Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Trec - Isolate 100 +RECENZE
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 14 Kvě 2013 14:21:13


Trec - Isolate 100Protein cca 84%.ISOLATE 100 obsahuje 100% izolátu syrovátkových bílkovin CFM, který se vyznačuje rekordní biologickou hodnotou (BV 159), rychlostí vstřebávání a obsahem aminokyselin BCAA a L-glutaminu.

Isolate 100 v E-shopu

Martin

Administrátor

# Zasláno: 15 Srp 2013 13:55:06
RECENZE Trec - Isolate 100
Trec - Isolate 100 v E-shopu

Rozhodl jsem se, že si domu pořídim klasické syrovátkové proteiny na testíky a i pro změnu. Neváhal jsem a šáhl po dvou nejkvalitnějších, které na skladě máme. Jedním z nich je jistě právě Trec - Isolate 100 chlubící se rekordní biologickou hodnotou BV 159.

O kolik mi porostly svaly nebo ubylo tuků neumím po 3 dávkách posoudit, ale umím posoudit jaké je konzistence, jak se rozmichává a jak chutná. Věřím, že to bude zajímat ty, kteří váhají, zda si koupí skoro 2 kila pro ně neznámého proteinu.

Takže konzistence je nadýchaná, veli jemná, ale nepráší. Spíše připomíná nadýchaný moučkový cukr.

Pro rozmíchání je lepší šejkr, protein není přímo instantní, ale už po prvním rozmíchání nezůstává v šejkru žádná hrudka.

Konzistence výsledného nápoje je prvni až našlehaná, ale bez pěny. Osobně si dělám proteiny velmi husté, takže na 50g jsem dal 350ml vody. Výrobce doporučuje dělat protein trochu řidší (a z menší dávky). Po 5minutách v lednici a druhém promíchání je výsledná konzistence hustá a na první vypití dává pocit sytosti - skoro až jako gainer. Chuť a konzistence vanilky tak připomíná vaječný likér. Jiná příchuť a jiný poměr prášek/voda možná udělají jiný výsledek - když, tak napište Vaše zkušeností.

I přes první pocit sytosti mám už po 5minutách po vypití zase pocit, jakože jsem nic nevypil. Je tedy vidět, že protein se opravdu extrémně rychle vstřebá. Jeho zařazením do svého jídelničku tedy rozhodně nebudete zažívat nepříjemné pocity plnosti mezi jídly - naopak u Trec - Isolate 100 si můj žaludek ani nevšiml, že právě strávil 42g bílkovin
Torpi

Člen

# Zasláno: 31 Led 2014 17:47:44


Ahoj Martin,

Nerozmýšľali ste do ponuky zaradiť aj tento izolát od Treku? - http://catalog.trecnutrition.com/cs/show/46 vyzerá veľmi kvalitne

Martin

Administrátor

# Zasláno: 3 Úno 2014 09:56:55


Torpi
prověřím to

Martin

Administrátor

# Zasláno: 3 Úno 2014 14:13:37


Torpi
Je to jen nový obal pro Isolate 100

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!