Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Amix - NightPro Elite
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 9 Srp 2011 11:16:27


Amix - NightPro EliteProtein cca 90%. NightPro Elite Amix je unikátní proteinový komplex pro zajištění pozvolného zásobování svalů živinami během noci, bez nutnosti užívání dalších doplňků před spaním. Dokonale vyvážený poměr 6ti různých zdrojů bílkovin doplněný o podpůrné komplexy (Recovery Matrix, GHT-ss Complex, Mental Support Complex, Herbal Complex, Phospho Matrix), napomáhá navodit silný anabolický a regenerační proces a podporuje zvýšení hladiny testosteronu. Lépe stravitelný díky multi-enzymovému komplexu DigeZyme.

NightPro Elite v E-shopu

mositko

Člen

# Zasláno: 8 Lis 2011 13:30:02


Vanilka
Koupil jsem si na noc tento protein, kvůli složení a ceně.
Pořídil jsem si vanilku a dávkuji jak je uvedeno na obalu 50g do 300ml mléka. Protein je lehce napěněný a ani moc tekutý a ani moc hustý(tak to mam rád), chuť proteinu je trochu zvláštní, ale né špatná, jdou tam cítít ty přidané věci jako tribulus atd.
Každopádně jsem zatím spokojen a příště nejspíš pořídím znovu, už ale jinou příchuť.


Dzadam

Člen

# Zasláno: 17 Úno 2013 12:04:17


Čokoláda

Koupil jsem si tento noční protein kvůli jeho složení a kladným recenzím. Je to můj první noční protein, takže nemůžu moc porovnat, ale mám ještě denní Monster Beef, také od Amixu, takže jsem trochu tušil, do čeho jdu.

NightPro se dobře rozmíchává, i když ne až tak dokonale jako právě Monster Beef. Rozmíchaný ve vodě ani moc nepění a není sytý (což je rozhodně u nočního proteinu dobře).

Spousta lidí si na internetu stěžuje na zápach a chuť. Momentálně mám rýmu, takže je to tím možná zkreslené, ale mně nijak nezapáchá. Chuť je opravdu výrazná a poněkud nepříjemná. Konkrétně u čokolády je to jako kousat kostičku slaďoučké čokolády a paralen naráz. Silně hořké. Rozmíchal jsem nejdříve 2 odměrky ve 250ml vody a opravdu to nebylo k pití. Nakonec jsem to zředil do půllitru, abych to vypil. Teď dávám 1 a půl odměrky do 350ml vody. Řekl bych, že si na chuť člověk časem prostě zvykne. 1 a půl odměrky je podle mě dostačující dávka, líp se to pije a člověku to vydrží trochu dýl.

Zatím ho mám krátce, takže nemůžu soudit, ale očekávám jen to nejlepší.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!