Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / HAMMERMAN - výrobce doplňků výživy
Autor Zpráva
Martin

Administrátor

# Zasláno: 4 Lis 2004 12:17:52 ° Změnil/a: Martin


HAMMERMAN - výrobce doplňků výživy

panzi# Zasláno: 31 Led 2005 16:59:08


Tak jsem se sel schvalne podivat na ty stranky a fakt jsou si dost podobné! Ale UPLNE stejnyma bych je asi nenazval.
Nechci někoho obhajovat ale vim že na Vltavě existuje nějakej Hammerman taky (podle vypisu pry uz od roku 2003) a to je přece mnohem dřív než unor nebo dokonce prosinec. A na něm jsou ty texty taky velmi podobný. Pak už to tvoje "to je jasný, kdo od koho kopíruje" a fráze o vykrádání webových stránek (tím si mě opravdu zaujal ) dostává úplně jiný rozměr. Abys pak třeba pro změnu Aminomaxu nenasral, že si na ně něco prolátl !
P.S. Ten obchod na Vltavě patři firmě Smart Fox http://www.vltava2000.cz/hammerman/
P.S.S. Jestli se ten copyright nevztahuje, jak je obvykle, jen na značku ale tentokrát zcela unikatně i na obecný popis produktu a jeho použiti pak to bude síla. Protože co já vím, kdo má copyrigt soud vyhrává ať už to vymyslel nebo ne. Zkrátka yhrává ten kdo si to první vyběha po úřadech

Tisov Karel# Zasláno: 1 Úno 2005 14:45:54


Firmu Hammerman znám asi 5let a vím, že oficialní stránky měly sice na své doméně, ale nakupovalo se přes web vltava2000, takže to obchod na vltavě patří (nebo patřil) přímo Hammermanu. Jestli chceš, můžu ti poslat stránky Hammermanu, které mám uložené v dokumentech někdy z září 2004. Starý texty jsou tam úplně jiný než tyhle, jakže je dost jasný, nemyslíš?!

Opravdu to Hammerman zkopíroval od Aminomax, což mě i trochu mrzí, když si solidní firma nedokáže "udělat" vlastní text.
Copyright se vztahuje i na toto, ale problém bude dokázat, kdo to měl dřív, leda pomocí svědků a nakonec by to stejně nebylo průkazné, takže nakonec je to na dvě věci.

Akorát to nedělá dobrou pověst značce Hammerman.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!