Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Gaspari Nutrition - MyoFusion Probiotic +RECENZE
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 25 Kvě 2012 08:49:03


Gaspari Nutrition - MyoFusion ProbioticProtein cca 62%. MyoFusion Probiotic Gaspari Nutrition obsahuje 6 bílkovin špičkové kvality a probiotickou směs Geneden BC30 pro podporu imunity a trávení.

MyoFusion Probiotic v E-shopu

micis23

Člen

# Zasláno: 25 Led 2013 12:03:39


Dobrý den,

dnešním dnes jsem se rozhodl Vám zprostředkovat moji recenzi na produkt z řady proteiny nad 50%. Jedná se o produkt od společnosti Gaspari s názvem MyoFusion Probiotic series.

Jistě jste o tomhle proteinu již něco slyšeli, já se Vám budu snažit tento produkt ještě o něco více přiblížit, ať už co se složení týče, tak také mých vlastních zkušeností s užíváním.

Protein Gaspari MyoFusion Probiotic series obsahuje 62% bílkovin. Společnost dodala tomuto výrobku 6 různých druhů bílkovin té nejvyšší kvality a obohatila jej také o probiotickou směs Geneden BC30, který výrazně podporuje imunitu a celkové trávení organismu.

Suplement je prodáván v sedmi různých chuťových variacích, já osobně jsem měl tu čest ochutnat příchutě čokoládové burské máslo, a také skořice. Osobně musím říci, že jen těžko bych hledal chuťově lepší protein na trhu. Doporučoval jsem ho vždy a doporučím ho znova i pro Vás, fanoušky internetového obchodu f-sport.cz, jelikož jsem přesvědčen, že tímto prohlášením říkám naprostou pravdu. Mě osobně nejvíce chutnala příchuť skořice. Ze začátku jsem měl opravdu velké obavy, aby mi protein vůbec chutnal. Obavy ovšem ihned po prvním ochutnání pominuly.

Protein vyčnívá skvělou chutí, vynikající stravitelností, hustotou shaku, lahodností, navíc je obohacen o probiotickou směs a v každé dávce tohoto proteinu je zařazeno ihned 6 druhů bílkoviny té nejvyšší kvality.

Pokud opravdu hledáte protein,který je schopen Vám zároveň pomoci i chutnat, čtete ten správný článek. MyoFusion Probiotic series od společnosti Gaspari splňuje naprosto všechny Vaše požadavky.

Na závěr bych chtěl ještě doplnit nutriční hodnoty v jedné dávce výrobku:

Jenda odměrka: 39g
Bílkoviny: 24g
Sacharidy: 9g (cukry: 3g)
Tuky: 2g
Kalorie: 150

Na závěr bych ještě nyní rád podotkl, že protein je možné koupit na f-sport.cz za bezkonkurenční cenu 999Kč. Balení obsahuje 2300g a je v něm tedy zahrnuto 59 dávek. Pokud nyní nemáte protein a rádi by jste nějaký zakoupili. Z osobní zkušenosti můžu MyoFusion Probiotic series od společnosti Gaspari zcela bez výčitek doporučit.

Odkaz na produkt: http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=1016

Doufám, že Vám moje recenze opět napomůže ke správnému rozhodování.

S pozdravem,
Mičo Janrotten11

Člen

# Zasláno: 28 Úno 2013 20:37:38


Tak mám doma banán a je to lahodný skvělý protein doporučuji !!! jen se chci zeptat proč se nemůže psát do recenze na W eider Mega Mass 4000 ??? TÉMA UZAVŘENO !!! nepříjde mi to fér vůči zakázníkům ....

Martin

Administrátor

# Zasláno: 1 Bře 2013 12:07:24


rotten11
je otevřeno
http://www.f-sport.cz/bb/index.php?action=vthread&forum=2&topic=8018


Je to nová verze, jen možná ten odkaz je na tu starší (ta je uzavřená), ale tam je zase odkaz na tu novou diskusi.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!