Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Aminostar - Creashock
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 19 Srp 2010 11:06:29


Aminostar - Creashock
Kreatinová směsVíce informací a odkaz do Eshopu
- ZDE -

dedpep

Člen

# Zasláno: 15 Čec 2013 14:04:08 ° Změnil/a: dedpep


Zdravím, jsem chlap, mám 65let , 80kg (ještě před 7 měsíci jsem vážil 95)178cm a potřebuji mít dostatek energie pro bojová umění a doplněk k udržení svalové hmoty při posilování ve fitku.
Cvičím už 50 let a dodržuji jídelníček.
Tento produkt si kupuji několik let, protože dostatečně splňuje mé požadavky na předtréninkový doplněk. Vyzkoušel jsem mnoho druhů doplňků s různou kvalitou a složením a také s ohledem na cenovou dostupnost.
Očekával jsem, že mi pomůže jak s "doplnění" síly, tak i rozvojem svalů při cvičení. Jen ho občas doplním tak 3-5 g L-Glutaminu a 1-2 tbl. Cycloxu a je to bomba. Alespoň mi to tak funguje. Dříve jsem ho bral obdobně i po cvičení, teď mi to vyhovuje takto. Po cvičení si beru jiný přípravek.
S doplňkem jsem plně spokojen, po vyzkoušení jiných druhů jsem se k němu znovu vrátil. Ostatním, kteří chtějí při tréninku pořádně zabrat a těší se na svalový růst bez bobulí, mohu tento přípravek jenom doporučit.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!