Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Osobní deníčky - nabírání svalové hmoty / Mayo - 38, 77/183
Autor Zpráva
mayo

Člen

# Zasláno: 14 Úno 2015 14:13:06


Ahoj, pravidelně cvičím asi půl roku (cvič.program pro pokročilé 4x týdně) a během 3 měs. jsem nabral cca 10 kg, o další 3 měs. se váha zvýšila jen o 2 kg. Cvičím doma s činkami a většinou po 9 večer (po práci). Není to problém?
Chtěl bych přibrat na 85kg čisté svaloviny. Můj problém je, že vetšinou jsem to nabral na stehnech a bocích (mám sedavé zaměstnání). Někde dělám chybu .... poradíte mi prosím sestavit efektivní cv.program a jidelníček tak, abych nabral zbylých 8 kg (horní půlka těla) a zbavil se tuku na stehnech a bocích?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 16 Úno 2015 09:06:26


mayo
Cvičím doma s činkami a většinou po 9 večer (po práci). Není to problém?
Může to být problém, doma nebudou ty tréninky nikdy tak tvrdé jako v posilovně. Buď si to chce koupit pernamentku do fitka anebo si nějaké rozumné zařídit někde ve sklapě.

Tvrdost tréninků souvisí i s distribuci přijaté energie mezi tuky a svaly. Ono 85kg s kostkami na břiše - to by (bez steroidů) byla opravdu špičková forma. Na to je třeba udělat objem až někam ke 95-100kg, aby pak bylo opravdu s čím pracovat.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!