Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Reflex Nutrition - Instant Whey Deluxe
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 2 Bře 2012 14:45:10


Reflex Nutrition - Instant Whey DeluxeProtein cca 72%. Špičkových příchutí v řadě Deluxe, bylo dosaženo použitím těch nejdražších a nejluxusnějších naturálních „ochucovadel“, která se běžně nepoužívají z důvodu vysoké ceny. Instant Whey Deluxe obsahuje naprosto stejné složky jako původní Instant Whey. Jediným rozdílem ( mimo příchuť ) mezi těmito dvěma produkty, je obsah hlavní, tedy převažující složky, zatímco základem Instant Whey je bioaktivní syrovátkový izolát, Instant Whey Deluxe obsahuje jako základní složku výběrový, bioaktivní syrovátkový koncentrát.

Instant Whey Deluxe v E-shopu

Michal_

Člen

# Zasláno: 21 Pro 2014 15:18:19


Instant Whey Deluxe nakonec nebyl k dispozici, zato však Reflex Whey Pro. Vybral jsem čokoládu s mátou a je to naprosto skvělá, nevtíravá chuť - ne příliš sladká, lahodná k pití (mám zkušenosti s Fitness Authority, SciTec, MusclePharm atd.). Reflex jsem vybral, neb je to špička - jak surovinami, složením, tak ze zdravotního hlediska; uvidím, jaké benefity v budoucnu budou. Co jsem četl na zahraničních webech, tak jsou uživatelé opravdu velmi spokojení!

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!