Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
10g tester Assassins Pump + ExploMax 250ml ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

-23.1

Sportfitness Cup Poděbrady


  26.10.2004 - Martin - 30507 shlédnutí

 23.10.2004 - Sportfitness Cup Poděbrady 2004 výsledky a fotky.



Eshop s fitness doplňky výživy


Sport Fitness Cup Poděbrady

Sport Fitness Cup Poděbrady 2004

Datum : 23.10.2004
Místo konání : Poděbrady, Golf centrum
Pořadatel : Studio Eskap, Čelákovice
Hlavní rozhodčí : Tomáš Kolínský
Sekretář : Jiří Prudil
Hodnotící : ing. Lubomír Křápek, Simona Horáková, Jiří Patyk, Petr Stach, Vladimíra Dědičová, ing. Jan Smejkal



Muži do 75kg

pořadí st.č. jméno váha ročník klub semif. fin. celkem
1. 8 Pavel Bartoníček 74,9 1972 Fitness Sport Kadaň 4 4 8
2. 22 René Pavlík 73,4 1977 FC Karo Slavia Havířov 9 7 16
3. 35 Milan Pražák 74,9 1973 Pevan Gym Sedlčany 8 10 18
4. 3 Luboš Koumal 71,6 1974 Gym Blue Sun Brno 10 10 20
5. 10 Petr Cihlář 69,2 1979 Modrá Sekce Lužiny 15 13 31
6. 11 Michal Král 71,6 1985 ASK Blansko 18 17 35
7. 6 Martin Dvorožňák 74,7 1973 Fitness Sport Kadaň 21 - 21
8. 19 Miloslav Dvořák 65,9 1946 Modrá Sekce Havířov 24 - 24


Muži do 80kg

pořadí st.č. jméno váha ročník klub semif. fin. celkem
1. 28 Hynek Neužil 77,6 1966 BodyFit Prachatice 3 3 6
2. 20 Stanislav Dundáček 79,3 1966 FC P+M Prachatice 6 7 13
3. 23 Roman Vrábel 78,5 1963 DA OSZ Náměšť 9 9 18
4. 17 Marcel Hájek 77,3 1969 MMH Gym Mor.Bud. 11 11 22
5. 31 Milan Bodlák 77,5 1952 FC Aura Plzeň 15 15 30
6. 29 Miroslav Řezníček 77,8 1967 FC Zdena Vyškov 18 odstoupil


Muži nad 80kg

pořadí st.č. jméno váha ročník klub semif. fin. celkem
1. 34 Pavel Vacek 96,3 1974 FC u Pešků Liberec 3 3 6
2. 32 Jiří Čermák 88,1 1976 Fit Klub Ludvík Praha 6 6 12
3. 30 Martin Difko 84,2 1982 Pevan Gym Sedlčany 9 9 18
4. 15 Viktor Kudi 88,7 1966 TJ Jiskra Nový Bor 12 13 25
5. 5 Vít Rendl 85,8 1979 Fit Klub Ludvík Praha 15 14 29
6. 33 Petr Vokněr 84,2 1982 Modrá Sekce Lužiny 18 12 30


Fitness ženy

pořadí st.č. jméno klub 1.kolo 2.kolo 3.kolo celkem
1. 27 Jana Žouželková FC Relax Olomouc 4 3 5 12
2. 1 Alena Švejdová Eskap Čelákovice 5 9 4 18
3. 9 Veronika Zubačová FC BudoLan Aš 9 12 9 30
4. 25 Michaela Stejskalová Fitness Station Praha 12 6 12 30
5. 26 Sabina Štýbranová Gold's gym Brno 15 15 15 45


Bodyfitness

pořadí st.č. jméno klub 1.kolo 2.kolo 3.kolo celkem
1. 16 Michala Špičková Fitness Sport's Live Most 3 3 3 9
2. 12 Hana Kocurová SK Pepa Centrum Opava 7 7 7 21
3. 24 Lea Skoupá Fitness Club Laguna ČB 8 8 8 24


Více informací a fotky naleznete na Ronnie.cz.

Diskuse k článku:



  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: