Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Explomax - Micellar Casein 80
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 8 Říj 2013 09:44:55


Explomax - Micellar Casein 80Protein cca 80%. Micellar Casein 80 Sachets obsahuje postupně vstřebatelný micelární kasein vhodný pro překlenutí delších časových úseků (až 8 hodin), kdy není možné doplňovat bílkoviny (např. v noci).

Micellar Casein 80 v E-shopu

Lze koupit i jako Micellar Casein 80 -ECONOMIC PACK v E-shopu

kacika

Člen

# Zasláno: 22 Čec 2014 17:32:21


Zakoupila jsem tento produkt a musím říct, že mě chuťově hodně zklamal. Je v něm hodně cítit nějaký prášek, který se ani moc nerozpustí. Když dám vody podle návodu, tak je to opravdu samá voda, takže vody opravdu míň. Celková chuť nic moc. Vůbec jsem při celém poslední nákupu měla smůlu na chuť proteinů.

zifffi

Člen

# Zasláno: 29 Dub 2015 23:22:55


Beru na noc nebo když se vzbudim hlady. Zasytí žaludek na delší dobu, ale s trávením jsem žádné potíže neměla.
Prášek se dobře připravuje v šejkru, nehrudkuje a mírně pění. Po přípravě vznikne mléčná suspenze s jemnými částečkami kasienu, což při pití dělá na jazyku dojem, jako byste pili odtučněné mléko, do kterého někdo vysypal prach.
Objednala jsem si mix příchutí (vanilka/čoko/jahoda). Chuť je shodná jako u CFM protein 82, tedy jemná, vodově-mléčná a chutná přírodně, neuměle. Sladké to je tak akorát. Ve spojení s prachovitou konzistencí jsem nejlíp snášela vanilku.
Osobně bych si už znovu čistý kasein neobjednala, právě pro tu konzistenci. Rozhodně vim o lepších nočních proteinech, co do chuti i účinku. Závěr: 5bodů z 10

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!