Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Jak zhubnout / Dotaz na Martina ohledně tréninku.
Autor Zpráva
Pargy

Člen

# Zasláno: 23 Bře 2013 16:50:14 ° Změnil/a: Pargy


Dotaz na Martina ohledně tréninku.

Omlouvám se jestli jsem do dal do špatné záložky.

Pargy

Člen

# Zasláno: 23 Bře 2013 17:28:52 ° Změnil/a: Pargy


Ahoj Martine :c)
Klidně se zapojte i ostatní a dejte své návrhy a připomínky.

Jmenuji se Michal a je mi čerstvě 18náct.
Mám otázku.
Cvičím už asi od svých 12ti let,cvičil jsem kdysi tanec(break dance) mnohokrát jsem se na to vyprd, ale opět jsem se furt do toho dostával, ale asi už od 16ti jsem zařadil i do svého cvičení FITKO, trénuju dá se říct denně, mívám break dance tak 2x+ týdně(dost se člověk zapotí) a ve zbylých dnech chodím do fitka, kde taky praciji.
Techniky cviců docela dost znám,taky se trošku vyznám i ve stravě, ale o co mi jde, chtěl bych , jak se to řekne, VYRÝSOVAT ??
Moje pár dní staré fotky > https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/479869_43704012 3039203_372918600_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/252174_40759558 2650324_1000507765_n.jpg TA je otřesná, levá část není mázlá a je dost blíž k foťáku ale to neni podstatné.

Vážil jsem dlouho 65 kg, a byl jsem kdysi dosti zalitý , ale postupem času se to už pěkně vytvarovalo a z hmoty se stavaly svaly, dlouho váha stála, až teď jsem si dal klasiku Kreatin monohydrát, jel jsem 10dní/20g/den a pak snížil na 7-10g)den ale zase jsem teď byl furt nemocný takže jsem to furt vysazoval a teď furt trochu mám,tlačil jsem i sacharid,syrovátky,tvarohy apod, a nabral jsem na 69kg, ale zase ty nemoci zase mi to padá,snad se vyléčím a doberu to a bude to fajn.

Mezí mé doplňky užívám hlavně Protein,BCAA,SACHARID někdy i NO,
(zkoušel jsem i různé kreatinové směsi apod, ale klasika je klasika(monohydrát)Má strava je asi taková, vstanu , Jím čisté vločky s proteinem,do školy si kupuju pokaždé skoro 1/4 předního kuřete a to jím s tm.pečivem, potom si dám doma oběd,(rýže,maso), potom si namíchám protein,vločky,trocha sachoše a vypiju pred treninkem, po tréninku mám zase 1/4kuřete s rýži , potom si dám někdy opět protein, a večer si davam tvaružky s tm.pečivem a někdy k tomu dám ještě cottage, jím často i ch.rajčata,papriky,dost ovoce,banány apod.

Cvičím často např jako . Prsa+biceps,Zada+Triceps,Nohy+ramena, apod ,zkoušel jsem třeba i jine druhy tréninku, střídám to , tak že určené partie prohodím protože si na to dost rychle zvykám. Teď cvičím takový styl jako Prsa+Nohy+Biceps, Zada+Hamstr.+Triceps (trapez), Ramena+lýtka pak třeba kardio apod(břicho dávám skoro pokaždé, jednou s váhama jednou bez, vetsi intenzita ....(Cvíčím tak, že zvyšuji váhu, a zmen. opakování)
Sílu docela trochu mám, ale objemy moc ne. Na bench jsem dal i 100kg+, i na Záda a Nohy to jde, ale moc lýtka mi nechcou růst, mám je spíše takové ryslé jen.
a docela malý biceps, zkoušel jsem od základních cviku,větší intenzity,řádně naložené čínky všechno a moc se tomu nechce, lidi třeba říkají, že mám ještě čas , že to až teď začíná pořádně růst.

Co bych chtěl, je mít dobrou ryslejší postavu, chtěl bych mít podsekané pěkně prsa a ryslejší břicho, mám vrchni část břicha už dost ale spodní a boky mi moc ne a ne neleze .Hodně lidi říká, že máme s bratrem rychlé spalování,mám bratra,Je brutál vysekaný a jí uplně všechno,omáčky,bůček apod a má tuk pod 5%, o.O.Jen bych se chtěl zeptat, či taková strava stačí, abych zařazuju teď i více kola do každého tréninku abych trochu ty tuky hlavně z břicha.Vychodím všechny ty sladkosti co si někdy dopřeju a zkusím to. Bude to stačit? Můžu to nechat tak ? trénink klasika s vyš. váh a opak jde dolů? nebo mám jet více opak., nebo to střídát , jednou tak a jednou tak??Omluvte me za případné chybičky a Díky

Pargy

Člen

# Zasláno: 23 Bře 2013 17:38:45


Mám v plánu,že si teď propočítám přesně gramy B,S, a Tuků, a sestavím si jídelníček na míru, i časové rozložení apod. Jím i docela často ryby(tilapie,nebo filé) a kuřecí. Všechno si dělám na páře , s trochou oliv.oleje kdyby byly rady ohledně jídelníčku.Nebo jestli mi pomůžete.

Budu jen rád

Pargy

Člen

# Zasláno: 24 Bře 2013 21:18:13


Nápady? udělal jsem si předběžný jídelníček, a zkusim cvičit podobně jako je težko-lehký split, to mi bude asi nejvíce vyhovovat

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!