Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / ATP - Glukosamin
Autor Zpráva
flink

Člen

# Zasláno: 20 Čen 2010 10:28:18


ATP - Glukosamin
Glukosamin drinks vysokým obsahem účinné látky D-glukosaminsulfátu. D-glukosaminsulfát je součástí kolagenních pojivových tkání a má schopnost vázat značné množství vody a minerálních iontů (hlavně vápníku,sodíku a draslíku ) a tvoří synoviální kapalinu kloubů. Ta pomáhá udržovat pružnost a hladkost kloubních chrupavek. D – glukosaminsulfát podporuje novotvorbu chrupavky, která se stává odolnější. Glukosamin drink zmírní bolesti a zvětší rozsah pohybu kloubů.Vysoce účinný regenerační nápoj s příjemnou chutí a snadnou vstřebatelností všech účinných složek je nezbytnou součástí prevence při artrózách, postižení a opotřebování kloubů kolen, rukou a páteře.Příznivé účinky má na zpevňování a stavbu kostí.

Výrobek synergicky působících složek glukosaminu a matrixu, slouží ke komplexní regeneraci, k posílení tvorby a zotavení základní hmoty pojivové tkáně, kloubů, šlach a vazů. Vhodné též podávat při zátěžových sportech a ostatních fyzických aktivitách.
GLUKOSAMIN SULFÁT – podporuje novotvorbu a regeneraci poškozených kloubních pouzder a vaziv. Zpomaluje jejich opotřebení a rozpad, omezuje jejich zánětlivost.
TRANSPORTNÍ MATRIX – směs glukózových polymerů, dextrózy a fruktózy a vitamín C slouží k přenosu glukosaminu do postižených tkání.
Doporučené dávkování: rozmíchejte 10g (2 dezertní lžičky) prášku v 200 ml vody. Užívejte jako doplněk stravy.


Obsah potravních doplňků: ve 100g
Vitamin C 200mg/333%DDD*
D-Glukosamin sulfát 7600mg

Energetická hodnota ve 100g: 1514 kJ/357kcal

Obsah živin: ve 100g
Bílkoviny < 0,1 g
Sacharidy 90,8 g
z toho cukry 29,6 g
Polyoly 61,2 g
Tuky < 0,1 g
Vláknina < 0,1 g

* DDD – doporučená denní dávka


Složení: D-Glukosamin sulfát, dextróza, glukózové polymery, fruktóza, kyselina citrónová, příchutě, vitamin C aspartam, sacharin.

http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=1115

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!