Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Doplňky výživy - výrobci a konkrétní výrobky / Fitness Authority - Xtreme Detonator NEW
Autor Zpráva
Marek

Moderátor

# Zasláno: 12 Čen 2014 14:47:18


Fitness Authority - Xtreme Detonator NEWXtreme Detonator obsahuje extrémně účinnou kreatinovou směs Anabolic Creatine Matrix, kombinaci pěti druhů kreatinů. A k tomu Arginine AKG, Citruline Malate, Beta Alanine, Taurine a ALA.

Xtreme Detonator NEW v E-shopu

MassBuilder

Člen

# Zasláno: 26 Čen 2014 21:57:17


Co je přesně na detonatoru NEW? Všimnul jsem si jen menšího balení a už k tomu není shaker

Martin

Administrátor

# Zasláno: 27 Čen 2014 06:29:09


MassBuilder
mám obavu, že to je všechno ...

MassBuilder

Člen

# Zasláno: 27 Čen 2014 16:43:25


Něják tak jsem to čekal. Koukal jsem na složení a je to ten samý, akorát v menším balení. Opět nesmyslných 50 dávek. to nemohli přidat 10? I tak to nemění nic na tom, že si rozhodně na detonátor nemůžu stěžovat.

tybejku

Člen

# Zasláno: 6 Srp 2014 13:55:30


Do teď jsem bral směs CellTech a spokojenost, ale ze zvědavosti bych chtěl zkusit něco jiného. Je tato směs dobrá volba?
Celltech se bral jen po cvičení, tady se bere i před, nevadí kombinace s NO ?
Díky

MassBuilder

Člen

# Zasláno: 6 Srp 2014 17:51:25


tybejku
Ahoj Cell Tech je moc dobrý creatin respektive směs. Tedy aspoň mě vyhovoval. V první řadě v Detonátoru je více dávek a to odost. Tedy alespoň v tom starém. V tomhle je jen nasi jednou tolik jestli se nepletu. V druhé řadě detonátor je vážně jen o směsi creatinů a pár vitamínu, citrulínu a podobných věci. O Cell tech se tohle říct nedá. Líp povzbudí, ale od toho mám přeci NO . Takže doporučuji rozhodně detonátor vyzkoušet. Mě fungoval. Ber každý den, nejdříve jednu a pak jsem zvýšil na tréninkové dny 2 před cvičením společně s NO a po cvičení, netréninkové 1 kolem 5 hodiny. Kombinace s NO nevadí, ba naopak. Když dáš i před cvičením, tak se mi zdá že líp napumpuje, ale to může být jen můj dojem. Každopádně neobsahuje cukr jako cell tech a to...se vyplatí.

michalricar

Člen

# Zasláno: 27 Bře 2015 08:07:30 ° Změnil/a: michalricar


Nevím, jak ke značce FA přistupovat. Jednak byla náhodnými testy několikrát označena za nesolidní - chyběly vitamíny, které se testovaly - jednak spousta lidí ji označuje za opravdu low end..
Když se na to podívám čistě ekonomický, FA nabízí produkty za poloviční ceny než prakticky celá konkurence. To je fajn, ovšem pro mě je zvláštní, proč všichni ostatní jsou 2x dražší a nemyslím si, že jen proto, že chtějí větší zisk, takto se trh nechová a kdyby to šlo, tak většina z nich s cenou půjde níž, aby přilákali nové zákazníky.
Čili myslím si, že vstupní suroviny FA budou podezřelé.. Ovšem je to pouze můj názor, bohužel testy na skutečný obsah látek a čistotu produktů nikdo nezávislý nekontroluje.. Dělám fitness z radosti a pro zdraví a spokojenost ne abych tělo ve finále trápil..
Nicméně, rozhodl jsem se produkt vyzkoušet vzhledem k popularitě FA a udělat si svůj názor. Popravdě musím říct, že z hlediska účinků funguje, dávám před tréninkem a cítím větší pumpu, vytrvalost apod. Také ono pověstné štípání po Beta Alaninu, čili funkční je. Chuťově se dá zvládnout, je však na mě dosti kyselý a chemický. Za mne však nedůvěra ve vstupní suroviny a možnost nežádoucích látek nakonec převážila a produkt dále kupovat nebudu..

Martin

Administrátor

# Zasláno: 27 Bře 2015 08:24:02 ° Změnil/a: Martin


michalricar
Bohužel to jak a které firmy opravdu skoro až okrádají zákazníky se do éteru moc nevypouští ...
... místo toho se řeší takové nesmysly.

Ty vitamíny tam nebyly, protože měli akorát neaktuální přelepek a vevnitř byla už nová receptura /vitamíny tam byly na nic/ ...

1/ FA používá velmi kvalitní suroviny z EU a je to projekt US postavený v PL, aby jim to tam dělali skoro zadara. Většina produktu od FA je v normální cenovce, tedy je to mýtus o nějaké divné ceně.

2/ Většinu z té ceny dělá to, za kolik to z výrobce vyrazíme, V JAKÉM OBJEMU a jak malou marži na tom máme.

Do karet bude hrát EU produktům i zdražující dolar.

Jediný výrazně levnější produkt, který ma FA je Napalm a tam je toho dosaženo prostě - neřeší nesmysly a narvali tam ve velké dávce to, co učinkuje a nehraji si na něco extra dodáváním drahých látek, jen proto, aby mohly být na obale a v reklamě a za druhé se jim povedlo prorazit a prodávají se toho tuny.

To k FA a teď k tobě: Tak a teď si koupiš nejmenovanou značku, která má ve zvyku v ČR takové pomluvy šířit a nakupuje nejlevnější sračky z Číny a abychom ji tu jeji "kvalitní" cenu nesrazili na polovinu, tak to raději prodáváji jen sami. O tom, že díky "čistotě" toho odpadu už měli 3x nález steroidů nemluvě ...

A abych tě potěšil ještě více pokud takto kupuješ i dražší věci, tak ti fakt nezávidím ...

MassBuilder

Člen

# Zasláno: 27 Bře 2015 18:13:38


Matrin

Hezky řečeno a popravdě souhlasím.

michalricar

By mě teda zajímalo, co chceš od výrobku víc, když sám řekneš, že funguje a je za super, cenu ale dál brát nebudeš . Když funguje, tak asi nebude tak špatnej ne?
Abych řekl pravdu, tak FA hodně věřím a vše co jsem o nich měl je (bylo) super. Né vždy je dražší lepší

michalricar

Člen

# Zasláno: 27 Bře 2015 22:23:04


Martine, díky za vhled. Záměrně jsem to takto rozvedl, aby zkušení a znalí věci uvedli svůj pohled..
Osobně dlouhodobě preferuji Reflex, který je opravdu lety ověřený a v UK opravdu uznávaný za svůj přístup - neustálá kontrola vstupu, transparentní přístup k zákazníkům a navíc skvělé účinky, alespoň za mne. Navíc poměr cena /výkon je ok (není předražený, když člověk provede sondu trhu).

Nicméně jak jsem uvedl, chtěl jsem zkusit něco, o čem mnoho lidí mluví a na vlastní kůži jsem poznal, že je to funkční a chuťově ok..
Od suplementu požadují především perfektní funkčnost, kvalitu, čistotu,a tedy kontrolu.. Jediný Reflex mi toto poskytl, proto jsem mu dlouhodobě věrný a jsem spokojený. Za nadstandard si rád příplatím, pokud stojí za to a zde ten pocit mám.. Možná je to však pouze pocit a FA za poloviční peníze dokáže poskytnout stejný výstup, ale to se asi nikdy nedozvím.. každopádně za mě platí, než do sebe sypat něco, o čem nejsem přesvědčen, raději neužívám nic..

Ve finále je to vše o důvěře v to či ono.. Marketing je mocný nástroj a realita mnohdy značně odlišná.. ;-)

Martin

Administrátor

# Zasláno: 30 Bře 2015 10:17:31


michalricar
Reflex dbá na takovou tu cool čistotu ...

A pak jsme tu my, kteří víme čím jsme trávení a v určitých případech upřednostním přímý úder na cíl - což třeba právě Detonátor nebo Napalm jsou.

Reflex si hodně získává u proteinů a multivitamínů - to jsou dvě oblastí, kde se tato "čistota" počítá. Ale nechá si za to holt zaplatit, ale je to spíše za tu pečlivost a exclusivitu, než přímo za suroviny.

michalricar

Člen

# Zasláno: 30 Bře 2015 14:12:07
Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!