Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - konkrétní látky / L-tryptofan
Autor Zpráva
lordspafels

Člen

# Zasláno: 3 Úno 2014 19:14:27


Zdravím hledám pro kámoše nějakéj gainer kterej obsahuje minimální množství L-tryptophanu protože bere nějaké léky a nemůže nebo jen v minimálním množství přijímat tryptofan z doplňku z normálního jídla je to v poho ale z doplňku by neměl popřípadě z čeho mu sestavit nějakou náhražku gaineru samozřejmě bez obsahu této aminy jde mu hlavně o doplněni živin po tréninku nějaké aminospekrum neřeší je to začátečník tak jestli někdo ví budu rad za každou radu dík.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 4 Úno 2014 09:43:31


lordspafels
protein je jako normální jídlo, tryptofan tam není krystalický, ale jako součást bílkovin. Je to popsáno v článku Proteiny - vše co o proteinech potřebujete vědět. Hlavně je to tam v druhé polovin, kde se vysvětluje rozdíl mezi bílkovinou, peptidy a krystalickými aminokyselinami.

lordspafels

Člen

# Zasláno: 4 Úno 2014 20:40:54


Dík za odpověď to by nám hodně ulehčilo hledáni takže jestli to dobře chápu tak v proteinech a gainerech jsou amina ve stejné formě jako v jídle tedy přírodní a ne nějak uměle vytvořen tady na e-shopu jsem našel sacharidák Nutrend Mass Gain 14 obsahuje jen 52mg tryptophanu nebo si nechám poradit je to jeho první gainer takže hledáme nějakej levnej dík

Martin

Administrátor

# Zasláno: 5 Úno 2014 11:53:09


lordspafels
pročti si ten článek, abys pochopil co je to bílkovina, jak se z ní dělá proteinový nápoj nebo gainer a jak se z bílkovin vyrábí dipeptidy a krystalické amina.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!