Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Muscletech - Cell Tech NEW +RECENZE
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 13 Lis 2012 10:27:12


Muscletech - Cell Tech NEWCell-Tech Performance Series je nejúčinnější kreatinový doplněk na tvorbu svalstva od MuscleTechu.

Cell Tech NEW v E-shopu

micis23

Člen

# Zasláno: 6 Úno 2013 12:57:17


Dobrý den,

Zasílám Vám moji recenzi na suplement, který je Vám všem jistě dost známý. A pokud neznáte tenhle výrobek, určitě budete znát alespoň výrobce, není jím totiž nikdo jiný, než samotná firma Muscletech.

Možná již někteří z Vás tuší, že se tato recenze bude týkat výrobku CELL-TECH Perfomance Series. V mnoha internetových obchodech, v mnoha časopisech i na internetu je tento přípravek považován za nejúčinnější kreatinový doplněk na tvorbu svalové hmoty.

Cell Tech Perfomance Series se vyrábí v balení 2700g a 1400g. Denně je doporučeno užívat 1-2 odměrky. Já osobně preferuji odměrku jednu, která mi přijde dostatečná. V tréninkové dny se užívá ihned po tréninku a v dny netréninkový se užívá ráno ihned po probuzení na lačno.

Jedna dávka tohoto skvělého produktu obsahuje neskutečné množství kvalitních přísad. Co se týče nutričních hodnot, tabulka viz níže:

1 Odměrka

váha: 49g
Kcal: 180
Bílkoviny: 0g
Sacharidy: 38g
Z toho cukry: 15g
Tuky: 0g

Tohle ale zcel,a jistě není vše, co Cell Tech Perfomance Series obsahuje, je to doslova "časovaná bomba" pro růst vašich svalů. Výrobek obsahuje mnoho ingrediencí, které donutí Vaše svaly růst a zároveň zaručí maximální napumpovanost po celý den. Vaše svaly budou jako před explozí.

Z dalších přísad Cell Tech Perfomance Series obsahuje:

Vitamin C, Vitamni B12, Vitamin B6, Vápník, Horčík, Sodík, Draslík,Kreatin monohydrát, Kreatin HCl, Taurin, Alanin, BCAA a mnoho dalších...

Z výše označených přísad mohu uvést, že jedna odměrka obsahuje přesně:

Kreatin monohydrát: 3,5g
Kreatin HCl: 1,5g
BCAA : 1g
Taurin: 1g

Přesný poměr ingrediencí a jejich gramáž ať už v dávce, tak také v celém balení naleznete samozřejmě na www.f.sport.cz.

Mé osobní zkušenosti s touhle kreatinovou směsí jsou jen ty nejlepší. Momentálně sice Cell Tech Perfomance Series neužívám, ovšem v době, kdy jsem užíval tuto novinku vyrobenou převratnou technologií světové společnosti Muscletech, nemohl jsem si její účinky na moji postavu vynachválit. Naprosto doporučuji všem, kteří mají chuť změnit svoji postavu k lepšímu a všem kteří se snaží přibrat svalovou hmotu.

Pro ještě výraznější a lepší účinky užívejte Cell Tech Perfomance Series společně s gainerem a proteinem. Tato kombinace Vám zaručí maximální nárust svalové hmoty a změní Vaši postavu k nepoznání.

Nyní můžete nalézt tento výrobek na www.f-sport.cz za skvělou cenu 969Kč pro balení s obsahem 2700g. Tato cena se vztahuje pro registrované zákazníky.

Odkaz na výrobek: http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=3033

Doufám, že Vám moje recenze pomůže při výběru ideálního doplňku pro nabírání svalové hmoty.

S pozdravem,
Mičo JanSpameRx

Člen

# Zasláno: 26 Led 2014 00:51:45


Zde musím velmi pochválit chuť, na to, že je to creatinová směs, tak chutná parádně, mám příchuť Orange (pomeranč) a už po rozmíchání je cítit jak čerstvě vymačkané pomeranče a dokonce to i tak chutná, osobně chuť u doplňků vůbec neřeším, přece jen, kvůli chuti si je nekupuju, ale tohle mě teda dost nadchlo.
A i účinkem je parádní, hned po druhé dávce jsem cítil svaly plnější a tvrdší. Určitě doporučuji zkusit i ostatním

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!