Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Amix - Beef Extra Amino
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 1 Čec 2011 09:25:29


Amix - Beef Extra AminoHydrolyzovaný hovězí protein s obsahem peptidů. Je výborným zdrojem kvalitního spektra aminokyselin napomáhající růstu kvalitní svalové hmoty a prohlubujících regeneraci. Je téměř bez tuku a cholesterolu! Rychleji stravitelný díky obsaženému multi-enzymovému komplexu DigeZyme.

Beef Extra Amino v E-shopu

Revital

Člen

# Zasláno: 21 Dub 2012 23:16:12


I když ta značka není na našem trhu ještě tak profláklá, už jsem od ní vyzkoušel 2 výrobky a ani jednou nazklamala. Jsou to první amina které jsem si koupil a určitě jsem neprohloupil ) .

Joey

Člen

# Zasláno: 9 Dub 2013 19:18:25


Těch 6 kapslí denně co uvádí výrobce je ok nebo je to zase typu "šetříme" ?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 10 Dub 2013 10:24:00


Joey
Já bych se nebal dávat něco mezi 3x denně 6 kapslí až po 3x denně 14kapslí. Ale samozřejmě se amina berou zase méně, když se bere protein a gainer. S aminami se dá vyhrát. Lze je brát třeba jen v nouzi, jako "snadno přenosný a snadno dávkovatelný protein" nebo jen na noc jako anabolizér anebo jen ráno na nakopnutí. Až po tu plnou palbu pro udržení růstu svalů po celý den.

Joey

Člen

# Zasláno: 10 Dub 2013 12:15:36


Martin
Takže pokud budu brát 3x denně 4 kapsle (12 za den) a k tomu kvalitní jídelníček doplněný gainerem tak je to ok (v objemové fázi) ?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 11 Dub 2013 11:31:39


Joey
Netuším, abych viděl, zda je to OK celkově, tak to by ses musel zeptat ve svém deníčku, kde bych viděl jak jíš a jak cvičíč

Lepší než 3x denně 4kapsle je vybrat si jen dvě mezery mezi jídly a dát 2x denně 6-8kapslí. U aminokyselin je důležiý ten okamžitý impulz, ne to kolik jich bereš za den a na to je lepších spíše 6-8 kapslí. To už si právě doladíš se zbytekm výživy i jídelničkem.

Katyska

Člen

# Zasláno: 31 Bře 2014 13:15:26


Ahoj Martine, uvažuji o koupi tohoto produktu, ale užívám Whey Elite protein na noc a také WPC 80 po tréninku a během dne, když nestíhám svačit.... píše se tady, že pokud již užíváme protein, amina zas tak nutná nejsou.

Niméně v článku, co nejlépe koupit jsou zase uvedeny, hlavně mě tam zaujala ta část " u žen zase urychlí regeneraci, urychlí pálení tuků a snadněji dosáhnou pěkného, odpočatého vzhledu".

Co myslíš, má smysl je kupovat ještě k proteinům?

V jídeláku od trenéra je mám napsané (ne přímo tyto), že je lze brát 3 kapsle před tréningem a 3 po tréningu, ale nemusím.

Díky, Katka

Martin

Administrátor

# Zasláno: 2 Dub 2014 10:52:18


Katyska
WPC80 byl velmi kvalitní a není třeba k němu kupovat amina. Snad jen z pohodlnosti, že někdy je rychlejší spolknout hrst tablet a snáze tak udržíš tři dávky (amin nebo proteinu) za den.

Mrkni na toto (změna dodavatele surovin):
http://www.novinky.cz/ekonomika/331135-v-doplnku-stravy-se-nachazel-an abolicky-steroid-zjistila-inspekce.html
http://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?id=2046&lang=cs&design=de fault&archive=actual&listtype=tiles

Katyska

Člen

# Zasláno: 7 Dub 2014 13:44:05


Martin

Díky, já jsem si je stejně nakonec koupila ještě než jsi odpověděl a dávám před tréninkem.....zatím od té doby byly jen 3 tréningy, ale výkon šel nahoru a byla jsem i méně a později unavená (možná je to tím, možná jsem si to vsugerovala - nevím). Ale doporučila bych je určitě

No a u toho Extrifitu -
To jsem absolutně nevěděla, s Extrifitem mám první zkušenost - WPC 80 jsem před měsícem dostala od kamaráda a jsem/byla jsem s ním spokojená (cenově nevím, jak vyjde). Mám ho ještě asi kilo a půl, to ho mám radši vyhodit??

Martin

Administrátor

# Zasláno: 7 Dub 2014 16:06:18


Katyska
zda vyhodit nevím - je mi jasné, že je to drahé. Pokud je to starší jak půl roku, tak by to mělo být ještě z dobrých zdrojů, ale pak je zase otázka, zda už to není skažené pokud to měl kamarád tak dlouho otevřené ...

To se fakt blbě radí, u nás jsme to vyházeli nebo přeprodali do jiných zemí a máme tam jen nějaké starší vitamíny (z před "optimalizace"), co jsme našli při stěhování.

Ale ta shoda nalezeného s cílem těch produktů - je tam jasný záměr ...

Katyska

Člen

# Zasláno: 8 Dub 2014 09:05:20


Martin
Tak sem zapátrala a kamarádovi poslala odkazy. Protein kupoval před zhruba měsícem a půl, tedy ještě předtím, než se WPC přejmenoval na CMF 80, zhruba půlku odebral do pixly, půlku dal mě.

Kupoval bohužel na konkurenčním e-shopu, nebudu jmenovat, ale tam na můj dotaz, zda je produkt OK a zda považují extrifit za důvěryhodného výrobce, odpověděli cituji: "Tento produkt absolutně žádný problém nemá, buďte naprosto v klidu."

Takže protein asi poletí do koše

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!