Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Osobní deníčky - nabírání svalové hmoty / Hampapa
Autor Zpráva
Martin

Administrátor

# Zasláno: 23 Pro 2014 08:32:53


Vánoční dárek, založiljsem ti deníček

hampapa

Člen

# Zasláno: 18 Zář 2015 13:27:43


Zkouska spojeni!

hampapa

Člen

# Zasláno: 18 Zář 2015 14:36:15 ° Změnil/a: hampapa


Jak uzivat a kolik hroznoveho cukru k davce kreatinu, staci ten jeden "bombon (2g dextrozy)"? A dat ho pred kreatinem nebo po a jak dlouho? Diky.

hampapa

Člen

# Zasláno: 18 Zář 2015 14:37:13


Apropo i HCL je treba uzivat s cukrem ci ne?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 22 Zář 2015 10:21:36


hampapa
pokud by šlo o regeneraci a nalití svalů tak určitě. Pokud ho používám jen jako stimul a pro lepší využití potréninkového suplementu tak ho beru "naštíhlo".
Pokud ho pojedeš se sacharidy, klidně tam přimichej i monohydrát.

hampapa

Člen

# Zasláno: 29 Zář 2015 22:28:00 ° Změnil/a: hampapa


Kolik dextrozy k davce cca 2 g hcl? Nebo staci jen gainer, nebo to zajist? A co pri suplementaci hcl v netreninkove dny?
Beru protein, gainer-cjmp, nocko cellzoom s kreatin hcl. Mam zaradit i amina nebo bcaa?
Proc se nekdy bere nestimul. cellex a nekdy stim. cellzoom?

Trosku vic v tom plavu

Martin

Administrátor

# Zasláno: 30 Zář 2015 09:15:57


hampapa
CellZoom i CellEx jsou NOčka a bere se PŘED tréninkem, ale jen jedno z nich, ne oboji najednou.
CJMP se bere se PO tréninku a případně každý den dopoledne mezi jídly.
Creatin HCL doporučuji brát cca v polovině tréninku ty 2g.

Pokud chceš brt Creatin HCL i během dne, tak 3x denně ty 2g, nejlépe s tím gainerem, nebo libovolným zdrojem sacharidů - u té dextrózy jen tak hrozí, že to střeva neudrží.

V hrubém objemu bych dokoupil obyčejný Creatin monohydrát a brát vždy 3g monohydrátu s 2g HCL a s tím větší dávku sacharidů (třeba gainer).

hampapa

Člen

# Zasláno: 30 Zář 2015 09:44:42


Ok. Jeste se optam ohledne NO a kreatinu. Vezmu si cca 20 min pred treninkem cellzoom jdu cvicit s zhruba v pulce treninku 2g hcl. To je cca 50-60 min od sebe. Nebude se ten cellzoom s hcl mezi sebou prat?
A co amina nebo bcaa jak jsou dulezita, brat ci nebrat a pripadne prosim doporucit jaka, kolik a v jakou dobu davkovat? Diky.....pak uz bych mel dat na chvili pokoj

Martin

Administrátor

# Zasláno: 2 Říj 2015 08:38:49


hampapa
půlka tréninkuby měla být po 20ti minutách, protože trénink by měl mít 40-45minut.

Na BCAA moc nedám, myslím, že NOčka funguji lépe, ale někdo bere pro klid duše oboji.
Amina se dají, ale vytlačuji se s proteiny i gainery - nemá cenu to brát v jedné mezeře mezi jídly ...

hampapa

Člen

# Zasláno: 3 Říj 2015 22:11:55 ° Změnil/a: hampapa


Te zdravím Martine. Mám objednáno víc suplemnentů a začínám trochu plavat v dávkování at se to mezi sebou nebije. Ještě malé info, do posilovny nechodím, mám doma fitness věž, jednoručky atd. Cvičit stíhám 3 krát týdně, víc prostě nestíhám a to ve večerních 18-20hodinách. Zatím nebudu řešit dietu, nebo rýsování, jsem 200cm/115kg, jsem spíš statnej, tlustej ne, mno břicho jo, ale pořeším až. Zatím mi jde prostě o nárust svalové hmoty. Stravu se snažím co to jde, ale idylka to není a nebude, zaměstnání a čas to prostě nedovolí. Rostu, možná pomaleji, ale po roce cvičení už se citím fajn.

Mé doplnky: protein efectic whey
gainer cjmp
kreatin MuscleCore DW - CreAge Concentrated 120kps
Creatine monohydrate capsules 500kps
amino hydro-32 550kps
N.O. CellZoom Hardcore Activator 315g
Nitric Oxide 120kps

Jak by jsi to poskládal kdy co a kolik brát. Protein je jasnej rano a večer, gainer po cvičení taky, Cellzoom před cvičením taky, ale kam do toho zařadit kreatin, Nitric oxide a amina. Prosím zkuš mi to rozepsat co a kolik ráno, v poledne a večer. Stručně, ale jak pro blbyho....). Případně co po dobrání vyřadit, nebo co ještě dokoupit. Diky moc.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 4 Říj 2015 08:33:08


hampapa
Jen s věži a pár činkama to moc vysoko nad průměr nevytahneš, dále ti chybí spolehlivý sparing, protožena ohromné svaly musíš tělo provokovat ohromnými váhami.

A cesta prorýsovat to při 200cm na cca 105kg tak není marná a forma "4 horní kostky" se dá udržovatvelmi civilně - je to na zvážení.

Jinak ty doplňky pro objem brát takto:
CJMP vždy 2x denně, dopoledne mezi jídly, odpoledne a v tréninkový den ještě po tréninku. CreaAge v netréninkový den na večer (v cca 6h) - až dojde tak stejně použij ten monohydrát, tím zajistítš 3 dávky denně (díky CJMP).

Nitric Oxide ráno hned po probuzení odpoledne a kolem 16:00 - vždy v mezeře mezi jídly a ne ve stejné, kde už bereš CJMP. Amino Hydro jen pokud ti zůstaly nějaké mezery mezi jídly, kde nebereš ani NOčko ani CJMP. + těsně před spaním. Jedna dávka bude 8-16g.

NO CellZoom Jen před tréninkem (cca 20min), plus lze ho používat i na lačnomísto NO tablet - podle nálady.

hampapa

Člen

# Zasláno: 5 Říj 2015 07:11:51


Diky moc, s tim nejakou chvilu vydrzim

hampapa

Člen

# Zasláno: 10 Led 2016 19:23:40 ° Změnil/a: hampapa


Zdravím. Martine, mám otázku. Je to cca 5 měsíců zpět jsem prochladl a začla mě bolet ramena a tenkrát chvíli i obě zápěstí. Po těchto ca 5 měsících víceméně stáleho cvičení mě bolí už jen pravé rameno. Při cvičení sem tam, hlavně v klidovém stavu. Není to zas tak hrozný, stále cvičím, ale bolí prostě pořád už těch zmíněných 5 měsíců. Porad, co dál. Předpokládám navštívit lékaře. Ale co dále, doporučíš nějakou kloubní nebo svalovou výživu, ubrat váhy, vynechat některé cviky? Nejvíc mě děsí, že bych měl na nějaký čas přestat cvičit!!!!
Při cvičení ramen při rozpažování a předpažování s jednoručkama víceméně v pohodě, nejvíc cítím, že to není ono při benchpressu a buterfly (motýlek). Uklidni mě, že to je v pohodě a že to přejde....

hampapa

Člen

# Zasláno: 25 Led 2016 10:33:21


Zdravím Martine. Po roce cvičení jsem se rozhodl zhubnout, bo jsem měl fakt břicho a i v obličeji jsem byl spíše oplácanej. Řešil jsem to jen a pouze ubráním stravy prostě jsem si dal místo 12 knedlí jen 2. Divný, že už ani nemám hlad a zvykl jsem si na to. Za 5 týdnů jsem ze 116,3kg shodil na 102,8kg, tj. skoro 14kg dole. Břicho se mi teda zmenšilo a i v obličeji vypadám zase jako klučina, jen vrásky vylezly. Říkám si, že by to stačilo. Rád bych se při svejch 198cm držel mezi 100-105kg, prostě se tak cítím nejlíp. K otázce, s kilama šla dolu fest i svalovina. Si připadám po probuzení (nerozcvičenej) jak kdybych snad ani nikdy necvičil, prostě zdechlina. Po dobu této 5ti týdenní pro mě celkem drastické diety jsem stále normálně cvičil. Je tedy normální, že člověk shodí i tolik svalové hmoty?

Martin

Administrátor

# Zasláno: 27 Led 2016 14:19:15


hampapa
ahoj,
Při takovém postupu i jo.

Ale dobré zprávy jsou dvě:
1. existuje něco jako svalová paměť
2. většinou ´je to jen pocit, že to velké oplácané byly svaly

Pokud dál tvrdě silově dřeš, tak to je správný základ. Ten zbytek k obnovení formy je opravdu srovnat sachry - aspoň rámcově. A pak to nahnat proteiny a anabolizéry.

hampapa

Člen

# Zasláno: 28 Led 2016 15:52:58 ° Změnil/a: hampapa


Cvičím od 10/2014 s nějakou přestávkou, dohromady cca 10-11 měsíců. Jídlo žádná sláva, trénink 3 krát týdně, doplnky celkem poctivě. Jsem celkem nespokojen, nevím jakej nárust svalů mám čekat po téměř roce? Jako jo, když jsem rozcvičenej, tak je celkem radost se na sebe podívat, ale aj boha jeho jak se ráno vzbudím zmuchlanej, tak tam stojí před zrcadlem hubenej školák s tváří podobanou od neštovic... . Ted po mém 14kg zhubnutí je to katastrofa. Fakt to nebyly svaly ale tuk. Si říkám, když člověk vidí někoho nabušenýho, tak musí valit roky. Nehledě toho, když se někoho takovýho podobnýho zeptám co bere a jak dlouho cvičí, tak se většinou dozvím, že cvičí chvíli a nebere téměř nic..... Sakra, proč se nepřiznaj?. No nic no, co taky chci, kdyz nejedu total poctivě. Zase na druhou stranu cejtím se líp, shodil jsem vanu, chodím vzpřímeně a můj propadlý hrudník už není taková hrůza. Vím teda jedno, nehodlám přestat. Bych se zbláznil kdybych nemohl cvičit. Nikdy bych tomu nevěřil, ale člověk se stal tak trochu závislej. Kdesi jsem četl, že se uvolnuje nějakej sráč v mozku a že je člověk jakoby štastej, což platí u mě. Do posilky nechodím, mám doma věž a jednoručky. 3krát týdně si zajdu do sklepa, tam se zruším a jsem spokojenej....

matfa

Člen

# Zasláno: 28 Led 2016 23:39:31


Ahoj,
jenom z posledního postu vytáhnu pár věcí:
Do posilky nechodím, mám doma věž a jednoručky - podle mě chyba, věž a jednoručky není všechno. Základ poctivého tréningu, který má k něčemu vést jsou základní cviky - bench, dřep, mrtvola...
Jídlo žádná sláva, trénink 3 krát týdně, doplnky celkem poctivě. - proč vyhazuješ peníze za doplňky, když ani jídlo není žádná sláva? Nebylo by lepší nejdřív nakopnout jídlo na nějaký režim, který by sláva byl a pak to ladit doplňkama? Ale nevím, co bereš

Neber to nijak ze, jen jsem nakoukl zrovna do "posledních příspěvků" a vidím toto a bije to do očí.

smilingghost

Člen

# Zasláno: 29 Led 2016 01:51:12 ° Změnil/a: smilingghost


Drzim palce, at se dari.

hampapa

Člen

# Zasláno: 29 Led 2016 12:47:09


Ano ano vím. Ono s tím jídlem je to celkem jednoduchý. Doma dvě děcka, každý řve že chce to druhý ono. To jí to, druhý ono. Do toho já s poctivou stravou a může to manželka zabalit. Je to fakt jen o tom jídle. Ale snařím se. Syrečky mám každej den, zeleninu taky, brambor a rejže jím taky hafo. Doplnky N.O. , protein a CJMP. Jinak dřepy, mrtvoláci a bench valím jen se ze mě kouří. On to má každej nastavený trochu jinak. Kdybych bydlem v bytě, chodil ve 3 z práce a pak šel do posilky, tak by to bylo o něčem jiným. Bydlím na dědině, harantů plnou chalupu a času pomálu.
Já si ani nestěžuju, jenom komunikuju. Mám vyzkoušeno, že když fakt sežeru na co příjdu a sypu do sebe doplnky vrchmem spodem, tak to funguje. Ted jsem šel do pro mě celkem brutál diety, bo jsem měl už 116kg, tak to šlo srát všechno i se svalama. Nebo se tam možná jen cejtím. Clověk je holt sám se sebou každej den, tak nepozoruje změny. Ale pozoooooor, včera jsem koukl na fotky z dovolené na které jsem byl cca 4 roky zpátky a jako jo, nárust je tam tutovej. Takže spokojenost.
S tím že ze mě nebude Arnold jsem se už smířil , je to o dobrem pocitu a nějakej byt menší nárust svalů beru jako bonus.
Tak at vám to pánové a dámy šlape a mějte se. Na těchto stránkách jsem cca rok a jsou SUPER

matfa

Člen

# Zasláno: 29 Led 2016 18:09:00


Já se přiznám, že jsem nepročítal celý deníček, jen mi to tu bliklo.
Taky bydlím na dědině a z práce jezdím nejdřív v 18 hod. když dobře. Ale zase jsem zatím svobodný, bezdětný, tak je to pravda o něčem jiném
Přesně, o tom dobrém pocitu to je

hampapa

Člen

# Zasláno: 31 Led 2016 18:39:10


Táááák a mám mega otázku. Vím, není to dobře, ale nějak se to sešlo a prostě jsem se opil. Celkem jako zvíře. Ano stydím se, tak mě prosím nepeskujete, ale!!!! Nekecám přibral jsem asi 5 kilo a ráno jsem byl fest opuchlej, hlavně v ksichtě. Prostě zavodněnej jako blázen. Je možný, že to bylo moji předešlou měsíc a půl trvající dietou kdy jsem shodil cca 14kg? Prostě, že to byl pro tělo šok a nevědělo co s těmi 12 pivama dělat....plus nějakem utopenec a guláš....To je jedna varianta co mě napadla a druhá a té se bojím víc je že už několik měsíců užívám kreatin cca 5-10g denně. Obsahuje ho můj CFM protein i CJMP gainer, takže to vynechat jaksi nejde. Udajně to ani nevadí a v této dávce se dá prej pořád. Tak jsem si říkal, že když ten kreatin zadržuje vodu v těle (svalech), tak jestli nebyl příčinou mého zavodnění?
Ach jo, mám se bát, jít k doktorovi? Nebo je to normální?

Díky za samé uklidnující odpovědi....

standajanota

Člen

# Zasláno: 31 Led 2016 20:42:15


hampapa
ja myslím,že po chlastu je opuchlý každý hlavně si uvědom co chceš.Taky dám jednou za čas ovip,akorát ja po 12 plzních jdu podruhé na malou a další den funguju normálně.Ovšem my tady sme jinak stavění

hampapa

Člen

# Zasláno: 4 Úno 2016 17:31:36


Zdravím pánové. Mám otázku. Ted v úterý, v úterý co bude, tj. 9.2. jdu poprvé darovat krev. Už řádku let se na to chystám a dnes jsem šel okolo, tak jsem tam strčil nos a už mě mají..... O co mi jde? Jak dlouho před odběrem mám vynechat doplnky (CJMP-protein, creatin....atd) a za jak dlouho po odběru můžu začít cvičit? Díky za odpověd.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 5 Úno 2016 07:47:37


hampapa
3 dny u těchto legálních doplňků zcela stačí.

hampapa

Člen

# Zasláno: 5 Úno 2016 14:20:05


A jak dlouho po odběru můžu naplno cvičit?

hampapa

Člen

# Zasláno: 15 Úno 2016 16:45:12


Zdravím. Po cvičení beru CJMP, v dávce je cca 10g různých druhů kreatinu. Může jestě před cvičením místo N.O.čka si vzít cca 5g monohydrátu? Dnes jsem to prubl a celkem to valilo. Shrnu to před cvičením 5g monohydrátu a po cvičení cca 10g různých kreatinů. Není to moc? Apropo, jak dlouho před cvičním těch 5g? Stačí cca 15-20min? Díky moc.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 16 Úno 2016 16:51:45


hampapa
klidně, pokud si ten typ, že to funguje tak proč ne.
Jediné riziko z moc kreatinu je, že poběžíš na záchod, zdravotní riziko není, cena je nízko - experimenty lze jedině doporučit

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!