A_N_D_Y, 40, 174, 82, z nuly kdo ví kam …
A_N_D_Y napsal(a):
trénink sobota 20.10

Ranní jóga 1:29

OTM 3,5 min 10 x

- 4 střední shyby
- 3 triceps. kliky kruhy
- 6 toes-to-bar
- 2 tlaky pravé rameno JR 15 kg

Split jerk 0 kg 5, 5 20 kg 5, 5 30 kg 2, 2 ... daří se do natažených rukou, split krátký 40 kg 2, 2 ... nepodařilo se do napnutých rukou

OTM 2 min - 20 x

- Dřepy na pravé noze - červená guma -13kg - 3 opak.


Jirakos 190/33/125kg
jirakos napsal(a):
Abyste věřili, že opravdu existuji, tak jsem dnes udělal fotku. Bohužel, fotku před hubnutím budu muset najít. Zatím to není žádný zázrak, ale to se podá

https://jirakos.rajce.idnes.cz/Ja/#1_1.jpg


Flink - 55 114/182
flink napsal(a):
šikmé tlaky single 12×60kg, 10×70kg, 3×8×80kg (jde to ztuha)
lat machine 12×50kg, 10×55kg, 8×60kg, 8×65kg, 7×70kg, 6×75kg, 5×80kg
twister 20×25kg, 15×30kg, 12×35kg, 10×40kg
abdominal 100×50kg, 80×55kg, 60×60kg
tricepsový provaz za hlavou s píchnutím v pravém rameni, ruku už jsem měl problém zvednout a tím jsem pro dnes skončil, abych si nezavařil na delší dobu
s pokecem 60'


Vaše videa
Martin napsal(a):


Arnošt a Iva - posilování po padesátce.
arnold napsal(a):
mrtvé tahy
10x100kg
6x120kg
4x156kg
1x170kg
1x180kg
1x190kg

benchpress na rovné
8x80
3x100
1x120
1x130
1x130
1x140kg

na úzko
8x90kg

dřepy
6x120
3x140
1x150
1x160
1x170
1x180kg

tlaky na stroji (benchpress)
10 opakování
biceps s EZ 10x40kg

dřepy s kotoučem 25kg
12 opakování


Czech Virus - Coffeenela Protein bar
Marek napsal(a):
Czech Virus - Coffeenela Protein barNové proteinové tyčinky od Czech Virus přínáší vysoké množství bílkovin (28-30% podle tyčinky), nízké množství sacharidů (10 a méně procent) a téměř žádný cukr (max. 3.4%). Samozřejmostí je i vysoké množství kvalitní rostlinné vlákniny (nad 40%). Bílkovinu tvoří výhradně syrovátkový protein, žádné levné zdroje proteinu u nás nehledejte! Produkt je jako již klasicky tvořen pouze kvalitními surovinami bez jakýchkoliv levných náhražek.

Coffeenela Protein bar v E-shopu


Czech Virus - Caramela Protein bar
Marek napsal(a):
Czech Virus - Caramela Protein barNové proteinové tyčinky od Czech Virus přínáší vysoké množství bílkovin (28-30% podle tyčinky), nízké množství sacharidů (10 a méně procent) a téměř žádný cukr (max. 3.4%). Samozřejmostí je i vysoké množství kvalitní rostlinné vlákniny (nad 40%). Bílkovinu tvoří výhradně syrovátkový protein, žádné levné zdroje proteinu u nás nehledejte! Produkt je jako již klasicky tvořen pouze kvalitními surovinami bez jakýchkoliv levných náhražek.

Caramela Protein bar v E-shopu


Czech Virus - Coconela Protein bar
Marek napsal(a):
Czech Virus - Coconela Protein barNové proteinové tyčinky od Czech Virus přínáší vysoké množství bílkovin (28-30% podle tyčinky), nízké množství sacharidů (10 a méně procent) a téměř žádný cukr (max. 3.4%). Samozřejmostí je i vysoké množství kvalitní rostlinné vlákniny (nad 40%). Bílkovinu tvoří výhradně syrovátkový protein, žádné levné zdroje proteinu u nás nehledejte! Produkt je jako již klasicky tvořen pouze kvalitními surovinami bez jakýchkoliv levných náhražek.

Coconela Protein bar v E-shopu


Czech Virus - Lactobacillus Acidophilus
Marek napsal(a):
Czech Virus - Lactobacillus AcidophilusAcidophilus je kultura užitečných bakterií přirozeně žijících ve střevě. Při nedostatku těchto bakterií se množí hnilobné bakterie, při kterých vznikají toxické látky, které mají nepříznivý vliv na organismus člověka. Produkt Acidophilus obsahuje nejvyšší množství účinné látky na trhu - 10 miliard užitečných bakterií v 1 kapsli.

Lactobacillus Acidophilus v E-shopu


Czech Virus - Algastin Natural Astaxanthin
Marek napsal(a):
Czech Virus - Algastin Natural AstaxanthinAstaxanthin je nejsilnější antioxidant, který lze nalézt v přírodě. Několik studií demonstrovalo jeho příznivé účinky nejen pro svaly, kardiovaskulární systém, oči, mozek, ale taky na imunitu a kůži.1 Astaxanthin patří do skupiny karotenoidů a nachází se přirozeně v znatelném počtu živých organismů (losos, plaměňák, humr, atd.), které zbarvuje od oranžové do červené právě díky svým vlastnostem. Je prokázáno, že sladkovodní mikrořasa Haematococcus pluvialis má nejvyšší koncentraci astaxantinu mezi ostatními organismy v přírodě!

Algastin Natural Astaxanthin v E-shopu


F-sport BLESKOVÁ soutěž o doplňky výživy
Martin napsal(a):


Soutěž je na:
https://www.facebook.com/FsportSportovniVyziva/
https://vk.com/fsportcz
https://twitter.com/FsportMartin
https://www.instagram.com/fsportdoplnkyvyzivy/


F-sport TEAM
Martin napsal(a):


Tak pro změnu zase žena - Veronika Mašková. Nakonec tentokrát rozhodly dva faktory: Opět náš produkt ma fotce - špičkové NOčko Assassins PUMP a taky, že zase pro změnu dáme šanci ženě.


Fitco - L-Carnitine 150000
Klient napsal(a):
Super komunikace bleskové dodání.Doporucuji


Fitco - Fat Killer
Klient napsal(a):
bleskové dodání spokojenost


Fitco - CLA Complex
Klient napsal(a):
velice spokojená a bleskové dodani


My Food - Creatine monohydrate
Marek napsal(a):
My Food - Creatine monohydrateKreatin monohydrát je aminokyselina se silným anabolickým efektem, zvyšující fyzický výkon a výdrž organismu. Je vhodné jej kombinovat se sacharidovými produkty. Příznivého účinku dosáhneme již při užívání 3 g kreatinu denně.

Creatine monohydrate v E-shopu


My Food - Isolate Whey Protein
Marek napsal(a):
My Food - Isolate Whey ProteinProtein cca 84% Syrovátkový proteinový izolát s lahodnou chutí, vysokým obsahem bílkoviny a nízkým obsahem cukru tento produkt řadí mezi nejoblíbenější protein těch nejlepších. Vyroben metodou CFM (přírodní, nechemický proces výroby proteinů), díky které dochází k zachování všech mikro frakcí, jako je Beta-lactoglobulin, Alfa-lactoglobulin, Sérum albumin, Immunoglobulin, Glycomacropeptid, Lactoferin, Lactoperoxidase, Protease peptons.

Isolate Whey Protein v E-shopu


My Food - LifeTime Multivitamin
Marek napsal(a):
My Food - LifeTime MultivitaminExkluzivním složením se tento špičkový produkt obsahující nejen komplex multivitaminu, ale také řadu minerálů a stopových prvků řadí mezi jeden z nejvyhledávanějších doplňků stravy, jak u profesionálních sportovců, tak u lidí, kteří preferují zdravý životní styl. Jedna tableta pokrývá potřebnou denní dávku vitamínů, minerálů a stopových prvků důležitou pro lidský organismus.

LifeTime Multivitamin v E-shopu


Božské oříšky - 100% Pistáciový krém
Marek napsal(a):
Božské oříšky - 100% Pistáciový krémPistáciový krém je vyroben ze 100% z přírodních pražených pistácií. Je chutnou a výživnou potravinou ideální jako doplněk do Vašich jídel, svačinek k vaření i prostě jen na toast.

100% Pistáciový krém v E-shopu


Božské oříšky - 100% Kešu krém - jemný
Marek napsal(a):
Božské oříšky - 100% Kešu krém - jemnýKešu krém je vyroben ze 100% z přírodních pražených jádra kešu ořechů. Je chutnou a výživnou potravinou ideální jako doplněk do Vašich jídel, svačinek k vaření i prostě jen na toast. Kešu krém zachovává jednak vysoký obsah proteinů a současně výraznou hustou ořechovou chuť. Není třeba dodávat, že nepřidáváme žádné zbytečnosti jako jsou sůl, cukr nebo olej.

100% Kešu krém - jemný v E-shopu