Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Amix - HydRush Box
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 30 Lis 2011 10:50:31


Amix - HydRush BoxAmpule 140ml obsahuje 45g bílkovin. Amix HydRush je koncentrovaná tekutá forma hydrolyzovaných bílkovin pocházející ze 3 zdrojů (peptidy kolagenního proteinu, hydrolyzovaný syrovátkový izolát a hydrolyzovaný vaječný protein). Enzymatickou hydrolýzou se velmi zkracuje čas a snižuje potřebná energie pro vstřebání a zástavbu bílkovin v organismu! Jedna ampulka obsahuje 45 g bílkovin, 0 % tuku a 0 % cukru.

HydRush Box v E-shopu

Klient

Člen

# Zasláno: 23 Kvě 2018 15:44:01


Asi nebude moc kladný, ale musím říci z vlastní zkušenosti, že jsem to nemohl ani polknout, jak je to nechutné.. Nutilo mě to dokonce i zvracet neboli měl jsem nával hne po spolknutí.. HNUS. Kdyby někdo věděl, jak to míchat nebo jak to využít.. rád si počtu.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 24 Kvě 2018 08:32:32


Klient
HydRush jsem osobně neměl, tak jen všeobecně a pro jistotu - roztřepal si to důkladně? Někdy se něco usadí na dně a zbytek pak má divnou chuť. Někdy je třeba s ampuli i poklepat a roztřepat. Není to ten případ?

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!