Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Amix - ThermoLean +RECENZE
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 29 Čen 2011 10:12:43


Amix - ThermoLeanPro ty, kteří to myslí s cvičením a spalováním tuků opravdu vážně, Amix připravil jedinečný termogenní spalovač ThermoLean. Hlavními složkami jsou silné přírodní termogenní spalovací látky, stimulátory fyzického a psychického výkonu, látky podporující zrychlení metabolismu tuků. S ThermoLean významně znásobíte efekt pohybových aktivit na spalování tuků.

ThermoLean v E-shopu

Martin

Administrátor

# Zasláno: 4 Srp 2011 13:48:40


Vzhledem k zajimavému složení jsem si domu pořídil hned dvě pixličky. Beru to už týden a super. S náladou nebo agresivitou to hýbe decentně i přesto, že jsem to dal na 4 tablety denně. A jede to dobře, dobře to nabuzuje, přes noc toho víc napotím ani si nevšimnu, takže thermo složka jede. S delším účinkem se ozvu po čase

Radkoz

Člen

# Zasláno: 23 Srp 2011 19:23:59


Ahoj Martine, chci se zeptat, ty jsi teď v období shazování tuků-rýsování, že jsi nasadil spalovač?
Mě by totiž zajímalo, jestli by mělo smysl a účinek ho nasadit ještě těsně po rýsovačce při postupným zvyšování sachrů - při nájezdu na objemový jídelák(cca na 4 týdny)??

Přesně v této fázi jsem, 71g/171cm. Příjem živin: 350-360g sachrů, 210-220g bílkovin, 30-40g tuků. samozřejmě se to sládá z ov.vloček, tmavého pečiva, toast.chlebů, libové šunky, vajíček, rýže, brambor, občas těstovin, tuňáků, kuřecího, hovězího, krůtího, tvarohů atd. Rozloženo rovnoměrně do dne - ráno víc sachrů a postupně víc bílkovin k večeru.. Trénink 1x/2dny-3dny - to jen pro info, že to neflákám

Vypadá to sice už těď jako objemové množství živin, ale mně to tak tak stačí na udržení váhy - svalů, ale i tuků...

TAKŽE PROSÍM TĚ: Má smysl zkust spalovač při této "udržovácí" dietě?

Díky moc, za případnou odpověď i za práci na stránách, jsou výborný
Radek

Arfaska

Člen

# Zasláno: 5 Říj 2011 07:33:22


Ahoj,

může se brát ThermoLean současně s L-carnitinem 100000 Extra Strong, nebo je to zbytečné, když taky obsahuje carnitin?

Díky,

Arfaska

Martin

Administrátor

# Zasláno: 5 Říj 2011 11:49:22


Radkoz
jsem v údržbě.

Při nájezdu do objemu se to dá použit jako stimulant se spalovacím efektem, ALE

1/ jsou doplňky, které bysm měl koupit dříve - asi nemáš neomezený rozpočet
2/ může se to bít s stimulanty, které chceš použít před tvrdým tréninkem
3/ účinek "hubnoucí" bude skoro zcela potlačen objemem jídla, zůstane jen ten stimulační a termogenní, přičemž "termogenní" budeš s tím objemem jídla sám o sobě až až

Takže bych to nedoporučil, spíše bych doplňky zaměřil na objem a formu hlídla stravou a tvrdosti tréninku.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 5 Říj 2011 11:50:20


Arfaska
vzhledem k tomu, že se carnitin samotný dávkuje v gramech, tak se to dá klidně kombinovat, v Thermoleanu je jen množství pro podporu funkčnosti té směsi.

soulstorm

Člen

# Zasláno: 12 Říj 2011 20:34:13


těžko pro mě posoudit kolik má účinek na spalování tuků ale z těch co jsem zkoušel je to pro mě nejslabší povzbuzovák 1.viper dymatize 2.hydroxycut 3.thermolean bráno na lačno dvě hodiny po jídle před cvičením propast mezi viperem a tímhle dost velká z viperu mi lezou kuličky potu z podpaží už při chystání činek tohle zabírá až když déle cvičím

Martin

Administrátor

# Zasláno: 14 Říj 2011 12:59:39


soulstorm
ono je to tak opravdu namíchano naschvál. Jsou tam guggulsterony a další podporující látky a málo stimulantů. Mě to tak vyhovuje, protože beru až 5 tablet denně. U Viperu jsem zase nakonec bral jen kapsli obden protože jsem byl agresivní.
Takže se dá vybrat

soulstorm

Člen

# Zasláno: 16 Říj 2011 00:11:16


Však jo dvě tablety Thermoleanu ráno ,před cvičením Viper+2gr.karnitinu po cvičení tabletu guggul před spaním tabletu guggulu ráno peřiny mokré jak kdyby mě někdo polil kýblem z vodou.
Viper ráno na lačno už nedávám ,protože mě to po tak dlouhé době bez jídla překyselí jako sviňa narozdíl od dvou tablet hydroxy nebo thermoleanu(thermolean je z těhle k mojemu žaludku asi nejšetrnější)

Martin

Administrátor

# Zasláno: 17 Říj 2011 14:37:28 ° Změnil/a: Martin
Martinová osobní zkušenost, vyzkoušeno, ověřeno a je to dobré


ThermoLean Amix jsem si z širokého spektra spalovačů vybral pro jeho mírnou stimulaci a komplexní složení.

Ultrasilné stimulanty mi při mém vytížení (a nedostatku spánku) nedělaji dobře, navíc mám stimulanty v NOčkách před tréninky. Takže poslední dobou upřednostňuji spalovače s menší stimulaci a spíše silným thermo působením.

Značka Amix se zatím předvádí velmi dobře a tak jsem po Thyroburnu od FA (který dlouhodobě není) šáhl po Thermoleanu.

Neměl jsem čas napsat recenzi dříve a tak už v tuto chvíli beru 3ti balení a stále jsem velmi, velmi spokojen. Stimulace funguje, přitom bez vedlějších příznaků (nervozita, agresivita, třes). Perfektní Thermofunkce a zlepšující se forma (při stejné váze). Takže jsem spokojen.

Že ThermoLean funguje skvěle se potvrzuji i stále stoupajícím prodejem Thermoleanu, kdy dnes už je spolehlivě nejprodávanějším spalovačem na F-sportu!

Takže ThermoLean Amix vřele doporučujidwidi

Člen

# Zasláno: 20 Říj 2011 19:23:52


jo
tak tady ještě jednou
můžu doporučit, fakt šlape. Hodně se zapotíte při tréningu a dává sílu, motivaci být lepší.
Znít to blbě,ale je to tak

Deniel

Člen

# Zasláno: 19 Lis 2011 20:28:25


Chtěl bych se zeptat na udržovací fázi???
Zajímalo by mě jak cyklovat fáze spalování a objemů jestli např.( měsíc fáze hubnutí a měsíc fáze objem.) nebo nasadit spalovače ve dny bez tréninku a v dnech tréninku budovat objem?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 21 Lis 2011 09:01:57


Deniel
obě fáze musíbýt delší. Nejlépe udělat objem najednou až cca 10kg nad cílovou váhu a pak už jen navždy udržovat a ladit.
Takže třeba na výšku 180cm se udělá objem až na 105-110kg. Pak se to vyseka na 95kg a už se to jen tvaruje.

Monica

Člen

# Zasláno: 7 Pro 2011 19:49:02


Ahoj,

dnes mi přišel Thermolean a chci se zeptat na užívání. Je uvedeno 1-2 tablety 45 minut před tréninkem, trénink mám 3x týdně, má se to užívat denně nehledě na to, že tréninky mám jen 3x týdně nebo vždy jen před tréninkem?

Díky moc za odpověď

Monika

Martin

Administrátor

# Zasláno: 7 Pro 2011 21:03:38


Monica
jako spalovač tuku denně, pak ho beru klasicky ráno a odpoledne 1 tabletu. V tréninkový den si jednu dávku přesunu před trénink.

Nebo ho použiješ jen jako povzbuzení do tréninku, pak ho bereš jen ty 2 kapsle před tréninkem.

Monica

Člen

# Zasláno: 9 Pro 2011 19:13:41


Děkuju za radu. Takže jednu ráno, jednu odpolko a jednu před tréninkem. V den, kdy trénink nemám jednu ráno a jednu odpolko. Ještě k tomu mám L-carnitin. Ten beru každý den 7,5ml s tím, že v den tréninku si to rozdělí na dvě části - jednu ráno a jednu před tréninkem. (kdybych to dělala špatně, tak budu ráda, když mě opravíš )Snad to na hubnutí dělám dobře. M.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 12 Pro 2011 10:57:51


Monica
Takže jednu ráno, jednu odpolko a jednu před tréninkem. to jsou tři, v tréninkový den se jen jedna z těch dvou tablet přesune.

Takže kdo cviči ráno, tak vezme ráno před tréninkem a odpoledne normálně.
kdo cviči odpoledne bere ráno normálně a odpoledne před tréninkem.

V sumě je to pořád 2 tablety denně.

Charlles

Člen

# Zasláno: 17 Led 2012 17:21:01


Aloha
Skoušel sem to i s N.o. čkem , ale efekt to mělo minimální. U toho spalovače jsem poznal změny hnetka po prvním trenále, jenom by mě zajímalo jestly by to šlo nějak skombinovat i s Napalmem aby to mělo stejný účinky a nerušilo se to navzájem. Pokud ne, tak bych potřeboval trošku poradit jak bych mohl zintezivnit rísování postavy. Díki moc

Martin

Administrátor

# Zasláno: 20 Led 2012 13:30:14 ° Změnil/a: Martin


Charlles
ono se to neruší, naopak se to zesiluje. Ale právě proto musíš být opatrný, ať se nepředávkuješ stimulanty. Pak bys místo chuti do cvičení byl náladový a nervní.
Takže třeba to zkoušet postupně a opatrně. Ale běžně se to bere dohromady ( i já jsem to tak bral ).

CherryBerry

Člen

# Zasláno: 29 Čec 2012 15:35:52


Ahoj, přemýšlím, že si koupím v akci L-carnitine 100000 +ThermoLean.. Lcarnitine jsem už brala.. vždy ráno a při sportu, ráno a před akcí. Jak bych měla nejlépe tyto dva přípravky brát..četla jsem, že se kombinovat dají. Takže ráno kapsle Thermoleanu + lcarnitine a odpoledne kapsle Thermo..? Děkuju

Charlles

Člen

# Zasláno: 7 Říj 2012 10:44:28


CherryBerry

U mě to nejlépe fungovalo, když sem si ráno vzal Thermo a +- dvě hodinky na to jsem si to vzal eště jednou + s Lcarnitinem a šel jsem cvičit. Lcarnitin sem pil u cvičení aby se mi zvýšil účinek.. úbytek váhy a tuku jsem spozoroval ukamžitě, pokud zvolíš správný trenink... já jsem jezdil často na kole a do toho fitko. Za týden -2kg , do měsíce -6kg

packa17

Člen

# Zasláno: 5 Led 2013 13:39:53


Martin
Martine potřebuji se zeptat na pár otázek ohledně spalovače v netréninkové dny ho mám brát také ráno a večer?za jak dlouho si můžu vzít další tabletu od první dávky,myslím hodiny?je lepší si vzít tabletu na lačno a pak se najíst nebo je to jedno.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 7 Led 2013 15:00:29


CherryBerry
Kombinuji se najednou, takže oboji ráno a obojí odpoledne. Případně se jedna dávka obojího přesune před trénink.
Nebo jak píše Charlles, en už si to přizpůsobil tomu, jak mu to nejlépe zabírá.

packa17
Ano, je lepší brát spalovače i carnitin denně. Pak to nejen zvýší výkon v tréninku a pálení při cvičení, ale dlouhodobě nutí tělo spalovat tuky.
Lepší je to brát na lačno, ALE může to způsobovat žaludeční problémy, pak je rozumnější to vzít až s jídlem.
Spalovač by měl mít mezi dvěma dávkami minimálně 4h rozestup.

Geetee

Člen

# Zasláno: 16 Kvě 2013 00:13:20


Ahoj chci se zeptat chci zhubnout dotoho cvičím aji nějakej ten jídelníček mám.každej den krom víkendu běhám hodinu v posilce a dotoho beru aji AMIX ANABOLIC MONSTER BEEF 90% a po běhání cvičím..když se podívám na spalovače co tu máte tak skoro všechno je f-sport doporučuje bral jsem teď Fat Stove Gel zrovna mi došel a chcu pořídit zase něco a říkám si jestli zas fat gel nebo toto a ještě mi kamoš poradil Grenade..nějak se v tom nepohybuju takže ty složení atd mi nic moc neříkaj..díky za radu..

Martin

Administrátor

# Zasláno: 20 Kvě 2013 10:44:30


Geetee
na toto už jsem odovídal mailem.

Geetee

Člen

# Zasláno: 20 Kvě 2013 12:45:26


Jojo tady to trvalo tak jsem psal meil děkuji

Charlles

Člen

# Zasláno: 28 Kvě 2013 18:51:58


Čau

nejlepšší přípravek na hubnutí co sem kdy vyskoušel.. pokud ste na lačno tak začíná fungovat do 5 min.. pokud máte trošku něco snězeného.. tak do tich 15 až 20min. Bral sem jednu ráno a druhou chvilku před treninkem, ale stačí aji jedna před.. pokud chcete zvýšit účinek, tak berte jednu ráno a druhou před . Doporučuji všem kteří chtějí snížit sovji váhu + s http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=1218
L- carnitinem 100000 dosáhnete maximálního účinku
Díki tomu jsem zhubl přes 25kg takže zaručěně funguje

madmanczech

Člen

# Zasláno: 10 Čen 2013 22:02:59


Mám takový blbý dotaz... Mám rýsovací dietu.

mám l-carnitine 100 000
a thermo lean

Trénink jedu posilovna (HST) a hned potom HIIT...

ty přípravky mám brat tak aby začaly působit cca od začátku celýho tréninku nebo až na ten HIIT (což je cca v pulce posilovny)? Nebo jak?

A vůbec jak to kombinovat a kolik tablet davat?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 11 Čen 2013 15:00:22


madmanczech
Thermolean se bere od 1 tablety 2x denně až 2 tablety 2x denně.
Když máš Lcarnitin 100.000 500ml, tak k tomu vždy přidej 5ml.

Bere se to každodenně a rovnoměrně = ráno a odpoledne. To je hlavní.

Použití jako stimulace před tréninkem už je jen bonus a zda se rozhodneš mit více síly v té neo one části tréninku je jedno.

Spíše je důležité, že by se neměl míchat silový a aerobní trénink dohromady a že silový trénink by měl trvat cca 45min.


Nejspíš tak řešíš nepodstatný problém, který máš, protože děláš velkou chybu

madmanczech

Člen

# Zasláno: 11 Čen 2013 20:36:29 ° Změnil/a: madmanczech


Jakou velkou chybu? Jedu HST po 15ti opakovanich 2x kazdej cvik (rysovaci HST). Po posilce HIIT potom BCAA a k tomu sach. vlny.

Co je na tom špatně?

Děkuji.

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!