Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Dymatize - Elite XT
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 10 Kvě 2011 10:09:04


Dymatize - Elite XTProtein cca 63%(může kolísat dle příchutě) Elite XT Dymatize je Extended release protein - tedy protein s prodlouženým účinkem. Elite XT obsahuje pouze ty nejkvalitnější zdroje vy vysoké čistotě, kombinuje syrovátkový, mléčný (s caseinem) a vaječný protein.

Elite XT v E-shopu

Fialky

Člen

# Zasláno: 6 Zář 2011 13:04:20


Ahoj, rád bych se podělil o zkušenosti s chutí Elite XT - příchuť vanilka, příchuť banán. Obě chuti jsou téměř identické – možná vanilka je nepatrně sladší. Zprvu mně přišla chuť velmi umělá a divná – něco jako sojové mléko. Po pár drincích jsem si zvykl a protein mi začal docela chutnat. Stravitelnost moc dobrá subjektivně není – každé ráno strávíte nějaký čas na WC (čím delší pauza mezi posledním jídlem a nápojem před spaním, tím lepší), naštěstí jen jedna zastávka. Dávám 1 odměrku do cca 500 ml studené vody - tvoří hrudky a ulpívá na skleničce, které jdou teplou vodou dobře smýt (míchám lžičkou, hodně pění).

Pain

Člen

# Zasláno: 6 Zář 2011 13:30:59


Jedna odměrka do pullitru ani moc dobře chutnat nemuže.Já dávám 1 a pul odměrky na cca 3 deci a nemužu si stěžovat.Míchám v šejkru tenhle protein na lžičku není.Jinak chut mi vyhovuje a stravitelnost supr,alespon u mě tedaA nenadýmá jako se mi stávalo u jinych proteinu.

syrkaradek

Člen

# Zasláno: 14 Úno 2012 01:46:57


Ahoj. Koupil jsem si čokoládový a když jsem se poprve napil málem jsem proten vyzvracel... Čokoládu nedoporučuji. Zkusím přidat vice vody. Ředil jsem to 1,5 odměrky na 300- 350 ml vody.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 14 Úno 2012 09:39:16


syrkaradek
zkus dát méně vody, tak 2deci. Řidši to bývá ještě hnusnější.

ps. a příště se neboj dopředu zeptat

syrkaradek

Člen

# Zasláno: 24 Úno 2012 21:10:21


Zkusil jsem dát 2deci a jednu odměrku a pořád ta divná chuť. Neříkám že se nedá vypít ale prostě není dobrý. Už jen když si k němu přivoním tak mě odrazuje i svou vůní. Prostě čokoládu NEE

liborius

Člen

# Zasláno: 3 Čen 2012 11:42:21


proteiny obecně neposuzuji podle chuti ale podle účinku. Raději bych pil méně chutný výrobek ale o to víc mající vliv na svalový růst. V tomto smyslu na mě proteiny pozitivní účinek nemají a považuji jejich nákup za zbytečný luxus. Tím ovšem nechci říci, že někomu mohou pomoci.

liborius

Člen

# Zasláno: 3 Čen 2012 11:45:13


tu poslední větu jsem spletl - měla vyznít tak, že někomu můžou pomoct. Chuť výše zmíněného proteinu mě připadá dobrá, Vanilka je super v tom, že není přeslazená.

Palish

Člen

# Zasláno: 22 Čen 2013 11:59:06


Čokoláda je fajn, dobrá cena a i chuť takže doporučení určite.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!