Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Cellucor - C4 Extreme +RECENZE
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 9 Říj 2012 07:32:59


Cellucor - C4 ExtremeC4 Extreme je energie v prášku energie. Využívá naši NO3 technologii a další účinné látky,

C4 Extreme v E-shopu

micis23

Člen

# Zasláno: 23 Pro 2012 13:40:41


Chtěl bych se s Vámi podělit o recenzi na výrobek C4 Extreme Cellucor 360g.

C4 Extreme Cellucor
Jedná se o 360g maximální energie v prášku. Pouhých 360g obsažených v balení Vám vydrží na neuvěřitelných 60 tréninkových jednotek. Já osobně C4 Cellulor využívám a musím prozradit, že jsem ještě nikdy necítil tolik energie a tak neskutečnou pumpu při tréninku, která navíc po tréninku nekončí, ale stále pokračuje. Výrobek obsahuje Beta Alanine, Creatine Nitrate, Arginine AKG a další látky, které povznesou Váš trénink na zcela jinou, samozřejmě vyšší úroveň. Jak jste již jistě pochopili, jedná se o předtréninkový přípravek v práškové formě, který je dostupný ve 3 příchutích. Fruit Punch, Orange a Ice Blue Razz. Já osobně jsem užíval příchuť Ice Blue Razz a byl jsem maximálně spokojen jak s příchutí, tak samozřejmě i s účinkem. Závěrem bych podotknul, že C4 Extreme Cellucor se velmi dobře rozpouští a nezanechává přehnanou pěnu na povrchu po rozmíchání přípravku.

Osobně bych tenhle produkt doporučil všem, kteří nejsou spokojeni se svým tréninkem a chtějí jej povznést na vyšší úroveň. Ale i těm, kteří věří, že dokáží trénovat ještě tvrději a intenzivněji.

S pozdravem,
Mičo Jan507

Člen

# Zasláno: 20 Úno 2013 21:48:38


Já měl příchuť orange. Příjemná, jednoduše se míchá.

Nakopnutí téměř žádné, ale tady musím připustit že jsem s c4 plynule navázal na užívání SP250, takže už možná tolerance na kofein?

Pumpa lepší standard.

Osobně mi přijde c4 "klidnější", alespoň v základním dávkování 1 odměrky (zkusím vyšší), než např. SP250. Myslím, že SP250 bylo prostě silnější. Krom toho, že základní dávka - 1 odměrka - byla mnohem "více prášku", stačila ažaž a jen jednou jsem zkusil 1,5 odměrky což byl hukot. U c4 mi přijde jedna odměrka v pohodě, uvidím co vyšší dávky.

daftw

Člen

# Zasláno: 26 Čec 2013 19:25:19 ° Změnil/a: daftw


Nějaké zkušenosti s vyšším dávkováním? 2 odměrky a více, může se něco stát?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 29 Čec 2013 13:06:01


daftw
ano, může dojit k předávkování Kofeinem i Beta Alaninem.

daftw

Člen

# Zasláno: 29 Čec 2013 15:46:25


Martin

Mám doma napalm, bsn no explode a c4, a když se podívám na složení, tak c4 zdaleka nedosahuje účinných látek v 1 dávce jako napalm a no explode, dnes jsem vyzkoušel 2 vrchovaté odměrky, a mohlo by se to srovnávat s 1 normální dávkou napalmu....

Martin

Administrátor

# Zasláno: 30 Čec 2013 12:16:37


daftw
no, ale zase je to dražší než Napalm

daftw

Člen

# Zasláno: 30 Čec 2013 13:48:37


Martin
dejme tomu, o pár korun, ale změnu to chtělo, a napalm je fakt hnus co se týče chuti, ale fakt asi bezkonkurenční co se týče účinosti, to už pak možná jen některé výrobky z usa.

Mildas

Člen

# Zasláno: 22 Lis 2015 20:45:06


koupil sem testr C4 ale ume to moc nefungovalo tak nevim

Judzin

Člen

# Zasláno: 12 Led 2016 11:45:40


Judzin
zdravím všechny nadšence posilování.Píšu zde poprvé a chtěl bych se také podělit o mé reakce na dané výrobky.Je mi 44 let,výška 170cm,váha 68kg,posiluji rekreačně s přestávkami cca od 16 let,jen tak pro zábavu,dobrou náladu,pocit a hlavně aby člověk nezakrněl,cítil se dobře a netloustnul.K tomu vedu také své dva syny,takže posilujem doma.Žádné stroje,jen nějaké činky,kotouče.Prostě hlavně základní cviky atd.Zakoupil jsem si pár testerů N.O.Ještě jsem tyto látky nezkoušel a chtěl jsem zjistit jak na mě budou fungovat.První jsem vyzkoušel C4 extreme.Podáno 3 hod. po jídle a 0,5hod.před tréninkem.Nepocítil jsem žádné nakopnutí,žádné napumpování a trénink byl stejný jako vždy.Jako druhý jsem vyzkoušel 1.M.R.,podáno ve stejnou dobu jako C4,ani u tohoto výrobku vůbec žádná reakce.Včera jsem vyzkoušel Premium Power Pump,necítil jsem sice nijak moc nakopnutí,ale napumpování bylo super.Ještě jsem nikdy neměl tak nateklé nohy a prokrvené až k prasknutí,vydrželo mi to shruba při cvičení 1 hod.Ještě mám 3 druhy,tak jsem zvědav na reakci těla.Očividně je vidět ža každé tělo reaguje jinak,někomu zabírá tohle a někomu zase něco jiného.Jinak zatím u všech vyzkoušených výborná rozpustnost a skvělá chuť.

standajanota

Člen

# Zasláno: 12 Led 2016 12:03:13


Judzin
to bude jak u koho.Na mě působí C4,napalm a cellzoom.Ale s.a.w. třeba vůbec.Ono to asi stejně působí všechno akorát něco mín,něco víc.A švarcík to neměl vůbec a ty tréninky bychom nezvládli nikdo aj kdybychom to vypili naráz

Judzin

Člen

# Zasláno: 12 Led 2016 12:33:12


má to ale aspoň jednu výhodu,a to že u N.O. je lepší regenerace organismu,svaly tak nebolí.Když jsem bral třeba BCAA 2:1:1 od jiné firmy tak po tréninku (třeba nohou) jsem 3 dny nemohl skoro chodit.Dnes mě sice taky bolí ale o hodně méně.Velké zmírnění bolesti svalů po tréninku jsem ale také zaznamenal když jsem začal užívat BCAA Extreme Anticatabolix.Tyto BCAA můžu vřele doporučit,dobrá rozpustnost a vynikající chuť (mám lemon).Beru je 0,5 hod. po 5g před tréninkem a po tréninku dalších 5g.Ze začátku jsem užíval půl dávky před tréninkem a další půl dávky během tréninku.Nevím ale během tréninku jsem nezaznamenal žádnou změnu.

Judzin

Člen

# Zasláno: 16 Led 2016 10:06:23


zdravím
tak jsem zase vyzkoušel další testery N.O. a to Explosin od Nutrend a Nitrox Pump od Prom-In,výsledek nulový,žádné nastřelení a o pumpě není ani řeč.Takže u mě zatím co fungovalo na 90% je Power Pump.V pondělí vyzkouším ještě poslední který mám a to Napalm,tak uvidím a pak se podělím o pocity

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!