Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Trénink a cviky / Tau - Kettlebell, jednoručky, velká činka, hrazda
Autor Zpráva
Tau

Člen

# Zasláno: 15 Dub 2014 19:54:09


Ahoj,

Dvakrát týdně (ST + PÁ) mám trenink fotbal + jednou o víkendu (SO nebo NE) zápas, ostatní dny bych rád využil k udržení a zlepšení fyzičky/kondice a kdyby se přitom i něco spálilo, bylo by to super

mám doma výše uvedené náčiní a potřeboval bych si vytvořit nějaký efektivní udržovací/kondiční/posilovací tréninkový plán. Myslíte, že můžu využít všechno náčiní v jednom tréninku nebo by bylo lepší jet například jeden den jen posilovací trenink s činkami a druhý den např. kardio s kettlebellem?

za jakékoliv rady předem dík

Martin

Administrátor

# Zasláno: 16 Dub 2014 08:42:35


Tau
Těch 5g tuků co spálíš "přitom" jsou fuk, důležité snad je, zda pálíš 24h denně a 7dnů v týdnu

Oddělit kardio od silovky je dobrý nápad. Jen nějak nechápu jak děláš kardio s k.bellem? To si ho hodíš co nejdále a pak tam běžíš?

Ve finále - ano, s tímto nářadím si můžeš složit krásné silové cvičení a dělej ho 3x nebo raději 4x týdně. Pro kondici pro fotbal bys měl stejně běhat aspoň 5x týdně.

Tau

Člen

# Zasláno: 16 Dub 2014 10:56:37


Martin

Jasně, s tím pálenim jsem to myslel tak jak píšeš. Jen si nejsem jist, jak ten plán sestavit, aby to následné pálení bylo co nejefektivnější.

Například na youtube je spousta "Kettlebell cardio workout", přiznávám, že některé jsou co do techniky provedení cviků dost otřesné, ale dají se tam najít i dobré a použitelné.

Pokusím se si něco sestavit a hodit to sem ke kritice

Zatím díky

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!