Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Extrifit - Crea 1500mg Tablets
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 16 Kvě 2011 14:03:37


Extrifit - Crea 1500mg TabletsKreatin CREA 1500 mg Tablets Megastrong (tabletovaný kreatin monohydrát) je určen pro nabírání svalové hmoty a nárůst síly. Tato látka má významný vliv na svalovou regeneraci a odstranění únavy. Kreatin pomáhá vytvářet vyšší zásoby ATP ve svalu a tím zajišťuje více energie pro vyšší výkon. Kreatin CREA 1500 Megastrong přímo podporuje syntézu svalových bílkovin a zvětšení objemu svalových buněk a nárůst svalové hmoty.

Crea 1500mg Tablets v E-shopu

masek

Člen

# Zasláno: 26 Zář 2011 11:32:36


Zdravím, jsem muž, mám 53 let 72kg/174cm a potřebuji se udržet ve formě, snažím se o to už 15 let. Cvičím už 15 let a dodržuji jídelniček. Tento produkt jsem si koupil, protože cvičím a doporučil mi ho kamarád. Očekával jsem, že mi pomůže při svalové regeneraci, s potlačením únavy a udržením zdravého těla a kloubů. Cítil jsem větší energii. S doplňkem jsem spokojený a koupím si ho znovu.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!