Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Amix - Crea-Trix
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 1 Čec 2011 09:23:56


Amix - Crea-TrixS užíváním kreatinového komplexu Crea-Trix vaše tělo naakumuluje ještě více energie, kterou zabuduje do vašich svalů. Budete mít tak delší výdrž a sílu. Ve srovnání se standardním kreatinem, tento kreatinový komplex Crea-Trix vám přinese mnohem rychlejší a komplexnější výsledky.

Crea-Trix v E-shopu

bph

Člen

# Zasláno: 12 Říj 2011 06:58:37


Dobrý den. Mám dotaz týkající se tohoto výrobku, resp. doby jeho užívání. Výrobce uvádí 30-60 minut před tréninkem, ve Vašem článku ho doporučujete užít po zátěži, před gainerem. Co je tedy lepší??? Děkuji za radu.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 14 Říj 2011 13:04:09


bph
lepší je dát si před tréninkem NOčko, třeba

CellEx Unlimited

a Crea-Trix po cvičení spolu s gainerem.

Jenže výrobce netuší co máte vše doma a tak radi creatin před tréninkem, to platí pokud před a po tréninku nic dalšího neberete.

bph

Člen

# Zasláno: 17 Říj 2011 10:49:23


Děkuji Vám za odpověď.
Crea-trix užívám asi 14 dnů, a nic "zvláštního" se zatím nestalo. Ale stejně to bylo i s gainerem, až jsem pak skočil na váhu...

jaky10

Člen

# Zasláno: 29 Led 2012 14:54:31


Dobrý den.
Zakoupil jsem Crea-Trix a potřebuji poradit s dávkováním. Před tím jsem užíval normální Creatin a jel klasický cyklus s měsíční pauzou.
U tohoto výrobku skutečně mohu brát 20g denně bez pauz pořád do pryč???

Martin

Administrátor

# Zasláno: 30 Led 2012 10:09:41


jaky10
ano. Je to proto, že se s ním cyklus nedělá. Spíše se s ním vždy v pravou chvíli znovu nakopne růst svalů a doprava živin do svalů. Tedy zejména po tréninku a po ránu.

vladimir

Člen

# Zasláno: 15 Srp 2012 03:34:27


Martine, tak jsem si to na základě Vašeho doporučení koupil jako suplement po tréninku a mám s tím velké problémy. Nakopne mně to na dalších 6 až 8 hodin, nemůžu spát a jako podpora regenerace to na mně spíš působí jako super pumpa. Možná je něco na tom, že se to má brát dle originálního návodu před tréninkem!?!? Nebo mám na to jenom atypickou reakci?!? Dřív jsem bral Anabolic Halo a neměl s tím žádné problémy. Ten Crea-Trix je ale úplný zabiják. Co s tím? Poradíte? Asi přestat brát, či co???

Martin

Administrátor

# Zasláno: 15 Srp 2012 09:48:31


vladimir
v CreaTrixu neni nic, co by mohlo nakopnout. Je to divné.
Amix to doporučuje před tréninkem za předpokladu, že nic lepšího nemáte. Zmenšete dávku po tréninku a berte to tedy hlavně v té dávce dopoledne - buď každý den nebo hlavně v potréninkový den.

vladimir

Člen

# Zasláno: 15 Srp 2012 12:38:58 ° Změnil/a: vladimir


No já tomu taky nerozumím Martine. Před tréninkem beru CellEx Unlimited + 2000 mg Taurinu dle Vašeho doporučení a hned po tréninku ten Crea-Trix + 4000 mg Taurinu. Následně pak ještě po cca 30 minutách protein 75% Elite Gourmet Dymatize. Že by to mohl způsobovat ten Taurin?
Taky chodím na tréninky poněkud později, tedy končím v cca 19:30 a jak už jsem psal, pak jsem vystřelený 6 až 8 hodin. Dnes v noci jsem šel spát ve 4:30 ráno, přičemž trénink skončil v 19:40 (resp. v tu hodinu jsem vzal ten Crea Trix). No zkusím tedy snížit tu dávku, jak radíte a přenesu to do toho netréninkového dne. Mám dodržovat to dělení 3x po 1/3 dávky po jídle, jak jste tady někde psal nebo prostě jednu dávku někdy dopoledne po jídle? Díky za upřesnění a krásný den!

vladimir

Člen

# Zasláno: 17 Srp 2012 22:27:17


Tak jsem snížil dávku Crea Trixu Martine, jak jste doporučil a všechno stejné. Zase jsem šel spát až nad ránem. Tak já začínám mít podezření, že to způsobuje ten CellEx Unlimited. Že by na mě mohl účinkovat až 8-9 hodin po požití?? Ten má dost kofeinu a v tom to může být zakleté!?!

Taky jsem se chtěl ještě zeptat, zda s tím CellExem můžu ještě zkombinovat Fat Stove Gel od firmy Holma. Píšou tam, že by se to nemělo kombinovat s jinými doplňky, které obsahují kofein, aby nedošlo k předávkování a to CellEx obsahuje docela dost kofeinu! Předem děkuji!!

Martin

Administrátor

# Zasláno: 20 Srp 2012 14:19:06


vladimir
ano, způsobuje to taurin, ten způsobí tu nervozitu. Navíc ten Cellex působí X násobně silněji a i déle. Stačí omezit dávku taurinu před na 500mg a po na 1000mg.

vladimir

Člen

# Zasláno: 20 Srp 2012 15:57:25


Tak to dělá ten CellEx, snížil jsem dávku a je to lepší. Je to holt na mně moc silná pumpa! Ten Fat Stove Gel s tím určitě nebudu kombinovat, to by mně asi zabilo!!! Zkusím snížit i ten Taurin minimálně s tím CellExem jak doporučujete. Díky!

liborius

Člen

# Zasláno: 25 Srp 2012 16:20:33


na mě Crea-trix vůbec nezabírá. vemu ho před tréninkem a žádný účinek během cvičení nepozoruji. asi bych si musel namíchat polovinu z celkového obsahu

vladimir

Člen

# Zasláno: 25 Srp 2012 17:20:15


liborius

No ona je to směs Creatinů, tedy před tréninkem bys měl brát nějaké NOčko, třeba právě ten CellEx od Amixu. To Tě rozpumpuje nevídaně!!! Ten Crea-trix ti dodá po tréninku živiny pro svaly, jako pumpa ale moc nefunguje i když v návodu od výrobce ho máš brát před tréninkem. Já to beru po tréninku a před tréninkem nějakou dobrou pumpu!!!

liborius

Člen

# Zasláno: 25 Srp 2012 17:28:31


vladimir
jenže osobně moc nevěřím stylu pumpování svalů a doplňkům pumpování. funguje na mě spíš použití větší váhy než pumpování s větším počtem opakování. proto asi na mě tyto doplňky nezabírají. kamoši v posilovně pumpují a mají vasledky , já ne.asi jsu ufon

vladimir

Člen

# Zasláno: 25 Srp 2012 18:46:47


liborius
No já myslím, že si tady pleteš pojmy. Já nepíšu o pumpování svalů větším počtem opakování při cvičení. To jsou způsoby cvičení a ne braní doplňků. Pokuď nabíráš brutální váhu (svaly), tak samozřejmě nepraktikuješ mnoho opakování s nižšími váhami, ale naopak série po cca 6 opakování s maximálními váhami co sneseš!! Ale to jsou způsoby tréninků. Když tak se tady na F-sportu koukni do sekce Tréninky, kde má Martin několik různých návodů jak cvičit podle toho, čeho chceš dosáhnout!!
Ohledně braní těch doplňků, před tréninkem se většinou berou tzv. NO pumpy, které ti rozšíří tepny a tzv. napumpují krev do svalů, takže jsi schopen zvednout vyšší váhy než normálně a taky máš mnohem větší dynamiku!!! Zkus se tady kouknout do sekce "Co brát před tréninkem" (http://www.f-sport.cz/print.php?id=592) a "Co brát po tréninku" (http://www.f-sport.cz/print.php?id=109), tam to máš dost podrobně popsané a věř, že teda když vezmeš nějaké NOčko před tréninkem, tak pak to cvičení je opravdu úplně o něčem jiným než bez doplňků!! To nejlepší co funguje, Ti v těch sekcích doporučuje Martin a má to na sobě odzkoušené.
Já bych Ti určitě doporučil před tréninkem ten CellEx, to je fakt silný nebo Napalm. Po tréninku beru právě Crea-Trix, ale můžeš třeba taky Anabolic Halo, které jsem bral a je výborné.

Fakt dobrý je si tady přečíst ty články a pak se v tom docela zoorientuješ!!! Držím Ti palce!!

liborius

Člen

# Zasláno: 25 Srp 2012 21:23:25


vladimir
měl jsem za to, že N.O. je dobrý konzumovat v případě, že se trénuje vyšší počet opakování (min10 a víc) jinak pro cvičení z většími váhami a 6 opak v serii se to nebere. Osobně jsem zkoušel Vapor a cosi podobného od BSN (už nevím název) a nepocítil jsem žádnou změnu během treninku. Zkusím "nočko" a uvidíme. Děkuji za diskusi, hezký večer.

vladimir

Člen

# Zasláno: 25 Srp 2012 21:44:47


liborius

Nemáš zač a přečti si ty články co jsem Ti tam na ně dal ty odkazy. Tam je to vysvětlené, jak to funguje! Taky hezký večer!

Martin

Administrátor

# Zasláno: 27 Srp 2012 12:39:45


liborius
na pumpování věřit nemusíš, ale je to jediný impulz k růstu.

Creatin před tréninkem má opravdu jen minimální význam, brát ho po tréninku je mnohem efektivnější.

A NASTUDUJ SI JAK SE SPRÁVNĚ CVIČÍ

Opravdu tady zbytečně mateš pojem. Cvičit hodně opakování s malou váhou je pitomost a ne pumpování.

Pumpování je pocit, který musíš mít u klasického silového cvičení. Je to popsáno v článku PUMPing - jediná cesta k svalovým přírůstkům.

DavidT

Člen

# Zasláno: 3 Říj 2012 14:02:29


Ahoj, chtěl bych vyzkoušet nové suplementy a zaujala mne kombinace CellEx Unlimited Amix (před) a Crea-Trix Amix (po). Otázka nastává zda je v pořádku pokud mi jde jen o udržování (možná mírné hubnutí) nepokračovat gainerem, ale jen si dát doma třeba dobrý protein (Anabolic Monster Beef - 90%) nebo se jen najíst? Díky za názor.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 4 Říj 2012 11:35:24


DavidT
Tak by se to dělalo při rýsování, kde už se uvažuje i mírná ztráta svalové hmoty.

Jinak je zde možnost nasadit gainer s pro takové účely lepším poměrem bílkovin a sacharidů, třeba 30tkový CarboJet Mass professional (obsahuje vše, takže CreaTrix už by se nekupoval).
http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=2261

Nebo třeba Ultra Pro Elite
http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=2318


ps. pro lepší ceny se v E-shopu přihlas !

DavidT

Člen

# Zasláno: 26 Říj 2012 09:22:49


Má smysl užívat CreaTrix i v netréningové dny? Pokud ano, kdy během dne?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 29 Říj 2012 11:20:52


DavidT
ano. U všech creatinových produktů se dá rozhodnout pro každodenní uživání, ten vliv na svaly a formu tam je.
Jsou dvě možnosti buď jen jedna dávka dopoledne anebo ještě druhá odpoledne. Ráno tu funguje "samo", protože spánek je v něčem trochu bodobný tréninku, odpoledne se to chce aspoň protáhnout anebo to spojit s nějakým pohybem (nakupování).

ZAM

Člen

# Zasláno: 23 Lis 2012 15:07:11


tah kuz mam druhou pixlu a myslim si ze uz mohu srovnat. Prvni pixla nic moc efekt tak ted pri te druhe k tomu pridavam 30g glzukapuru a uvidime.

Srovnavam s http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=1591

Je to nesrovnatelny ve prospech Cell-Techu

Upozornuji ze strava a ostatni doplnky jsou stejne.

Nekdo podobna zjisteni?

vladimir

Člen

# Zasláno: 23 Lis 2012 21:12:08 ° Změnil/a: vladimir


ZAM

No taky je tu tedy dost velký cenový rozdíl naopak ve prospěch Crea-Trixu. Ale samo, že líp funguje Cell-Tech i když mně se nejlépe z kreatinových směsí osvědčilo Anabolic Halo, ale to je taky drahý, ale funguje skvěle!!

Martin

Administrátor

# Zasláno: 26 Lis 2012 14:45:54


ZAM, vladimir
je to tim cukrem. CreaTrix nebo každý creatin funguje lépe s nějakým gainerem. A to až tak, že dokonce byl případ, kdy výrobce místo čistého creatinu cpal creatin a cukr půl na půl, ušetřil majlant a ještě si to zákazníci moc chválili.

Jinak doporučuji zkusit Power tech

A mě osobně také super zabral CreaTeston Massiv Formula - a můžeme si 100x říkat, že to je "jen cukr" - Funguje to.

Jiné špičkové creatiny jako Detonátor nebo teď Fighter Fuel I (exp 10/2012) vyžaduji práci se sacharidy jinak neučínkuji. A tak třeba jako ranní dávka jsem to nakonec začal řešit, že tim zapíjím ovesné vločky. není to úplně košér, ale funguje to masivně. Po tréninku to samozřejmě obratem zapíjím plnou dávkou GMM4000.

Serda27

Člen

# Zasláno: 6 Dub 2013 00:17:51


je mozne kombinovat s proteinem http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=2252 a brat tedy pred nebo po treninku? pred treninkem uzivam jen fat stove gel

Martin

Administrátor

# Zasláno: 8 Dub 2013 12:02:57


Serda27
Monster beef už creatin obsahuje. nemá tedy moc smysl ho kombinovat s dalším creatinem.
Navíc tato směs neobsahuje žádné sacharidy, takže je to varianta jen pro nějaké ostré hubnuti (a i to bych raději řešil jinak).

Mé doporučení, jak si složit nejlépe doplňky výživy pro udržování formy, i s vysvětlením CO brát, JAK brát a PROČ to tak brát je zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=590
Doporučeni je seřazeno od nejdůležitějšího (nahoře) až po to nejméně důležité (dole). Nakupuje se tedy shora dolu, kam až Vám stačí rozpočet.

Jak se udržuje forma je popsáno zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=3

Nawrc

Člen

# Zasláno: 8 Srp 2013 17:52:54


takže bych neměl mít žádný problém před tréninkem CellEx Unlimited a po tréninku crea trix+cmf gainer 30, nebo mám koupit něco jiného?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 9 Srp 2013 12:11:44


Nawrc
jo, tak to může být

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!