Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / MaxxWin - A.T.R. Maxx powder
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 21 Led 2013 14:09:56


MaxxWin - A.T.R. Maxx powderA.T.R. POWDER obsahuje moderní kombinaci látek. Obsahuje Glukosamin sulfát, který je tělu vlastní a vzniká z glukózy, Žraločí chrupavka s obsahem Chondroitin sulfátu, ten je jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, kde váže vodu a propůjčuje pružnost, Hydrolyzovaný kolagen-je jednou ze základních stavebních součástí kloubní chrupavky, Vitamin C - přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.

A.T.R. Maxx powder v E-shopu

Vrata

Člen

# Zasláno: 2 Bře 2015 08:00:25


Účinky tohoto doplňku nemohu zatím hodnotit z osobního hlediska. Užívám již druhé balení a vzhledem k prevenci, nebo při potížích s pohybovým aparátem je třeba užívání dlouhodobějšího charakteru, alespoň 3 měsíce. Dle složení lze usoudit že množství prospěšných látek bude adekvátní a výsledek byť jen minimální se jistě dostaví. Ovšem užívání jakýchkoliv doplňků orálně nemá takový účinek s ohledem na vstřebatelnost, jako je tomu při použití lokální aplikace, injekčně u lékaře na jednotlivá "problémová" místa pohybového aparátu. V.S.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!