Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
10g tester Assassins Pump + ExploMax 250ml ZDARMA.
E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

-7.11

MS Moskva 2004


  15.11.2004 - Martin - 33203 shlédnutí

 7.11.2004 - Výsledky a fotky z Mistrovství světa v rusku, Moskvě.



Eshop s fitness doplňky výživy


MS Moskva 2004
7.11.2004 Moskva, Rusko

Fotky:
Ronnie.cz
Amazon.ee
Amazon.ee


Výsledky:


Muži do 65kg

Pozice St. č. Jméno Země semifinále finále celkem
1. 8 Sazali ABD SAMAD Malaysia 6 5 11
2. 9 Anwar EL AMAWY Egypt 13 13 26
3. 2 Jose SANTOS Brazil 12 14 26
4. 15 Vasiliy KAMYSHNEKOV Russia (B) 22 23 45
5. 10 Kamil MAJEK Poland 25 21 46
6. 13 Adam CIBULA Slovakia 32 - 32
7. 14 Andrei AKSAMIT Belarus 36 - 36
8. 7 Johannes HENDRICKS South Africa 41 - 41
9. 4 Kim BYUNG-SOO South Korea 46 - 46
10. 3 Bin Zainal AMIR Singapore 52 - 52
11. 6 Chen JUNG-SHENG Chinese Taipei 52 - 52
12. 5 Maurice TCHAN Polynesia 60 - 60
13. 17 Alfredo VALENCIA Equador 62 - 62
14. 12 Tony FEAGAIGA New Zealand 68 - 68
15. 18 Victor ROMAN Puerto Rico 74 - 74
- 11 John JANTIJE South Africa - --
- 1 Latifi BASEER Afghanistan - --
- 16 Ivan STRUGAREVIC Serbia and Montenegro ---


Muži do 70kg

Pozice St. č. Jméno Země semifinále finále celkem
1. 23 Hristomir HRISTOV Bulgaria 8 5 13
2. 25 Corrado MAGGIORE Italy 16 14 30
3. 38 Oleg MELGUNOV Russia (A) 19 14 33
4. 34 Sergey BILLER Russia (B) 28 17 45
5. 35 Werner ZENK Germany 21 24 45
6. 44 Yassin EL TOUKHY Egypt 29 - 29
7. 20 Nicos CHRISTOPHI Cyprus 34 - 34
8. 40 Ahmed SALAM Egypt 37 - 37
9. 21 Anatolu MASIMOV Azerbaijan 46 - 46
10. 28 Neil GARDNER Australia 55 - 55
11. 26 Salvatore SABATELLI Italy 58 - 58
12. 33 Sergiy SABALAYEV Ukraine 62 - 62
13. 29 Kim HYUNG-CHAN South Korea 64 - 64
14. 36 Koji GODO Japan 64 - 64
15. 24 Lee WILLIAMS England 65 - 65
- 27 Sinisa PRIVULOVIC Serbia and Montenegro---
- 19 Karl COOK New Zealand---
- 30 Abdul HALIM Singapore---
- 32 Indrek OTSUS Estonia ---
- 37 Teinaki RASMUSSEN Cook Islands---
- 39 John GALLIVEN New Zealand---
- 41 Lai MING-I Chinese Taipei ---
- 42 Makoto TASHIRO Japan ---
- 43 Daniel CICCHIRILLO Canada ---


Muži do 75kg

Pozice St. č. Jméno Země semifinále finále celkem
1.60 Tagir FACHRUTDINOV Russia (A) 7 5 12
2.62 Michail VOROBIEV Russia (A) 10 11 21
3.55 Hynek NEUZIL Czech Republic 24 14 38
4.57 Andrej MOZOLANI Slovakia 23 19 42
5.64 Ulises NAVARRO Spain 27 25 52
6.48 Roman VRABEL Czech Republic 28 - 28
7.66 Dmitriy ANISIMOV Ukraine 30 - 30
8.51 Lopez AMAT Spain 36 - 36
9.56 Joseph ULBERG New Zealand 49 - 49
10.50 Hoskin WORRELL Barbados 55 - 55
11.49 Fausto CAICEDO Equador 56 - 56
12.54 Kim MYUNG-SUB South Korea 61 - 61
13.68 Chris PILLAY South Africa 62 - 62
14.45 Mariano VILLENA Switzerland 66 - 66
15.69 Vadim VLASOV Belarus 66 - 66
-46 Nino GRANA Belgium ---
-47 Iusi LIGALIGA Samoa ---
-52 Nyombo LUKONGE Tanzania ---
-53 Shyam MEHTA India ---
-58 Darius PETROKAS Lithuania ---
-59 Javier MARTINEZ Canada ---
-61 Christakis LOIZOU Cyprus ---
-63 Sergei JIVAEV Israel ---
-65 Rafal GORKA Poland ---
-67 Yama BASHIRI Afghanistan ---


Muži do 80kg

Pozice St. č. Jméno Země semifinále finále celkem
1.82 Rustam DGABRAILOV * Russia (A) 9 7 16
2.80 El Shahat MABROUK Egypt 11 11 22
3.83 Sergey SHEVALDIN Russia (A) 11 12 23
4.79 Luiz SARMENTO Brazil 26 20 46
5.75 Eduard DERZAPF Germany 29 24 53
6.84 Juraj VRABEL Slovakia 30 - 30
7.78 Serkan CETIN Germany 33 - 33
8.74 Mahmud SAVALAN Azerbaijan 44 - 44
9.76 Dmitry TRUBILO Belarus 45 - 45
10.77 Lee JIN-HO South Korea 48 - 48
11.87 Nikolay GERGINOV Bulgaria 53 - 53
12.88 Irenijus MEDECKIS Lithuania 55 - 55
13.73 Chris FORGET South Africa 62 - 62
14.72 Gholamreza ZARMEHR Canada 67 - 67
15.86 Iacovos IACOVOU Cyprus 75 - 75
-85 Germain LOUISA Netherlands ---


Muži do 85kg

Pozice St. č. Jméno Země semifinále finále celkem
1.96 Sergey DMITRIEV Russia (A) 5 6 11
2.99 Artem IVANOV Russia (A) 11 13 24
3.102 Oleksandr BILOUS Ukraine 14 12 26
4.107 Vasyl REMIZOV Ukraine 22 20 42
5.93 Adel BADAWY Egypt 29 25 54
6.106 Christos TARANATZIS Greece 36 - 36
7.89 Sener CINOGLU Switzerland 37 - 37
8.97 Jakub POTOCKI Poland 44 - 44
9.95 Mohammad PASHAYI Azerbaijan 45 - 45
10.108 Edson SERAFIM Brazil 46 - 46
11.104 Kang KYUNG-WON South Korea 53 - 53
12.114 Jose NUNES South Africa 54 - 54
13.113 Jiri CERMAK Czech Republic 58 - 58
14.91 Ireneusz ROZANSKI Poland 69 - 69
15.110 Ibrahim EL METWALIY Egypt 70 - 70
-90 Emmanuel BUCHIN Tahiti ---
-92 Aristos ARISTEIDON Cyprus ---
-94 Olaf SHARFENBERG Germany ---
-98 Valter MINETTO Italy ---
-100 Marek MOROZOV Estonia ---
-101 Vasile FLORIN Romania ---
-103 Quentin FONG South Africa ---
-105 Julian FELIX St. Lucia ---
-109 Thomas KREIENBUHL Switzerland ---
-111 Ludwig PHELIPA Netherlands ---
-112 Sidney SILIE Netherlands ---


Muži do 90kg

Pozice St. č. Jméno Země semifinále finále celkem
1.132 Bogdan SZCZOTKA Poland 6 6 12
2.134 Erich BEIHL Germany 17 13 30
3.118 Vladimir AGRINSKIY Russia (B) 16 15 31
4.136 Dennis GIUSTO Italy 25 18 43
5.135 Ott KIIVIKAS Estonia 30 21 51
6.125 Vitaliy ROMANOV Ukraine 31 - 31
7.137 Moe MOUSSAWI New Zealand 33 - 33
8.121 Arvydas MICKUS Lithuania 38 - 38
9.120 Aliaksandr VISHNIAK Belarus 53 -53
10.133 Kim MYONG-HUN South Korea 53 - 53
11.122 Choi JAE-DUCK South Korea 55 - 55
12.117 Dmitry KOYAVA Belarus 63 - 63
13.123 Yuriy TOSHCHUK Ukraine 64 - 64
14.129 Jury LEONOV Russia (B) 64 - 64
15.127 Stavros MALAKTOS Cyprus 70 - 70
-115 Kenroy HENSLEY Netherlands Antilles ---
-116 Nse EKONG Canada ---
-119 Drasko MATIC Serbia and Montenegro ---
-124 Hsu CHUNG-HUANG Chinese Taipei ---
-126 Guy BOURGON Canada ---
-128 Amin AABED Palestine ---
-130 Sandel MINDRUTA Romania ---
-131 Serghei STULII Chile ---


Muži nad 90kg

Pozice St. č. Jméno Země semifinále finále celkem
1.157 Olegas ZURAS Lithuania 10 9 19
2.145 Rolandas POCIUS Lithuania 15 10 25
3.154 Aliaksei SHABUNIA Belarus 19 13 32
4.165 Radoslaw SLODKIEWICZ Poland 24 21 45
5.160 Oleg EMELIANOV Russia (B) 26 23 49
6.161 Ahmed HAMOUDA Egypt 27 - 27
7.167 Michael SCHETTER Germany 49 - 49
8.140 Mario ONDRIS Slovakia 50 - 50
9.142 Imad ASHA Jordan 53 - 53
10.150 Dmitry SUSHKO Belarus 55 - 55
11.149 Steffen MULLER Germany 57 - 57
12.138 Sergiy YATSUK Ukraine 58 - 58
13.156 Jorge BARRIOS Spain 61 - 61
14.152 Jaime ATIENZA Spain 74 - 74
-151 Pavel VACEK Czech Republic ---
-139 Henry GRAHAM Jamaica ---
-141 Andre VAN DER MESCHT South Africa ---
-143 Olexiy DEMCHUK Ukraine ---
-144 Alexander STURM Austria ---
-146 Hsu CHIA-HAO Chinese Taipei ---
-147 Garry CRANDON Canada ---
-148 Andreas THEOKLITOU Cyprus---
-153 Rando KUKELI Albania ---
-155 Dimitar DIMITROV Bulgaria ---
-158 Glayson SOUTO Brazil ---
-159 Bryan CARMICHAEL Barbados ---
-162 Yan SALAKS Russia (B) ---
-163 Ovidiu DANILA Romania ---
-164 Eric MC ENTYRE Australia ---
-166 Cvetko CVETKOV Bulgaria ---
-168 Eric MALLET France ---
-169 Sergey TSIKUNKOV * Russia (B) ---


Absolutní vítěz

Pozice St. č. Jméno Země
1.157 Olegas ZURAS Lithuania


Pořadí národů

Pozice Země
1.Russia (A)
2.Egypt
3.Poland
4.Germany
5.Lithuania
6.Ukraine
7.Slovakia
8.Italy
--
13.Czech Republic



Diskuse k článku:





  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: