Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Fitness Authority - Xtreme Napalm Vitargo
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 13 Pro 2011 14:04:03


Fitness Authority - Xtreme Napalm VitargoXtreme Napalm loaded with Vitargo kombinuje výhody Napalmu a zdroje energie - Vitargo.

Xtreme Napalm Vitargo v E-shopu

SpameRx

Člen

# Zasláno: 21 Kvě 2013 14:53:58


Asi před rokem jsem si objednal tento výrobek, bral jsem ho cca 3 měsíce, tréning 4-5x týdně, 1 a půl odměrky cca, po těch 3 měsících jsem se dostal cca do poloviny teprve a začlo to dost tvrdnout, tak jsem to přestal brat. Ještě teď ho mám ve spižírně, zajímalo by mě, zda je to možné brat ještě, protože až dnes jsem se dočetl, že tvrdnutí NO ničemu nevadí, ale přeci jen, už je to skoro rok od koupi. Stále je cca v 18-20°C.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 22 Kvě 2013 10:42:30


SpameRx
Ztvrdnutí nevadí, skladování otevřeného produktu 3 měsíce je na považenou (proto je většina produktů balená na měsíc, maximálně dva), jíst něco co je otevřeno rok je holý hazard. Rok starý chleba bys asi tak nejed, ne?

SpameRx

Člen

# Zasláno: 22 Kvě 2013 12:06:27 ° Změnil/a: SpameRx


jj, raděj už to vyhodím, i když tam mám ještě skoro půlku, ale ty 3 měsíce za to stály . Brzy budu dělat další objednávku, tak si hlavně napřed zkontroluju množství

Jehla

Člen

# Zasláno: 25 Úno 2014 08:08:45


Čau všem,

Hlavně se toho nebát, po týdnu jsem přešel na tři odměrky (196cm,95Kg) A efekt hodně podobnej CellExu, silní mravenčení a svědění v obličeji a pak super propumpování Bohužel při doporučeným dávkování nic moc

Schizo

Člen

# Zasláno: 29 Čec 2015 08:07:22


Tak přidám pocity po užití 1/2 dávky z testeru, tedy 10,7g.

- Příchuť FRUIT PUNCH je teda mega hnusná , není tak hnusná jako tekutá verze Napalmu ( to je fakt na poblití ) ale hnusná je .

- Rozpustnost není úplně dokonalá.

Bral jsem nalačno 30 min před tréninkem, po 10 in svědění, poštipování ( uši, tváře ), žádný nabuzení, motivace, napumpování jsem teda necítil. Po 1 hodině od užití útlum jako prase ( jeli jsme Prsa - Triceps ) 10 minut jsem byl úplně odvařenej, ale pak to seplo, mohl jsem jet pořád, motivace , síla...pumpa teda nicotná .

Ve srovnání s tekutou verzí to alespoň něco dělalo, ale král zústává CELLEX .

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!