Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Treningové logy / Aldoslav - prosím o radu
Autor Zpráva
Aldoslav

Člen

# Zasláno: 1 Lis 2012 09:10:28


Chci se zeptat jestli je lepší cvičit při objemu 3x týdně a nebo 4x ... 3x týdně ( po, st,pá ) 4x ( po,út,čt,pá) s tím že když pojedu 3x týdně biceps a triceps bude furt v zápřahu příklad: v PO pojedu hrudník tím bude v zápřahu i triceps a pojebu teda biceps, v ST pojedu záda kdy bude v zápřahu biceps tak pak pojedu triceps a v PÁ pojedu obojí. A nebo 4x a to že bych se zaměřil v PO na triceps - benchpress a přímo triceps v ÚT na biceps - záda a přímo biceps, tím si v PO odpočne biceps a v ÚT zas zas biceps, ČT a PÁ to stejný, jen by tam byl rozdělenej silnější trénink a lehčí trénink. Nevím co se pro mě vyplatí na objem více, pokud bude dobrý a stačit 3x tak aspoň íce času zbyde. Děkuji za Vaše názory.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 2 Lis 2012 11:24:10


Aldoslav
4 příspěvky a každý s 6 ti vykřičníky - nějak plašíš ne ?

Zda pojedeš 3x nebo 4x týdně už je docela fuk.

3x týdně biceps je nesmysl.

Plašíš a řešíš nesmysly, tak se nikdy nikam nedostaneš. Zkus se zklidnit a postudovat, Jak se opravdu dělají velké svaly.

Mé doporučení, jak si složit nejlépe doplňky výživy pro nárůst svalové hmoty, i s vysvětlením CO brát, JAK brát a PROČ to tak brát je zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=615
Doporučeni je seřazeno od nejdůležitějšího (nahoře) až po to nejméně důležité (dole). Nakupuje se tedy shora dolu, kam až Vám stačí rozpočet.

Jak se dělají velké svaly je popsáno zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=2

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!