Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Enervit - Power Sport Double Use
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 11 Led 2013 15:51:35


Enervit - Power Sport Double Use(jsou to 2 tyčinky po 30g) Enervit Power Sport Double Use dodá okamžitou i dlouhodobou energii. Je ideální pro ty, kteří sportují, může být užita kdykoliv během dne. Díky nízkému obsahu tuku je snadno stravitelná. Obsahuje sacharidy (škroby, maltodextrin, glukóza a fruktóza) v různých formách využití tak, aby byla zajištěna jejich postupná asimilace.

Power Sport Double Use v E-shopu

Martin

Administrátor

# Zasláno: 3 Čen 2013 10:20:09


... byť to tak nevypadá, začíná nám konečně léto (tedy alespoň podle kalendáře). Přichází červen a s ním k radosti nás všech propukne cyklistická sezóna úplně naplno. A jelikož k cyklistice patří i chvíle pohody a odpočinku s lahodnou energetickou tyčinkou, připravili jsme si pro Vás na léto další novinku – zákazníky oblíbené příchutě Enervit Power Sport Double Use kakao a jablko doplňujeme o lahodný a svěží citron (lemon cream).

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!