Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Dymatize - Power tech
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 24 Čec 2012 13:18:13


Dymatize - Power techPowerTech je sestaven pro ty, kteří chtějí mít plné a pevné svaly. PowerTech je jedním z nejpokročilejších kreatinových produktů, určených pro maximální zvětšení svalových buněk prostřednictvím hydratace. Tělo má dva vodní systémy – uvnitř a vně svalů. Pokud chcete mít oblé, velké svaly, musíte mít vodu uvnitř svalu a né vně. Samozřejmě to neznamená pít jenom více vody, ve svalech musí být obsaženy specifické komponenty, které do svalů vodu natáhnou a napnou je do maximální možné velikosti. Základem je kombinace kreatinu, glutaminu, taurinu, ZMA a speciální směs cukrů, která zajišťuje maximální efekt. Výsledkem je svalový růst a rychlá regenerace.

Power tech v E-shopu

Roadrunner

Člen

# Zasláno: 23 Kvě 2013 13:55:31


Rád bych upozornil, že Power tech je složený převážně z dextrózy. A a ve velkém množství může dělat žaludeční problémy. 4x jsem otestoval plnou dávku 100g a po několika hodinách mě hodně bolelo břicho a pokaždé jsem skončil na záchodě. A to klasického gaineru dávám 150g a nikdy jsem neměl problémy (a to ani s levnějším Massive 1100). Nyní dávám 50g po tréninku a to je zatím ok.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!