Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Osobní deníčky - nabírání svalové hmoty / Gabriel4444 - Bar workout
Autor Zpráva
Gabriel4444

Člen

# Zasláno: 30 Říj 2013 18:37:36


Nazdar. Zaujimalo by ma, co by ste mi poradili co sa tyka doplnkov pre niekoho, kto cvici iba na hrazde, bradlach, kliky, brucho..proste klasicky bar workout. (barbrothers ) teda iba s vlastnou vahou. Ake doplnky, pripadne kombinacie vhodne pre tento druh cvicenia?

Dakujem za odpoved.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 31 Říj 2013 09:35:02


Gabriel4444
No ono je víceméně fuk, co cvičíš, důležitější je, co máš za cíl. Pokud jen zkvalitňování, tak Mé doporučení, jak si složit nejlépe doplňky výživy pro udržování formy, i s vysvětlením CO brát, JAK brát a PROČ to tak brát je zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=590
Doporučeni je seřazeno od nejdůležitějšího (nahoře) až po to nejméně důležité (dole). Nakupuje se tedy shora dolu, kam až Vám stačí rozpočet.

Jak se udržuje forma je popsáno zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=3

Gabriel4444

Člen

# Zasláno: 31 Říj 2013 21:30:29


No moj ciel je zlepsovat sa na hrazde, robit stale tazsie cviky a samozrejme to nepojde bez nabratia svalovej hmoty..Mozem povedat ze to zatial celkem jde..takze moj ciel je nabrat svalovu hmotu, silu a teda zlepsit sa! Napada ta nieco na zlepsenie v tomto smere? Dakujem za odpoved

Martin

Administrátor

# Zasláno: 4 Lis 2013 21:30:53


Gabriel4444
ne, tak jak si to napsal, se chceš jen zlepšovat a zesilovat, další svaly by ti spíše bránily ve výkonu, takže se drž těch odkazů, které jsem ti tu dal.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!