Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Jak zhubnout / Jak si poradit bez váhy (na potraviny:)) ?
Autor Zpráva
ajwbi

Člen

# Zasláno: 20 Čec 2011 12:55:52


Ahoj všichni hubnoucí, dnes jsem objevila váš web, a protože už jsem na tom dost zle (psychicky i fyzicky), myslím, že to byla nejlepší náhoda za poslední rok. A protože chci začít hubnout a zároveň "zesílit", budu jistě potřebovat přesně odměřené dávky jídla. Ale právě váhu postrádám. Proto se chci zeptat, zda je možné některé potraviny (vločky, BonaVita Dobrá vláknina atd.) odměřovat pomocí polévkové lžíce? A pokud ano, jaké množství se ke snídani hodí?

kingie

Člen

# Zasláno: 20 Čec 2011 15:47:14


Lzicka vlocek bude mit stopro vetsi hmotnost nez lzicka Dobra vlaknina. Porid si hrnecek a odmeruj si to v nem. Jednoduse pak pujde zjistit, ze 30g cerealii je treba 3/4 hrnku a 30g vlocek je 1/2 hrnku - Kdyz si par stovek na vahu nemuzes dovolit, zajdi na navstevu ke znamym a tam si to jednou zvaz, pak budes znat to spravne mnozstvi dokud hrnek nerozbijes (ne ze bych tohle nekdy delal )

Martin

Administrátor

# Zasláno: 20 Čec 2011 16:28:34


ajwbi
300Kč do kapsy a číhat na akce, myslím, že je to dobrá investice

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!