Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Posilovny a Fitness centra / Countours - Brno-Královo
Autor Zpráva
Martin

Administrátor

# Zasláno: 7 Úno 2011 08:55:24


Countours www stránky

O Contours
Společnost Contours Express International byla založena v USA ve státě Kentucky roku 1998 panem Darenem Carterem. Daren vlastnil obyčejné fitness a vždy, když si jeho maminka chtěla spolu se svými kamarádkami zacvičit, žádala ho o klíče ráno nebo večer, aby mohly cvičit samy v soukromí bez mužů. Tak vznikla myšlenka na fitness jen pro ženy - Contours Express.

Za 9 let své existence se stala společnost opravdovým leaderem ve fitness pro ženy. Aktuálně působí ve 27 zemích ( např. USA, Velká Británie, Japonsko Německo, Francie, Irsko, Řecko, Španělsko..), kde je otevřeno přes 800 velmi úspěšných fitness center.

K expandování jedinečného konceptu ženských fitness dochází prodejem franchise pro jednotlivé státy. V České Republice vám Contours přináší společnost Alfréd s.r.o.

Známý odborník na životní styl, Dr. Fořt doporučuje Contours. "Koncept cvičení v Contours považuji pro ženy za velmi účinný".

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!