Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - konkrétní látky / Agmatine
Autor Zpráva
Martin

Administrátor

# Zasláno: 30 Čec 2013 14:14:25


Vše o Agmatine najdete v článku Agmatine - vše co o něm potřebujete vědět

Samotný agmatine lze zakoupit zde


Martin

Administrátor

# Zasláno: 30 Čec 2013 19:08:07


Tak první zkušenosti s produktem od Tested.

Je to OPRAVDU něco jiného. Nestimuluje to tak prvoplánově jako kofein, nesvědí a nepoňouká jako betain a nepumpuje to samo od sebe jako AAKG a spol, ALE když si člověk pěkně dojde pro pumpu tak je to opravdu REVOLUCE. Pumpa je až neuvěřitelně mohutná, čím větší sval, tím větší šílenost. Při dřepech neuvěřitelná pumpa. NA tohle klasické NOčka nemají. A to jsem vzal jen 2 kapsle. Spolu s jednou kapslí Creatine HCL před koncem tréninku je to až neuvěřitelně asketické doplňkování

Další zcela novou záležitosti je, že člověk vůbec nevnímá bolest z kyseliny mléčné. Agmatine byl opravdu testován proti bolesti. Takže trénink je trochu zvláštní, MUSÍTE UMĚT POČÍTAT, abyste věděli, kdy přestat.TO BUDEZAJÍMAVÁVLASTNOST PRO ATLETY A BOJOVÉ SPORTY!!! Nevnímat bolest z kyseliny mléčné je sen každého atleta!!! Člověk má pocit, že to cviči někdo jiný.

Vlastně jsem se nedočetl, zda Agmatine nějak lépe pracuje s kyselinou mléčnou anebo jen potlačí vnímaní bolesti.

Agmatine můžu doporučit všem, kteří se UMÍ napumpovat, s Agmatinem budou mít neuvěřitelné tréninky. Ti co se napumpovat při silovém tréninku zatím moc neumí, spíše doporučím klasické stimulační NOčka, které "pumpuji samy".

Martin

Administrátor

# Zasláno: 9 Srp 2013 11:48:09


A druhá zkušenost (včerejší) je opravdu ohromná. Vzal jsem si jednu tabletu Agmatine a zapil to Napalmem. A trénink stál opravdu za to, Napalm mě nakopl a napumpoval a Agmatine mi dodal sílu a výdrž.
Bez problému sem odjel o třetinu více opakování a to jsem se hlídal, protože na pocit bych jel asi až doteď.

Agmatine rozhodně doporučuji vyzkoušet !!!

bikerjura

Člen

# Zasláno: 12 Srp 2013 19:01:42


Ahoj, myslíš, myslíš že by bylo vhodné použití i při vytrvalostním sportu? Závodím na horském kole, což je silově-vytvalostní sport a jelikož závody trvají do 1,5hod tak se jede od startu do cíle v podstatě na krev a bolí to pořád ahodně tohle by mohla být slušná pomoc, ale raději se ptám, jestli by to mělo smysl.
Díky J.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 14 Srp 2013 12:01:47


bikerjura
právě si myslím, že je to skvělý nápad, ale ještě to nemáme na žádném vytrvalci ozkoušené - potřebujeme první pokusné králiky.

kopriw

Člen

# Zasláno: 9 Zář 2013 16:34:39


včera otestováno na sparingách thaiboxu.Kdo už někdy bouchal, tak ví co je to za záhul a jak je člověk zničen po pár kolech.Jedeme vždy tři minuty a minuta pauza a to po zahřátí cca hodinu.Vzal jsem si dvě tablety a super.Ne že bych nebyl unavenej, ale určitě ne tak jako vždycky a pocitově jako by mi ta minutka oddechu uplně stačila a mohl jsem jet zase naplno......nebýt toho posledního kola, kdy jsem dostal jebu do frnáku a musel jsem se odporoučet k umyvadlu, tak jsem tam ještě ted

bikerjura

Člen

# Zasláno: 22 Čen 2014 19:47:41


Tak bohužel na vytrvalostní výkon, který hodně bolí to nefunguje. Ani u krátkých sprintů třeba 2minut to nezabírá a nebo to beru pro tuto situaci špatně. Beru dle výrobce pul hodiny před startem závodu, dnes jsem zkusil i 3 tablety a žádný rozdíl oproti tomu když ho neberu.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 22 Čen 2014 22:36:37


bikerjura
možná to na tebe nebere, zkus prvni tabletu teprve 15min před výkonem a pak co 30min až po ty tři tablety.

A když nic, tak to zkus věnovat/prodat kolegům - třeba jim to zabere.

Celkově by to zabírat mělo i na vytrvalost - testuje se to i v medicíně na tlumení bolesti.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!