Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Osobní deníčky - nabírání svalové hmoty / Exposed 82/180 - Prosím o radu ..
Autor Zpráva
exposed

Člen

# Zasláno: 10 Lis 2013 07:30:59


Dobrý den, chtě bych se zeptat jak postupovat, ale předem něco o mě ..vážím 82 Kg a měřím 180cm, můj největší problém, že mám už né moc, ale pořád propadlý hrudník. Mé cíle jsou jasné nabrat alespoň na 90 kg a vypracovat hodně oblasti prsou (vzhledem k tomu hrudníku), dále nabrat v rukách .Zdá se mi,že na mou váhu působím stále "vychtrlým dojmem".Ve cvičení jsem naprostý lajk, potřeboval bych rady skrze jídelníček jaká jídla v jakou hodinu (z čeho vybírat),cvičit bych chodil 3x týdně nějaké přípravky před/po cvičení? Jak to správně brát.Sice jsem četl články co tu jsou, ale je toho tolik, že vzhledem k tomu co považuji nevím co se týká mě.Předem vám děkuji za odpověď

kingie

Člen

# Zasláno: 10 Lis 2013 22:06:52


Pro ten hrudnik se zkus zamerit na komplexni cviky na horni bricho. Kdyz si vyguglujes spojeni jako core training a bar workout, najdes toho dost. Nejake ty pritahy a planking nohou na hrazde. A pozor, na hrazde neni totez co ve visu, pri core treninku telo nesmi viset, ale byt napnute, tak abys zvladl i pomaly plne kontrolovany pohyb.
Pak me napadaji jeste mohamedany s kladkou.
Cviky v leze se na to moc nehodi - lepsi nez nic, ale omezeny rozsah pohybu a cviceni sixpacku ti udela sice dobre bricho, ale uz ne tak dobry hrudnik, chce to cvicit svaly hloubeji a jinak.
David Holec tady z fora daval super videa

exposed

Člen

# Zasláno: 11 Lis 2013 06:48:43


Děkuji za rady, jak sem tak koukal na videa, bude to chtít alespoň při prvních pár návštěvách fitka osobního trenéram, aby mi ukázal jak efektivně cvičit...Dále bych se chtěl zeptat, mám v plánu chodit 3x týdně jak vlastně cvičit? každý den jiné partie? a můj pnejspíš poslední dotaz, chtěl bych tomu všemu pomoci gainerem a nějakými anaboliky ( tuším, že se tomu tak říka) jsem opravdu lajk, nezlobte se.Co byste mi mohl doporučit?

Logan

Člen

# Zasláno: 12 Lis 2013 13:28:25


exposed

doporučil bych ti, aby ses nejprve naučil správné stravovací návyky,treninkové metody,striktní dodržování technik a potom, potom až budeš vše tohle ovládat a bude to pro tebe běžná věc... se můžeme bavit o různých doplncích stravy

tot můj názor.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 13 Lis 2013 10:34:22


Jak se dělají velké svaly je popsáno zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=2

Mé doporučení, jak si složit nejlépe doplňky výživy pro nárůst svalové hmoty, i s vysvětlením CO brát, JAK brát a PROČ to tak brát je zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=615
Doporučeni je seřazeno od nejdůležitějšího (nahoře) až po to nejméně důležité (dole). Nakupuje se tedy shora dolu, kam až Vám stačí rozpočet.

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!