Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / AMIX - promo akce firmy???
Autor Zpráva
vladimir

Člen

# Zasláno: 17 Srp 2012 19:10:31


Tak jsem si jen tak ze zajímavosti prošel nabídky v jednotlivých sekcích doplňků a s údivem jsem zjistil, že vyjma pár kategorií, jsou všude doporučovány v první řadě výrobky společnosti AMIX. Umisťují se na předních místech seznamů, jsou ve většině případů ve zvláštním okně - DOPORUČUJEME V TÉTO SEKCI, apod..
Tak jsem se chtěl zeptat, zda se jedná o marketingovou akci uvedené společnosti (což tak velmi vypadá!!!) nebo se firma AMIX tak dokonale vypořádala s ostatní konkurencí, že jsou jejich výrobky nejlepší a nejlevnější???
Nějak se mi to nezdá a přestože jsem tady nebyl něco přes jeden rok, nepamatuji se, že by jeden výrobce, takhle masivně ovládal všechny kategorie doplňků a byl tak masivně vychvalován, jak se to děje na těchto stránkách nyní!?!

Revital

Člen

# Zasláno: 17 Srp 2012 21:08:57


Nevím, jaké jsou pohnutky e-shopu, ale sám mám s Amixem výborné zkušenosti a nelituju ani koruny, co jsem do jejich výrobků investoval. Do jiné značky ani nemusím chodit, když mám odzkoušené, že to jejich funguje.

vladimir

Člen

# Zasláno: 17 Srp 2012 22:16:48 ° Změnil/a: vladimir


Revital

Díky za potvrzení, že je to kvalitní firma - materiál a ne jenom nějaká promo akce.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 20 Srp 2012 14:22:21


... je tak dobrá, nám je defakto fuk, co doporučíme, na vše děláme stejné kalkulace.

V čase se to mění, kdo je tu déle, tak ví, že se tak postupně mění.

Teď jsou třeba dobré některé věci od Stackeru (NVE), ALE některé jsou drahé a některé asi brzo zakažou, tak jsem je tam nedal.

A nakonec dochází k efektu zgrupování. Když se je něco dobré a začne se to prodávat, tak my více nakoupíme, dostaneme lepší ceny a tím se další produkt z nabídky takové firmy může stat zajímavý v poměru cena/kvalita. A tak se nabalí více produktů od jedné značky.

vladimir

Člen

# Zasláno: 20 Srp 2012 16:13:40


Jasně chápu, prostě více příčin! Hlavně, že se lze spolehnout na Vaše rady Martine, to je záruka!! Díky za upřesnění a krásný den!

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!