Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články  



  návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Jak zhubnout / Nejlepší protein pro ženu cena/kvalita
Autor Zpráva
Terkams

Člen

# Zasláno: 15 Bře 2013 22:55:55


Zdravím, doufám, že tady už takové téma nebylo, mě se nic podobného vyhledat nepovedlo. Pročetla jsem už několik článků, ale pořád nevím, jak na výběr toho správného proteinu. Jsem studentka a mám tedy dosti omezený obnos peněz, který mohu utratit. Mám 168cm a nyní 72kg, věk 21let. Pravidelně cvičím něco přes měsíc (Jillian Michaels 30day shred). Pořídila jsem si L-carnitin, teď jsem zrovna objednávala nový od SNV L-carnitin 100 000. Svůj denní příjem sleduji na kalorických tabulkách. Mám ale pořád problém mít dostatečný příjem bílkovin za den a obědvat i večeřet maso taky nemám chuť pořád Začla jsem tedy uvažovat nad nějakým proteinem. Otázkou tedy je, jaký obsah je ideál pro hubnutí/zpevnění těla a tvorbu svalů pro ženu? A hlavně, nějaký tip na levnější varianty? Našla jsem na internetu proteiny i za 450,- za 2,3kg (53%) ale nechci bezhlavě koupit něco, co je naprosto k ničemu. Další věc, je potřeba brát ho každý den, nebo se bere ve dny co se cvičí (u Jill by to bylo asi 5-6x týdně) a nebo jen když by nevycházeli bílkoviny? Dle kalorických tabulek bych měla přijmout cca 95g bílkovin denně. Bazální metabolismus cca 6500Kj.
Děkuji za jakékoliv rady. Terka

Martin

Administrátor

# Zasláno: 18 Bře 2013 11:03:55


Je to vždy v tomto článku:


Mé doporučení, jak si složit nejlépe doplňky výživy pro hubnutí, i s vysvětlením CO brát, JAK brát a PROČ to tak brát je zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=614
Doporučeni je seřazeno od nejdůležitějšího (nahoře) až po to nejméně důležité (dole). Nakupuje se tedy shora dolu, kam až Vám stačí rozpočet.

Jak se hubne je popsáno zde:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=5

Terkams

Člen

# Zasláno: 20 Bře 2013 12:25:22


Tyhle články jsem už několikrát četla. Díky Jen jsem si stále nebyla jistá, zda to je i pro ženský. Projdu to ještě jednou.

kveta

Moderátor

# Zasláno: 20 Bře 2013 14:01:39


Zamysli se nad kvalitou a kvantitou.

Terkams

Člen

# Zasláno: 20 Bře 2013 18:08:10


kveta Právě kvůli tomuhle se dotazuji Dle toho, co jsem četla jsou lidi, kteří chválí i levnější proteiny či ty s nižším obsahem bílkoviny, jsou lidi, kteří zase chválí ty dražší. Proto jsem se na to chtěla zeptat zkušenějších a hlavně těch, co v tom mají přehled. Nejde mi o to, že bych chtěla koupit nejlevnější věc proto, abych ušetřila. Chtěla jsem zjistit, co by bylo ideál, nebo zda výběr záleží čistě na mě, kolik by mi to pak vyšlo a zda do toho půjdu.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 21 Bře 2013 09:37:49


Terkams
Nakonec si stejně vybereš ten, který ti bude i chutnat a to je hodně individuální.
Protože na tvoji úrovni nepoznáš 65% od 85%, ale poznáš zda je to snadno stravitelné a chutné.

A jak píše kveta nebudeš mít tak velkou spotřebu, takže si lze dopřat opravdu chutný a snadno stravitelný nápoj.

Terkams

Člen

# Zasláno: 25 Bře 2013 13:32:34


Martin Díky za radu. Nakonec jsem pro dlouhém projíždění všemožných proteinů vybrala CFM Protein 82 od Explomaxu, tak jsem na to zvědavá a těším se až dorazí. Na Heurece ho lidi ohledně chuti chválili. Uvidím a případně zase příště vyzkouším jiný.

honey9

Člen

# Zasláno: 8 Čen 2013 07:34:00


No pod 6 porcí jít nemůžu, už při šesti porcích mám pauzu mezi jídly 3 hodiny. V případě šesti porcí je to na snídani B8g S23g, což je bez mléka cca méně jak 50g vloček ... možná jsem jen nenažraná, když mi to nestačí :-D

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!