Ryder 65/170 - Hodnoty jídelníčku
ryder napsal(a):
No zrovna dnes mi od vás přišel LOADED od efective nutrition a taky xtreme Mass od FA

Co tedy po normálním, lehčím a nebo i jako svačinu dávat LOADED a když si dám pořádně do těla vzít hned po tréninku XTREME Mass?

Šlo by to tak?


SUPERIOR 14 - výrobce doplňků výžívy
Martin napsal(a):


Superior 14 v E-shopu


Flink - 52 114/182
flink napsal(a):
Martin
Každý rok je sto stejné

Po ránu jsem to bral jako mučení, ale bylo to s Eliškou a lépe se to snášelo:
tlaky s JČ na zádech 12×22kg, 11×24kg, 10×26kg, 9×28kg, 8×30kg, 7×34kg, 4×36kg, 10×26kg
delt deck 3×15×50kg , 12×55kg, 10×60kg
abdominal 200×50kg
kickback 12×14kg, 10×16kg, 8×18kg, 10×16kg
celkem 55´


Universal - Animal Rage
Marek napsal(a):
Universal - Animal RageAnimal Rage je předtréninkový doplněk, který Vám pomůže maximalizovat energii a intenzitu tréninku a tím pomáhá zvětšovat sílu a zlepšit tak růst dalších svalových vláken.

Animal Rage v E-shopu


NVE - Stacker 2 XPLC
Marek napsal(a):
NVE - Stacker 2 XPLCRevoluční receptura tohoto produktu blokuje ukládání tělesného tuku a napomáhá jeho uvolňování prostřednictvím blokování receptorů adenosinu and Alfa-2. Stacker 2 XPLC spálí s okamžitým účinkem o 40 procent tuků více a to právě na místech, kde se nachází většina těchto receptorů. A to je právě na stehnech, bocích a na břiše. Neexistuje žádný samostatný doplněk výživy, který je schopen spalovat tuk v problémových partiích s takovou účinností jako Stacker 2 XPLC.

Stacker 2 XPLC v E-shopu


Optimum Nutrition - Creatine Powder
Marek napsal(a):
Optimum Nutrition - Creatine PowderVKreatin monohydrát firmy Optimum Nutrition pro nárůst svalové hmoty.
100% čistá forma Creatine monohydrate. V jedné dávce 5g je 5g Creatine monohydrate.


Creatine Powder v E-shopu


Scitec Nutrition - Protein Pancake
Marek napsal(a):
Scitec Nutrition - Protein PancakeSměs na proteinové palačinky Scitec.

Protein Pancake v E-shopu


Peak - Plutonium 2.0
Marek napsal(a):
Peak - Plutonium 2.0Extrémně silný, komplexní a výbušný předtréninkový komplex ve stylu PEAK. Jak je u PEAK obvyklé, kapsle jsou pod víčkem a tvoří součást komplexní dávky.

Plutonium 2.0 v E-shopu


Amix - Synchro BCAA Sustamine
Marek napsal(a):
Amix - Synchro BCAA + SustamineAmix Synchro BCAA + Sustamine je unikátní doplněk stravy, který obsahuje aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, tzv. BCAA (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) v optimálním poměru 2:1:1 s přídavkem L-Alanyl-L-Glutaminu - Sustamine.
Tato kombinace je vhodná k regeneraci lidského těla po zátěži. Aminokyseliny jsou základním stavebním prvkem bílkovin, které hrají důležitou roli v růstu a vývoji svalové hmoty.


Synchro BCAA + Sustamine v E-shopu


Viridian - Betaine HCL
Marek napsal(a):
Viridian - Betaine HCLTento doplněk obsahuje Betaine HCl spolu s kořenem hořce. Je určen pro každého zaměřeného na správnou hladinu a stav žaludeční kyseliny a také její produkci. Množství a stav žaludečních šťáv má přímou spojitost s celkovým stavem zažívacího traktu a kondicí celého organismu.

Betaine HCL v E-shopu


Multipower - 100% Pure Whey Protein
Marek napsal(a):
Multipower - 100% Pure Whey ProteinProtein cca 80% Multipower 100% Pure Whey Protein vám nabídne 80% čisté syrovátkové bílkoviny ze tří zdrojů- izolát, koncentrát a hydrolyzát. Použita je ta nejčistší forma- syrovátkový izolát jako hlavní součást balení a i v každé porci kvalitních 24g proteinu s pouhými 1,4g sacharidů (včetně 5,7g BCAA a 3,8g L-glutaminu).

100% Pure Whey Protein v E-shopu


Nutrend - Micellar Casein
Marek napsal(a):
Nutrend - Micellar CaseinProtein cca 76% Jedinečný protein, který vyniká díky obsahu kvalitního micelárního kaseinu. Delší vstřebatelnost předurčuje tento produkt k použití v nočních hodinách, ale také v dietním režimu jako plnohodnotnou náhradu stravy. Velkým benefitem je vysoký obsah vápníku, který je důležitý pro pevnost kostí a pomáhá organismu v boji s překyselením. Obohaceno o značkovou směs probiotik a prebiotik - LactoWise.

Micellar Casein v E-shopu


Power System - Posilovač krčních svalů Head Harness
Marek napsal(a):
Power System - Posilovač krčních svalů Head HarnessPosilovač krčních svalů Head Harness je určen pro posílení krčních a zádových svalů. Je vyroben z kvalitního materiálu, kovových polokroužků a ocelového řetězu. Polstrování z extra hustého neoprénu zabraňuje zranění hlavy. Postroj se používá s činkou nebo s horní či spodní kladkou. Posilovač krčních svalů Head Harness má nastavitelné popruhy se zapínáním na suchý zip.

Posilovač krčních svalů Head Harness v E-shopu


MeX Nutrition - Carni Shot -TESTER
Marek napsal(a):
MeX Nutrition - Carni Shot -TESTERPřípravek pro spalování tuku, v praktických, jednorázových baleních.

Carni Shot -TESTER v E-shopu


Viridian - Thyroid Complex
Marek napsal(a):
Viridian - Thyroid ComplexThyroid Complex obsahuje celkem osm účinných látek. Lze jej doporučit všem jedincům orientovaným na stav a fungování štítné žlázy a na celkovou podporu organismu.

Thyroid Complex v E-shopu


Viridian - Synbiotic Daily
Marek napsal(a):
Viridian - Synbiotic DailyÚčinná směs pěti kultur, fruktooligosacharidů a Inulinu. Produkt je vhodný pro jedince zaměřené na zdravý stav střevní mikroflóry a bezproblémové trávení.

Synbiotic Daily v E-shopu


Viridian - Synbiotic 40
Marek napsal(a):
Viridian - Synbiotic 40+Synbiotic 40+ je přípravek obsahující přirozeně se vyskytující střevní bakterie (běžně známé jako probiotika) s přidanými prebiotiky. Primárně je určen pro osoby nad 40 let, vzhledem k jeho působení na zažívací systém, jehož stav je důležitý v každém věku, jej lze doporučit každému.

Synbiotic 40+ v E-shopu


Viridian - Sports Electrolyte Fix
Marek napsal(a):
Viridian - Sports Electrolyte FixKoncentrát pro iontový nápoj s účinným obsahem ionizovaných (aktivních forem) minerálů z jezera Salt Lake (Utah). 100% čistota! Neobsahuje umělý barviva, ani umělá sladidla.

Sports Electrolyte Fix v E-shopu


Viridian - Saccharomyces Boulardii
Marek napsal(a):
Viridian - Saccharomyces BoulardiiDoplněk Saccharomyces Boulardii obsahuje unikátní komplex probiotik. Lze jej doporučit každému, kdo je zaměřený na stav střevní mikroflóry a na přítomnost žádoucích druhů bakterií.

Saccharomyces Boulardii v E-shopu


Viridian - Rhodiola Rosea Maximum potency
Marek napsal(a):
Viridian - Rhodiola Rosea Maximum potencyAdaptogen Rodiola Rosea neboli Rozchodnice růžová patří mezi nejznámější adaptogeny. Lze ji doporučit všem orientovaným na celkovou revitalizaci organismu, kvalitu spánku, fyzický i duševní výkon. Rhodiola Rosea Maximum Potency je standardizovaný extrakt s obsahem 3% rosavinů.

Rhodiola Rosea Maximum potency v E-shopu