Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / MRI - Anabolic Switch
Autor Zpráva
Logan

Člen

# Zasláno: 20 Čen 2010 11:06:41


Anabolic Switch
Dárek: +Fitness Drink 330ml

Od výrobce(ů): MRIhttp://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=845

Anabolic Switch MRI povzbuzuje anabolické procesy na celý den ! Anabolic Switch MRI byl speciálně vyvinut proty, kteří chtěji být ohromní a to ihned ! Anabolic Switch MRI obsahuje složky jenž zajistí nárůst svalů po celý den. Přepněte na růst a už nevypínejte. Anabolic Switch MRI obsahuje 7 vybraných creatinů, každý z nich spouští jedinečný proces ve Vašem těle a v konečném důsledku tak umožní maximální rozvoj Vaší svalové hmoty. Anabolic Switch MRI obsahuje masivní množství BETA ALANINu a AAKG pro zlepšení dopravy všech živin přímo do svalových buněk. Anabolic Switch MRI jde ovšem ještě dál. Anabolic Switch MRI je dále nacpán 8 essencialními aminokyselinami, tím se Anabolic Switch MRI stává perfektní před a potréninkovým doplňkem. Anabolic Switch MRI proto obsahuje i 30 druhů jednoduchého cukru takže Vaše svaly jsou přímo donuceny růst. Anabolic Switch MRI má AnaMAX-24TM - technologii postupného uvolňování kreatinu v sekvenčních vlnách. Co více chtít pro růst Vaších svalů ?

Titan

Člen

# Zasláno: 26 Lis 2014 10:54:08


U předchozí verze tohoto produktu , absolutně nechutné provedení příchuti. Ovšem effektivně rozhodně lepší než aktuální ,,anabolizer"
který sice chutná ale účinky absolutně žádné. člověk se cítí ba dokonce více vyčerpaný. Svaly bez jakékoliv známky ,,nafouknutí".
při několikanásobném množství druhů curků, jeden by očekával nějaké to lehké povzbuzení. Ani to se nedostavilo.
Opětovně nedoporučuji!

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!