Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...
E-SHOP   DISKUSE   RADY, informace a články    návod pro použití diskuse    stránky členů diskuse    rady jak zhubnout nebo přibrat    recenze a diskuse k doplňkům    rady jaké doplňky nakoupit

 ° Domů ° Odpovědět ° Statistika ° Registrace ° Hledat ° Návod °

F-sport diskuse / Nezařaditelné a další dotazy a odpovědi / Fórum - Kam co psát?
Autor Zpráva
nanuqcz

Člen

# Zasláno: 29 Led 2013 01:15:47


Ahoj,
jsem mírně zmatený ze sekcí tohoto fóra. Podle jakých pravidel se mám rozhodovat, jestli svůj dotaz napíšu do "Jak nabrat svalovou hmotu / Jak zhubnout", do svojeho vlákna v "Osobní deníčky", nebo do "Tréninkového logu"?

Když jsem tu chodil před pár lety (tehdy jako "xxxObiWan" ), všechno bylo jasné. Dotazy ohledně hubnutí patřily do "Jak zhubnout", dotazy ohledně nabírání do "Jak nabrat", a konkrétní jídelníčky + tréninky patřily do sekce "Osobní deníčky".

Dnes tu máme "Tréninkové logy", ve kterém mám své vlákno, pak "Osobní deníčky", ve kterém mám taky své vlákno, a nevím vlastně co kam psát. Ze sekce "Jak nabrat svalovou hmotu" mi Martin smazal několik mojich dotazů. Za což se nezlobím, jen chci pochopit jaký je tu teď systém

Martin

Administrátor

# Zasláno: 29 Led 2013 10:42:23


nanuqcz
Mažu protože na každou jednu otázku zakládáš nové téma.

Celkový progres se řeší v deníčku. Nový s zakládá jen když třeba jdeš z objemu do rysovačky.

Věci okolo cvičení, zápisky z tréninku, dotazy k technice a podobně se píšou do tréninkového logu. Treningový log mít nemusíš, jen si ho tady někteři vyprosili. Tobě jsem ho udělal z tvých dotazů na tréninky.

nanuqcz

Člen

# Zasláno: 29 Led 2013 10:58:19


Mažu protože na každou jednu otázku zakládáš nové téma.
Aha, to se omlouvám, jsem na to takhle zvyklý z většiny fór (ať už se zabývají čímkoli). Že na každé téma (otázku) se zakládá nové téma (pokud tam takové už není, pak samozřejmě píšu do již existujícího).

Mám teď teda 2 otázky
1) Takže svoje postupy (váhy, tréninky, jídelníček) si budu psát do deníčku. A dotazy k tréninku, který mám v deníčku, budu psát do logu? Chápu to správně?
2) V jakém případě je tedy vhodné založit nové téma v sekci "Jak nabrat / Jak zhubnout"?

Díky

Martin

Administrátor

# Zasláno: 29 Led 2013 13:43:06


nanuqcz
Klidně piš všechno do svého deníčku, aspoň u každé tvé otázky si hned připomenu kdo jsi a jaká je tvá historie (a nejen já). Tréninkový log není povinnost.

Ty témata Jak nabrat/Jak zhubnout jsou na všeobecné diskuse, což nejsou otázky, když ty chceš něco vyřešit anebo na nasměrování. Když se podíváš tak jinak je to docela smetiště - to je právě tím nepřiřazením.

hulikan

Člen

# Zasláno: 22 Kvě 2018 14:20:09


Dobrý den mám dotazy ohledně eshopu zajímalo by mne kde taková kategorie je. Jedná se o doplňky atd. Chci se ještě zeptat na jednu věc, který protein vám chutná nejvíce ? Mě z toho čokoládového je už zle.

Martin

Administrátor

# Zasláno: 22 Kvě 2018 19:49:08 ° Změnil/a: Martin


Protein by měl být filtrovaný od nestravitelných látek, tak aby byl lehce stravitelný a nezatěžoval organismus odpadními látkami, jako obyčejný koncentrát.
Dnes je už velmi levná vysoce kvalitní metoda filtrování za studena CFM. Více o kvalitě proteinů najdete zde: http://www.f-sport.cz/print.php?id=10

Protein bych doporučil kvalitní, CFM filtrovaný dokonce instantní s dobrou chutí - ICFM100: http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=5492 (a jsou tam potom i levné sáčky pro doplnění dózy)

... tak zkus vanilku nebo jahodu ...

Vaše odpověď

Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  vypnout *Co to je?
...


přihlášení
 » Uživatelské jméno  » Heslo  Pozor v diskusi je jiné jméno a heslo než v E-shopu!