Svět zkušeností a výsledků pro Váš maximální výkon už od roku 2003, připojte se ...

Rozdáváme dáreček ke každé objednávce nad 999 Kč
Carnitine 3000 Holma 1 ampule ZDARMA.

E-SHOP    DISKUSE    RADY, informace a články 

  Hubnutí Nabírání Rysování  ⋅  Tréninky Cviky  ⋅  Výživa a doplňky Látky v doplňcích  ⋅  Jídelníčky Recepty  ⋅   Motivační galerie  Členové diskuse  

0

André Reinders


  12.6.2008 - -OP- - 32368 shlédnutí

 André Reinders boduje doma i v zahraničí.Eshop s fitness doplňky výživy


André Reinders André Reinders André Reinders


3. května na turnaji Hell Cage v pražském Kongresovém centru porazil český MMA (Mixed Martial Arts) zápasník André Reinders z Hanuman Gymu mistra světa WUFC Rafaela Silvu z Portugalska pákou na ruku, technikou kterou Silva doposud nikdy neprohrál.

7. června se Reinders představil v německém Hannoveru na evropském motorkářském srazu Hells angels. Zde vyhrál čtyřčlennou pyramidu nazvanou Cage Fight Night 2. První zápas s mistrem Německa v boxu a freefightu Nordinem Asrihem vyhrál vzdáním soupeře, Asrih inkasoval tvrdé lowkicky a nebyl schopen nastoupit do prodloužení. Ve finále se potkal s Timurem Akbuletem, kterému nedal žádný prostor a porazil ho po dvou minutách pákou na rameno, tzv. americanou, zapsal si tak další důležité vítězství ve své profesionální zápasnické kariéře.

-OP-

www.andrereinders.com
André Reinders André Reinders
Věk: 27 let
Výška: 182 cm
Závodní váha: 83-85 kg

Profesionální rekord:

Vítězství: 13
Proher: 6
Remíz: 1

Tituly:

Vítěz turnaje ve free fightu "Best of Europe" organizace WFCA v roce 2007

Vícemistr republiky v submission wrestling 2006

První místo na mistrovství světa v thajském boxu asociace WPKA v roce 2003Minulá zpráva o úspěších André Reinderse je zde.  Seznam článků na F-sportu  ⋅  Tabulky  ⋅  Sitemap  ⋅   Kontakty     SLEDUJTE NÁS: