Arnošt a Iva - posilování po padesátce.
arnold napsal(a):

Mrtvoly
10x80kg
6x100kg
6x140kg
6x160kg


benchpress na šikmé lavici hlavou nahoru

8x80kg
6x90kg

benchpress s úzkým úchopem

10x80kg
8x90kg

dřepy
10x120kg
6x150kgA_N_D_Y, 36, 175, 85, restart
A_N_D_Y napsal(a):
trénink neděle 24.9.

1. fáze

Mostování 80 kg 5 90 kg 5 100 kg 5 110 kg 5

3 * supersérie:
- 1 min plank 15 kg
- dyn. side plank 20 kg 10 opak.
- mostování 110 kg 5 opak.

Tlaky ramena široké za hlavou 40 kg 5, 5, 5

Tlaky ramena JR 15 kg 10/10, 10/10, 10/10

supersérie
zvedání ramen trapézy 10 opak. + clean 5 opak.: 40 kg, 50 kg, 60kg, 60 kg, 60 kg

2. fáze

Shyby široké 10, 10, 10, 10
Kliky bradla 20 kg 10, 10, 10, 10


Vysokoproteinová pizza
Martin napsal(a):
Už je to na stránkách: http://www.f-sport.cz/print.php?id=629#nadpis

(to mi to uteklo, než jsem se k tomu dostal)


Jak zhubnout
Martin napsal(a):
Dan23

V této fázi je hlavní strava. Naopak u toho pohybu pozor na klouby. Hodně dbej na pohyb během dne. Více choď pěšky a tak.

Ale to jídlo to chce přepočítat. Vím, že to dnes není cool, ale funguje to jasně a zdrcujícím způsobem - prostě získáš plnou kontrolu nad tím, co jíš, a co v tom je.


Czech Virus - Liver MAX
Marek napsal(a):
Czech Virus - Liver MAXKomplexní formula Liver MAX byla vyvinuta jako podpora pro normální funkci jater v těle a vyčištění. Je plná přírodních extraktů a aminokyselin, které se výborně doplňují a fungují jako jeden extrémně účinný antioxidant.

Liver MAX v E-shopu


Czech Virus - Zero Syrup
Marek napsal(a):
Czech Virus - Zero SyrupZnáte to - celý rok makáte na maximum, zlepšujete progres, jíte co nejzdravěji to jde, ale občas na vás příjde extrémní chuť na sladké. Ano, můžete si dát klasický prasečák, ale pokud bude příliš často, nebude to mít zrovna pozitivní vliv na formu, kterou budujete. V noci se vám zdá pravidelně krásný sen, kdy si uděláte proteinové palačinky a na ně si dáte opravdu chutný a sladký sirup, bez kalorií, bez cukrů, bez tuků... Ale pozor, to není sen, to je realita! Končí doba neochucených tvarohů, fádních ovesných kaší a palačinek s nezdravými sirupy plnými cukry. Vychutnejte si své oblíbené jídlo s výborným dochucením bez jakýchkoliv výčitek.

Zero Syrup v E-shopu


Czech Virus - Vitamin D3
Marek napsal(a):
Czech Virus - Vitamin D3Vitamin D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému. Jedná se o v tuku rozpustný vitamín, který se syntetizuje slunečním zářením.

Vitamin D3 v E-shopu


Czech Virus - Vitamin E
Marek napsal(a):
Czech Virus - Vitamin EVitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Taktéž přispívá k normální srážlivosti krve.

Vitamin E v E-shopu


Czech Virus - HydroWhey ISO CFM
Marek napsal(a):
Czech Virus - HydroWhey ISO CFMProtein cca 90% HydroWhey ISO CFM je vysoce kvalitní 100% syrovátkový protein. 90% obsah bílkovin, vysoký obsah L-glutaminu a BCAA v 1 dávce je zárukou ideální výživy pro namáhané svalstvo.

HydroWhey ISO CFM v E-shopu


Czech Virus - Green Tea
Marek napsal(a):
Czech Virus - Green TeaZelený čaj je významným zdrojem katechinů - povzbuzuje centrální nervovou soustavu, zlepšuje obranyschopnost organizmu, má uklidňující účinek a působí proti stárnutí organizmu.

Green Tea v E-shopu


Czech Virus - Synephrine MAX
Marek napsal(a):
Czech Virus - Synephrine MAXSynephrine MAXje produkt se standardizovaným obsahem synefrinu (10 mg v kapsli = nejvyšší legislativou povolené množství v ČR!). Tento přírodní extrakt pochází z kůry hořkého pomeranče, jedná se tedy o přírodního pomocníka při redukci váhy. Synefrin působí termogenicky, dokáže tedy potencionálně zvýšit výdej energie.

Synephrine MAX v E-shopu


Flink - 52 114/182
flink napsal(a):
Příprava na rytí zahrádky: hodinka squashe s manželkou při skóre 6:3


Viridian - Sports Electrolyte Fix
mpp napsal(a):
Tyhle kapicky jsem nasel na googlu jako alternativu nejakemu americkemu vyrobku pro co nejprirozenejsi doplneni elektrolytu (hlavne drasliku), pokud bych potreboval (pokud bych mel ten den malo mineralu ze stravy).

Uz po 2 dnech je jasny, ze tomu neni co vytknout, vsechno je napsane na lahvicce, neobsahuje zadna svinstva a mineralu ma pro pripad potreby dost. Chutove pripomina morskou vodu.
Jsem rad ze se sem takove veci prodavaji a doufam ze se budou prodavat dal.


Smilingghost (Ondra) 39 let - 189/92 - jdeme do finále
smilingghost napsal(a):
Jinak, tohle je fajn pocteni:
***


Nutrend - Mixli
Marek napsal(a):
Nutrend - MixliChutná šťavnatá müsli tyčinka z ovesných a pšeničných vloček, s kukuřičnými lupínky. Je zcela bez polevy a navíc s vysokým obsahem vlákniny.

Mixli v E-shopu


Nutrend - Just Fruit Sport
Marek napsal(a):
Nutrend - Just Fruit SportZdravá a přírodní energie vyrobená z prvotřídního sušeného ovoce. Obsahuje extrakt z jader vinné révy a z cukrové třtiny s vysokým přirozeným obsahem proantokyanidinů a polikosanolů. Ovocná tyčinka JUST FRUIT SPORT je zcela bez konzervantů, bez lepku a nabízí vysoký obsah vlákniny.

Just Fruit Sport v E-shopu


Nutrend - Just Fruit DáRKOVé BALENí
Marek napsal(a):
Nutrend - Just Fruit DÁRKOVÉ BALENÍVychutnejte si více než 50% šťavnatého ovoce v křehké tyčince obalené v oplatkovém papíru. Žádný lepek a konzervanty - jen lahodná chuť jablíčka, sladkého banánu, voňavých malin či brusinek. I mlsat můžete zdravě. JUST FRUIT - s vlákninou, bez lepku a konzervantů!

Just Fruit DÁRKOVÉ BALENÍ v E-shopu


Nutrend - Just Fruit
Marek napsal(a):
Nutrend - Just FruitVychutnejte si více než 50% šťavnatého ovoce v křehké tyčince obalené v oplatkovém papíru. Žádný lepek a konzervanty - jen lahodná chuť jablíčka, sladkého banánu, voňavých malin či brusinek. I mlsat můžete zdravě. JUST FRUIT - s vlákninou, bez lepku a konzervantů!

Just Fruit v E-shopu


Nutrend - FlapJack Gluten Free
Marek napsal(a):
Nutrend - FlapJack Gluten FreeKřehká a lahodná tyčinka plná ovesných vloček, které jsou tím nejlepším přírodním zdrojem energie. Obsahuje pečlivě vybrané ovoce či ořechy. Vychutnejte si ji i BEZ LEPKU v lahodných kombinacích ovoce, oříšků a hořké čokolády.

FlapJack Gluten Free v E-shopu


Nutrend - ThermoBooster Compressed caps
Marek napsal(a):
Nutrend - ThermoBooster Compressed capsSměs účinných látek s maximálním efektem, uzavřených pro přesné dávkování do lehce vstřebatelných kapslí. Obsažený kofein stimuluje organismus a podporuje vytrvalostní výkon.

ThermoBooster Compressed caps v E-shopu