedeno, že to v přípravku nemusí ve skutečnosti být, ale to už je jiná kapitola.

soulstorm

Člen

# Zasláno: 6 Kvě 2016 08:13:22


to teda nevím jak si to dokázal s tou kvrdlačkou ,sem to zkoušel taky a pořád pěna jako prase(a ani po 10 min stání to nechce zmizet) a to sem dal uz 500ml vody na dve odmerky 40gr
to uz je jak gajner ne jedna dávka proteinu, no nic vyřešil jsem to nakonec tak že jsem to hodil do popelnice a koupil amix 40gr prašku 300ml vody 7mm pěny , a když už tu byla zmínka o tom zvracení z proteinu tak jsme se o tom nedávno bavili z kámošema a pár lidem se to stalo a důvod je ten že člověku nesedne příchuť ,máte třeba protein ktery berete a v pohodě pak si koupite ten stejny ale jinou příchut a udělá se vám z toho blbě

Tono

Člen

# Zasláno: 11 Srp 2016 13:15:56


Rozpustnost dostačující, chuť výborná, cena perfektní...
Jen složení by mě celkem zajímalo zda obsahuje nějaké amino atp....

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!