Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Nutrex - Ignite - předtréninkový stimulant
Autor Zpráva
Martin

Administrátor

# Zasláno: 31 Led 2010 21:05:49


Nutrex - Ignite - předtréninkový stimulanthttp://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=1277

svedjohanson

Člen

# Zasláno: 19 Čec 2011 16:15:58


Zdravím, chci se zeptat na výrobek Nutrex - Ignite. Máte s tímto suplementem nějaké zkušenosti? Kdysi jsem cvičil velmi aktivně, s příchodem pracovních povinností a tenisových loktů jsem musel posilování razantně omezit. Pracuji manutálně a chybí mi energie, proto se poohlížím po nějakém psychyckém stimulantu než do toho všeho znovu najedu. Také jsem slyšel chválu o výrobku Extreme napalm. Je tento výrobek co se psychycké podpory týče silnější? Uvitám každou radu a zkušenost s těmito produkty. Děkuji za ohlasy... zatím..

Martin

Administrátor

# Zasláno: 20 Čec 2011 11:24:43


svedjohanson
Ignite je přímý stimulant, ihned po použití silně, opravdu silně nabudí. Ale negativum je, že pokud je člověk ve stressu, tak to rozkmita náladu a může to vést k depresím.

V případě přehršle práce, je základ rozumná strava, dostatek tekutin, do toho aminokyseliny (ty zlepšuji regeneraci i vyplavování hormonů a tak tělo silně a účinně vitalizují) a ZMA (obsahuje základní chybějící látky u stressovaného člověka v mega dávce a tak funguji opravdu silně - hlavně po delší době) a teprve až bude takto vše srovnáno, lze používat bez obav příme stimulanty jako je Ignite.
svedjohanson

Člen

# Zasláno: 28 Čec 2011 20:00:26


Mé zkušenosti s tímto výrobkem:

Předem chci podotknou,t že každému jedinci zabírají různé doplňky stravy jinak. U mě to je s Nutres Ignite takhle:
Záplava energie a chuť do cvičení se nedostavila, což bylo ze začátku zklamání. Ovšem procítěnost tréningu, soustředění se na určitě svalové partie a jejich intenzivní procvičení tento nedostatek vynahradilo. Je pravda že jsem asi ještě nezažil tréningy tak procítěné jako s tímto suplementem. Rovněž únava se dostavuje později. Tento výrobek by jsem rozhodně nedoporučoval začátečníkům, kteří se neumí pořádně soustředit na svalové partie které momentálně procvičují, ale spíše zkušeným sportovcům, kteří ví co právě cvičí....

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!